18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewinne klapsy

phrontch • 2019-09-24, 14:47
Jakieś niezbyt skuteczne metody wychowawcze




krzych25

2019-09-25, 13:26
Powinien ch*j trafić na harda

Wiewór

2019-09-25, 13:29
Tradycyjne katolickie stresowe wychowanie. Przynajmniej nie będzie chodził w rurkach jak jakiś pedał. :lol:

edmund

2019-09-25, 20:43
Wiewór napisał/a:

Tradycyjne katolickie stresowe wychowanie. Przynajmniej nie będzie chodził w rurkach jak jakiś pedał.



Twoje motto,kiedyś zamieni się w śmierć ..........samobójców

siunta1987

2019-09-25, 21:49
Da radę jakoś namierzyć to ścierwo? k***a jadę do brazylii

Malloy

2019-09-26, 01:36
osobiście nie znoszę dzieci i ogółem uważam, że dziecko to nie człowiek i że człowiekiem się stajesz, kiedy zaczynasz logicznie myśleć i kiedy zacznie się kształtować twój system wartości, przekonań i zachowań nie opartych na odr*chach. Każdy od chwili ukształtowania zarodka w łonie matki, jest zwierzęciem, które zachowuje się według naturalnych instynktów, które do końca życia gdzieś tam w nim jednak pozostaną.

To nie znaczy, że przyszłego czlowieka trzeba traktować jak ścierwo.

Osobnik z filmu powinien zostać publicznie ukamienowany, tudzież obdarty ze skóry, za okrucieństwo, którego się dopuścił.

Jak już ma gówniaka tak traktować, to już lepiej niech go odda komuś albo sprzeda, nawet na części.

Novik

2019-09-28, 06:11
Nie zesrajcie się ch*ja byście zrobili gruby by was zjadł

qmaverickq

2019-10-25, 12:03
sensualna napisał/a:

przepis na to jak zrobić kaleke z dziecka które jeszcze nie potrafi chodzić ehh zabiłabym tego gnoja



zaj***ć takiego to k***a za mało, on to dziecko całe życie będzie tłukł. Trzeba by było mu wpie**ol codziennie wpuszczać, a rany solą posypywać. Jak już się przyzwyczai to kreta do nosa wsypywac po trochę. Powiem ci jak mnie ojciec uczył: kara musi być długa, bolesna i uciążliwa. Resztę sobie dopisz.

adasbb napisał/a:

A to nie ten sam co tutaj:



ja pie**ole chłopie, nawet nie wiesz jak mnie tym filmikiem uradowałeś, od razu kamień z serca spadł

JanJankowski

2024-04-16, 09:16
Uspokoicie mnie i napiszcie ze spasłą świnie zabili