18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewinne klapsy

phrontch • 2019-09-24, 14:47
Jakieś niezbyt skuteczne metody wychowawcze




dżonyłojlker

2019-09-24, 19:45
Budrys2000 napisał/a:

Nerwowo reagujesz jak słyszysz słowo tata



Widzę że poszedłeś za moją radą.

;-)

Jeśli miał bym się do czegoś przyczepić to zmienił bym tylko "jak słyszysz" na "na" - bo to w końcu słowo pisane, tak to OK.

ciepson

2019-09-24, 19:47
Od egzekucji członków karteli przez sranie do ryja do najrzadszych anomalii medycznych nic nie wzbudza Waszej empatii, ale dziecko, mały piesek czy kotek to i owszem.
Czuję, że dział " Wrażliwy Sadol " miałby wzięcie.

Mrozw

2019-09-24, 19:58
Wszyscy powyżej! do jasnej cholery, jak ma dobrze żebrać z prostymi nogami?

Rozjebie

2019-09-24, 20:00
ciepson napisał/a:

Od egzekucji członków karteli przez sranie do ryja do najrzadszych anomalii medycznych nic nie wzbudza Waszej empatii, ale dziecko, mały piesek czy kotek to i owszem.
Czuję, że dział " Wrażliwy Sadol " miałby wzięcie.



Bo dziecko, piesek czy kotek są niewinne, a rozjebywany diler z kartelu doskonale wiedział na co się pisze wstępując do gangu.

Touch_Of_Madness

2019-09-24, 20:02
Jak dzieciak dożyje dorosłości to będzie mega kozak nie do zaj***nia.

Garnki_za_zeta

2019-09-24, 20:04
Mam wrażenie, że niektórzy mają jakieś skrzywione postrzeganie tego portalu. To, że są na nim często ciężkie filmy to jedno, ale to nie znaczy, że użytkownicy nie mogą wyrażać swojego zbulwersowania, które w przypadku tego materiału jest czymś naturalnym i wręcz pożądanym. Wchodzę oglądać takie filmy po części nie dlatego, że jarają mnie takie tematy (no, w pewnym sensie jakoś trzeba to zainteresowanie nazwać), ale też w celach poznawczych. Warto zobaczyć, co się k***a dzieje na tym zj***nym świecie. Przeglądanie tego portalu =/= brak ludzkich odruchów. Poza tym jak ktoś ma chociaż 100 g mózgu we łbie to będzie w stanie rozróżnić filmy na takie, w których jakiś pojeb na własne życzenie ulega drastycznemu, często śmiertelnemu wypadkowi i raczej ch*j mnie obchodzi jego los oraz na takie, na których spasiony, śmierdzący zjeb torturuje dziecko.

gumstg

2019-09-24, 20:21
Szfajceneger napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie już się zlatują.
ch*ja byście zrobili i dobrze o tym wiecie, a ojcu się nie dziwię - i tak ma anielską cierpliwość to tego małego śmierdziela.



No tak moze ciebie tez napier....za dzieciaka? A moze miales spiecie w inkubatorze? Czy ktorys z rodzicow ciebie sposcil na glowe ? Bo do twojej wypowiedzi nic innego mi nie przychodzi. Idz lepiej zrob lekcje bo mamusia tobie neta odlacza jelopie

maciekmako

2019-09-24, 20:25
Cezz999 napisał/a:

Uprzejmie proszę o powiadomienie mnie gdy filmik z tym grubym k***iem w roli 'głownej' znajdzie się w sekcji 'hard'.
Mam też cichą nadzieję, że będzie dużo ostrzej niż tutey:



Przyjemnie popatrzeć

ciepson

2019-09-24, 20:36
Garnki_za_zeta,
I o taki komentarz mi chodziło.
Chociaż to " własne życzenie " jest czasem motywowane troską o najbliższych, ale dla zapewnienia godnych warunków swojej rodzinie człowiek jest gotowy zniszczyć inną.
Bardzo to pokrętne, ale biorę za przykład Richarda Kuklinskiego, o którym nagranie pojawiło się w komentarzach Harda.
Z tym, że takich Kuklinskich jest więcej a ten grubasek się do nich nie zalicza.

loda_szmato

2019-09-24, 21:06
To już chyba lepiej urodzić się czarnym i nie mieć ojca w ogóle...


Ciekawe czy to mamusia filmowała.


Piotrek

2019-09-24, 21:17
kickyourheadoff napisał/a:

w pierwszej kolejności zabiłbym kamerzystę za brak reakcji



Kamerzysta jest pewnie jego żona która codziennie dostaje wpie**ol. j***ne muslimy od malego ucza jak napie**alac dzieci i kobiety. Tak jak większość zgromadzonych rozj***l bym grubasa

:evil:

kickyourheadoff napisał/a:

w pierwszej kolejności zabiłbym kamerzystę za brak reakcji



Kamerzysta jest pewnie jego żona która codziennie dostaje wpie**ol. j***ne muslimy od malego ucza jak napie**alac dzieci i kobiety. Tak jak większość zgromadzonych rozj***l bym grubasa

:evil:



Szfajceneger napisał/a:

p*zdowaci tatusiowie już się zlatują.
ch*ja byście zrobili i dobrze o tym wiecie, a ojcu się nie dziwię - i tak ma anielską cierpliwość to tego małego śmierdziela.



Pewnie sam za małolata tak wyrywales i ci teraz tęskno manekinie j***ny.

:-x

JimiStuleja

2019-09-24, 21:21
Powinno sie zajebac tego typa. Nie chcialem moec drugiego dziecka, ale trudno, molbym wychowac jak swoje.

Jelitkogrube

2019-09-24, 21:21
Pomijając fakt, że to sadolowy ojciec... Sadistic stał się portalem empatycznych chłopczyków jakby w trakcie zmiany płci. To nie jest ten portal co był kiedyś...

Okrupnik

2019-09-24, 22:06
Najsprawiedliwiej byłoby połamać najpierw nogi i bić zjeba tak samo po mordzie jakby nie dał rady stać prosto.

PaVV

2019-09-24, 22:14
Pewnie tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.