18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezrównoważony właściciel Jaguara powoduje zagrożenie

Ha...........ng • 2017-04-25, 16:27
Ostre hamowanie na autostradzie frustrata drogowego.



PS Filmik warto rozpocząć od 9 sekundy

realign

2017-04-25, 19:57
I będzie jak pod Poznaniem, gdzie trzeba zapłacić 50zł za dwa-gówno-warte-pasy oznakowane jako autostrada z czego jeden i tak jest w remoncie. A z powrotem to samo.

CichaWoda

2017-04-25, 23:43
jedzie motodoradca

czyli waldek szumacher rajdowiec

Kaszysz

2017-04-26, 07:42
@MajkelSrajkel

Zapomniałeś napisać o odwróconych prawach wyprzedzania na A2 Warszawa-Łódź. Wszyscy Polacy jeżdżą tam lewym pasem i to prawy pas służy do wyprzedzania ;)

wormgoro

2017-04-26, 08:18
Najlepsze jest to że to nie kierowca jaguara popełnił wykroczenie do momentu hamowania tylko nagrywający.
Ja już nie mam sił to tych p*zd jeżdżących lewym i poprostu ich wyprzedzam z prawej na co pozwalają przepisy.
Najlepiej dość blisko maski wtedy szybko się orientują że nie jadą prawidłowo.

jebiewdupelewaka

2017-04-26, 09:36
ciekawa manipulacja , bo nagrywający przyśpieszył film, podczas gdy w rzeczywistości ciągnął się lewym pasem dłuższą chwilę,
,,a idz pan w p*zdu,,

mr-dupa

2017-04-27, 10:23
A ja mam to w dupie.
Na autostradzie masz 140km.h i tak masz jechać. Jeżeli widze jakiegoś szeryfa co mi mruga gdy przy 150km/h wyprzedzam Tira, to leje na to ciepłym moczem.
Moje auto potrafi dużo więcej, ale z doświadczenia stwierdzam że 1 minuta na plusie kosztuje strasznie duzo zabawy i nerwów na drodzę ( paliwo to juz inna kwestia).

~Velture

2017-04-27, 10:48
@up
Aha. Tylko na filmie nie mamy 150 ani 140.

zbfazuvfuai

2017-04-27, 11:33
Gościu zrównał się z wyprzedzanym autobusem w ~25-26sek czyli na prawy powinien zjechać w ~27-28sek a z powrotem na lewy wrócić ~33-34sek żeby zachować odpowiednie odstępy od pojazdów na prawym więc już wychodzi, że nie jechałby 10sek prawym tylko 5-6sek. Jeśli lewym nie jechał tylko ten jaguar ze szrotu tylko jeszcze kilka samochodów to znaczy że po zjeździe na prawy musiałby zwalniać jeszcze przed tirem i czekać aż cały lewy przejedzie z prędkością pewnie zbliżoną do tej którą on jechał wcześniej. Wymagacie od chłopa żeby okazywał uprzejmość, która mu zaszkodzi (tak, k***a, uprzejmość bo na pewno nie dostałby mandatu za przedłużenie jazdy lewym pasem o 6sek więc to nie był jego obowiązek) w imię lepszego samopoczucia jakiegoś psychola który musi gazować. Jakbyście trochę jeździli i tankowali auto to byście się dowiedzieli może o ekonomicznej jeździe ze stałą prędkością ale że wam sie tata da czasami przejechać po podwórku to można j***ć tylko gaz hamulec a jak wam ktoś mrugnie długimi to sp***alacie na pobocze bo wasz pan wam kazał wydupcać z drogi.

SlawiZiooM

2017-04-27, 12:05
Gowno burza trwa, a nikt nie wspomnial, ze 0:36 mogl byc hard :D

Jetix

2017-04-27, 12:19
@mr-dupa Nie masz prawa ograniczać prędkości innych. Jeżeli ktoś chce jechać 200km/h to może sobie jechać, a Ty próbując mu to utrudnić - łamiesz prawo.

zbfazuvfuai

2017-04-27, 12:32
Jetix napisał/a:

@mr-dupa Nie masz prawa ograniczać prędkości innych. Jeżeli ktoś chce jechać 200km/h to może sobie jechać, a Ty próbując mu to utrudnić - łamiesz prawo.



Zacytuj to prawo. Rozumiem że jak jedziesz przez miasto drogą jednokierunkową z jednym pasem a ktoś ci na dupie siądzie to zjeżdżasz na chodnik żeby prawa nie łamać? :homer:

bakus1233

2017-04-27, 12:39
Blokowanie lewego pasa nie jest dobre, ale to nie usprawiedliwia gościa z Jaguara żeby stwarzać zagrożenie na autostradzie.

Vendetti

2017-04-27, 13:15
@zbfazuvfuai

Zacytuj mi według jakiego przepisu droga jednokierunkowa w mieście traktowana jest tak samo jak autostrada...

Chory_Pastor

2017-04-27, 13:20
j***niec z jakim impetem wpadł :D gościu z Jaga troche przegiął ale mnie tez wk***ia gdy jakiś muł wyprzedza na autostradzie z prędkością o 5 wyższą od wyprzedzanego...

ps. podkład do filmu też nie wskazuje na kogoś o dynamicznej osobowości tudzież stylu jazdy.......

józekdeluxe

2017-04-27, 13:20
zbfazuvfuai napisał/a:



Zacytuj to prawo. Rozumiem że jak jedziesz przez miasto drogą jednokierunkową z jednym pasem a ktoś ci na dupie siądzie to zjeżdżasz na chodnik żeby prawa nie łamać? :homer:




Prawo o ruchu drogowym → 2.3.01. Ruch pojazdów: Zasady ogólne napisał/a:


Art. 16.
1. Kierującego pojazdem obowiązuje ruch prawostronny.

2. Kierujący pojazdem, korzystając z drogi dwujezdniowej, jest obowiązany jechać po prawej jezdni; do jezdni tych nie wlicza się jezdni przeznaczonej do dojazdu do nieruchomości położonej przy drodze.

3. Kierujący pojazdem, korzystając z jezdni dwukierunkowej co najmniej o czterech pasach ruchu, jest obowiązany zajmować pas ruchu znajdujący się na prawej połowie jezdni.

4. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Jeżeli pasy ruchu na jezdni są wyznaczone, nie może zajmować więcej niż jednego pasa.



Czegoś jeszcze nie pojmujesz? Chętnie wytłumaczę.


Swoją drogą nie dziwi mnie poziom jazdy na polskich drogach skoro nawet połowa tego forum to kaleki umysłowe niezdolne do zrozumienia najprostszych zasad ruchu drogowego:

"Bo ja już jadę 140 i nie zjadę na lewy, bo jemu i tak więcej nie wolno."
:trzesieee: k***a jak żyć?