18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Niezrównoważony właściciel Jaguara powoduje zagrożenie

Ha...........ng • 2017-04-25, 16:27
Ostre hamowanie na autostradzie frustrata drogowego.



PS Filmik warto rozpocząć od 9 sekundy

~Velture

2017-04-25, 16:35
Przepraszam bardzo ale jeździ się prawym a lewym wyprzedzamy. 0:25-0:35 to aż 10 sekund kiedy mógł zjechać na prawy przepuszczając szybszych i potem kontynuować jazdę 100km/h wyprzedzając tiry jadące 90km/h.

To nie droga osiedlowa tylko autostrada do ch*ja pana... a kierowca jaguara debil też.

Zielonek

2017-04-25, 16:44
Velture napisał/a:

Przepraszam bardzo ale jeździ się prawym a lewym wyprzedzamy. 0:25-0:35 to aż 10 sekund kiedy mógł zjechać na prawy przepuszczając szybszych i potem kontynuować jazdę 100km/h wyprzedzając tiry jadące 90km/h.

To nie droga osiedlowa tylko autostrada do ch*ja pana... a kierowca jaguara debil też.



Chciałem właśnie to napisać, aż spojrzałem na sekundy - ile zajmował lewy pas. Jak są trzy pasy to ten kierowca na pewno okupuje środkowy. Kocham ich

zomos

2017-04-25, 16:45
Mówimy o chamstwie nagrywającego jak mniemam?

pazuzu

2017-04-25, 16:49
@up ale wy pie**olcie, i miał zjeżdżać na prawy pas, hamować tylko po to żeby puścić jakiegoś buraka a po 3 sekundach znów wyjechać na lewy i wyprzedzić. Poza tym przecież i tak z przodu jechał autokar za którym i tak by musiał jechać ten jaguar.
Już nie mówiąc że takie hamowanie przed kimś jest szczytem buractwa, chamstwa i niedoj***nia mózgowego za które powinni zabierać prawko

józekdeluxe

2017-04-25, 16:57
Ten tytuł to chyba prowokacja. Odstęp między autobusem a kolumną tirów był taki, że samolot pasażerski mógłby tam dotknąć kołami ziemi i z powrotem wzbić się w powietrze, więc nie szukaj tu zrozumienia parówo, bo każdy wie, jaka była twoja intencja. Każdy wie również, że jest prawda czasu i prawda ekranu, ale nikt nie lubi pie**olonych konfidentów a już zwłaszcza złośliwych, wiejskich, aroganckich, zakompleksionych kurew. Nie bronię Jaguara, bo nerwy puściły, ale wiem jak potrafi zagotować krew taka p*zda.

Edit
@pazuzu oddaj sobie przysługę i jak już będziesz miał prawko, to nie wyjeżdżaj na drogi szybkiego ruchu

Henboh

2017-04-25, 17:02
Wszyscy macie po trochę racji. Nagrywający chyba z lusterek nie korzysta, bo mógł zjechać na prawy widząc, że typ szybko się zbliża, ale janusz z Jaguar-a jest do odstrzału, bo nic takiego zachowania na drodze nie usprawiedliwia.

Swoją drogą, zawsze się zastanawiam, co takim palantom w głowie siedzi, że niby tak się śpieszą, ale mają czas na blokowanie pasa i stwarzanie niebezpieczeństwa. Nie raz mnie wk***iali okupanci lewego pasa, ale nigdy mi do głowy nie przyszło, żeby hamować cały pas (tym bardziej, na drodze o podwyższonej dopuszczalnej prędkości).

mateusos

2017-04-25, 17:03
Spotkaly sie dwa ch*je i wielka debata o ch*jowinach.

wrakier

2017-04-25, 17:17
Nr rejestracyjny mówi wszystko !!!

~Velture

2017-04-25, 17:53
pazuzu napisał/a:

@up ale wy pie**olcie, i miał zjeżdżać na prawy pas, hamować tylko po to żeby puścić jakiegoś buraka a po 3 sekundach znów wyjechać na lewy i wyprzedzić. Poza tym przecież i tak z przodu jechał autokar za którym i tak by musiał jechać ten jaguar.
Już nie mówiąc że takie hamowanie przed kimś jest szczytem buractwa, chamstwa i niedoj***nia mózgowego za które powinni zabierać prawko


k***a jak czasem mi się zdarzy pojechać szybciej (powiedzmy, że w granicach ograniczenia prędkości :amused: ) na 2 pasmówce to trzymam się prawego a lewy zostawiam wolny pomimo, że nikogo za mną na ogonie nie ma.
Po prostu. Bo tak mnie k***a uczono, że lewym wyprzedzasz i niezwłocznie po wykonaniu manewru masz na prawy zjechać.
Nie mówię o akcji gdzie masz 20 metrów między autami to nie robi się slalomu ale mówię o akcji z filmiku gdzie to pie**olone 10 sekund odstępu.
No czasem jak nie ma praktycznie ruchu żadnego i nic ale to nic za mną nie jedzie to pojadę lewym bo nie ma kolein - ale wiem, że nie wolno.

Zjechałby na prawy, puścił gościa i znów sobie na lewy poleciał wyprzedzać.

mygyry

2017-04-25, 18:21
Ale żeś sam sobie chłopie pojechał, gdybyś zajrzał czasem w lusterko to byś widział, żeby zjechać na prawy pas, bo ktoś zapie**ala a ty ślimaczysz lewym właściwie ch*j wie po co skoro miałeś ogrom miejsca po wyprzedzeniu autobusu, czyżby strach przed zmianą pasa?

zeus6

2017-04-25, 18:27
Stop blokowaniu lewego pasa.

BKKWK

2017-04-25, 19:03
Zielonek napisał/a:

Jak są trzy pasy to ten kierowca na pewno okupuje środkowy. Kocham ich



Też jeżdżę środkowym, bo stan tych prawych na trzypasmówkach w Polsce jest tak tragiczny, że oczy człowiekowi mogą wypaść.

tarcer123

2017-04-25, 19:21
Nagrywający to lewopasowy oszołom. Ale takie hamowanie pod nosem jest karygodne. Przez takich debili jak ten w starym jaguarze robią się karambole.

Pa...........or

2017-04-25, 19:29
Przez takie małpy jak nagrywający, na odcinku Łódź - Warszawa lewym pasem się jedzie 100 km/h.
Każdy normalny kierowca tylko czeka na wprowadzenie na tym odcinku opłat, żeby Łodzkie Icki jeździły do stolicy jak dawniej, polami i lasami.