18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewinne klapsy

phrontch • 2019-09-24, 14:47
Jakieś niezbyt skuteczne metody wychowawcze




Dzikiżółw

2019-09-24, 22:23
Takich sk***ysynów powinno się utylizować jak śmieci. I nie mam na myśli dziecka, tylko to coś o podejrzanym wyglądzie.

Arona

2019-09-24, 22:43
Co za grube zwj***ne gówno mam nadzieję że go będą r*chać

barni123pl

2019-09-24, 22:54
co za j***na gruba k***a na widly i do pieca brudasa sk***ysyn j***ny

AntyMuslim

2019-09-24, 23:33
No k***a co za zwierzęta j***ne :evil:

Felicity777

2019-09-24, 23:54
A czy to nie są przypadkiem ciapaki?

Cezar87

2019-09-25, 00:42
Ten ku*as juz pewnie ma sprawe badz juz siedzi a koledzy spod celi beda wiedziec co z nim zrobic.

gdpm2

2019-09-25, 00:52
Safol napisał/a:

Ty sp***olino umysłowa. Szkoda, że stary ciebie tak nie lał za młodu.



kultury troche wiesniaku, to tylko gówniak, nad czym sie uzalac tu

widac część cipeczek na sadisticu jest przewrazliwiona tym, ze czasem dzieje sie krzywda losowym gówniakom...

fu_k_that_sh_t napisał/a:

przysięgam zajębałbym tego tłustego świniaka



czemu? poszedlbys siedziec

Tymex

2019-09-25, 02:42
W sedno!
Garnki_za_zeta napisał/a:

Mam wrażenie, że niektórzy mają jakieś skrzywione postrzeganie tego portalu. To, że są na nim często ciężkie filmy to jedno, ale to nie znaczy, że użytkownicy nie mogą wyrażać swojego zbulwersowania, które w przypadku tego materiału jest czymś naturalnym i wręcz pożądanym. Wchodzę oglądać takie filmy po części nie dlatego, że jarają mnie takie tematy (no, w pewnym sensie jakoś trzeba to zainteresowanie nazwać), ale też w celach poznawczych. Warto zobaczyć, co się k***a dzieje na tym zj***nym świecie. Przeglądanie tego portalu =/= brak ludzkich odruchów. Poza tym jak ktoś ma chociaż 100 g mózgu we łbie to będzie w stanie rozróżnić filmy na takie, w których jakiś pojeb na własne życzenie ulega drastycznemu, często śmiertelnemu wypadkowi i raczej ch*j mnie obchodzi jego los oraz na takie, na których spasiony, śmierdzący zjeb torturuje dziecko.


Oi

2019-09-25, 06:15
sensualna napisał/a:

przepis na to jak zrobić kaleke z dziecka które jeszcze nie potrafi chodzić ehh zabiłabym tego gnoja



Ty byś zabiła gnoja, ale ten zjeb go na szczęście nie zabił

:shock:

otomin

2019-09-25, 07:19
sensualna napisał/a:

przepis na to jak zrobić kaleke z dziecka które jeszcze nie potrafi chodzić ehh zabiłabym tego gnoja



Ej koleżanko ale ogarnij to że to imbecyle splodzili tego bombelka. Jakaś p*zda dała mu dupy. Jebie mnie to że to jest dziecko. Taki los małego gowniaka. Ludzie to największe scierwo na świecie. I na przyszłość, nie udawaj dobrodusznej, świat to iluzja.

mastersmk3

2019-09-25, 07:49
Safol napisał/a:

Ty sp***olino umysłowa. Szkoda, że stary ciebie tak nie lał za młodu.



A skąd wiesz czy nie lał?

edmund

2019-09-25, 08:39
Jelitkogrube napisał/a:

Pomijając fakt, że to sadolowy ojciec... Sadistic stał się portalem empatycznych chłopczyków jakby w trakcie zmiany płci. To nie jest ten portal co był kiedyś...



przecież masz swój ulubiony dział fekalia, tam sobie pisz własne komentarze,
po h*j siedzisz pod tym tematem

Bosheszczye

2019-09-25, 09:58
Szfajceneger napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie już się zlatują.
ch*ja byście zrobili i dobrze o tym wiecie, a ojcu się nie dziwię - i tak ma anielską cierpliwość to tego małego śmierdziela.



Tak jak nie jestem za gowniakami to z toba sie nie zgodze. Chłop zdecydowanie przegiął!

naczelny1

2019-09-25, 12:01
Tak strasznie mi przykro. :(