18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

qmakk

2014-01-08, 03:13
Czy to pan poslanka?

Projekt-Facorzeł

2014-01-08, 03:37
@up
nie. uroda podobna ale to posłanka Pawłowicz. Wielka pisówa, która wszystko zawdzięcza PRL. Nadaje się do zbierania jagód :swinia:

GoldRoger777

2014-01-08, 07:51
Jak ja niecierpie tego j***nego babo-chłopa. Pieprzy o rodzinie i związkach chociaż w żadnym w życiu nie była, bo kto by chciał taką pokrakę.

Sayagin666

2014-01-08, 08:04
Rozpie**ala mnie duża część sadoli. Na sadolu niesamowity ból dupy o multi-kulti i związkach białych z czarnymi, ciapatymi itd. (choć większość sadoli cycki macała tylko na monitorze, lub starej jak zasnęła) Ból dupska o pedałach, grockim, tranzwestytach, pedalskich paradach, ideologii gender. (choć wiekszość sadoli widziała takie tamaty w telewizji, lub u swoich rodziców w sypialni) Jak w TV czy sejmie pojawia się Pawłowicz i mówi to sami tylko poprawną polszczyzną i faktycznie coś ROBI w kierunku by tego gówna było jak najmniej, to wielki ból dupy i pie**olenie, że baba ćpa, że jej nienawidzicie itd. Tylko dlatego ,że nie jest zajebistą babka z fajnymi cyckami i tylko dlatego, że jest z PiSu ?? Ogarnijcie sie gimbazy. Ona "ćpa i pie**oli bezsensu" żebyście nie musieli oglądać takich wynalazków jak grockie, parady tranzystorów ciot i innech gówien a wy macie do niej o to żal ?? Jebnijcie sie zdrowo !

osa79

2014-01-08, 08:38
@Sayagin666

już możesz wracać i obciągnąć Prezesowi :-)

Ja...........nk

2014-01-08, 09:23
Poj***ne, dlatego powinno być na głównej

_R...........s_

2014-01-08, 09:32
Równie mądra co piękna kobieta. Urokiem dorównująca nawet Grodzkiemu.
No ale nie śmiejcie się, w końcu to jedyna szansa dla Jarka by zamoczyć po raz pierwszy w życiu i przestać być prawiczkiem. Coś czuje, że Jarek tarmosił by tego cyca.

Najbardziej mnie rozpie**ala, że Jarek oraz Pawłowicz ani dzieci, ani nawet partnera nie mają, a najwięcej pie**olą o rodzinie. To tak samo jakby ksiądz chciał ludzi pouczać w sprawach seksu, albo związków. A tak, oni lubią mówić o rzeczach o których nie mają pojęcia.

RockyWood

2014-01-08, 10:41
trzeba mieć wyobraźnię do takich rzeczy...

Massdeath

2014-01-08, 13:14
RottenFetus napisał/a:

Równie mądra co piękna kobieta. Urokiem dorównująca nawet Grodzkiemu.
No ale nie śmiejcie się, w końcu to jedyna szansa dla Jarka by zamoczyć po raz pierwszy w życiu i przestać być prawiczkiem. Coś czuje, że Jarek tarmosił by tego cyca.

Najbardziej mnie rozpie**ala, że Jarek oraz Pawłowicz ani dzieci, ani nawet partnera nie mają, a najwięcej pie**olą o rodzinie. To tak samo jakby ksiądz chciał ludzi pouczać w sprawach seksu, albo związków. A tak, oni lubią mówić o rzeczach o których nie mają pojęcia.



Dodaj do listy feminazistki i będzie git.

pylaochos

2014-01-08, 13:14
Polecę klasykiem: i to kufa jest na głównej?! Powinni dać ograniczenia wiekowe na tym portalu.

Janóż

2014-01-08, 13:15
Ja nie kminie. Babka wygląda jak wygląda, ale poglądy na ostatnio popularne tematy ma zdrowe i ( k***a tak mówię to) lubię ją. Telewizja tvn (tfu) robi wam papkę z mózgu i pie**oli cały czas jaka ona to poj***na i psychiczna nie jest, a wy ciemna masa społeczna k***a nic nie myślicie. ch*j wam w dupe

Zarammoth

2014-01-08, 13:26
@Janóż: Poszoł w ch*j z tym TVNem, ciągle jeden argument. Oglądasz ten TVN, bo wiesz co tam napie**alają i jesteś na bieżąco, jak widzę? Ja od 3 lat nie włączam telewizora. Z internetu znam wypowiedzi tej baby m.in. o jałowych związkach (bo bezdzietnych) - co jest w jej przypadku strzałem w stopę, bo i ona stara panna, w dodatku całująca po nogach księży, których życie też jest jałowe. Wielka katoliczka starotestamentowa, która tylko umie obrażać ludzi. Typowy piesek prezesika. Niesłusznie mianuje się profesorem, jak dobrze pamiętam. Po jej zachowaniu i wypowiedziach można jednak stwierdzić, że zdrowa psychicznie to nie jest. I niepotrzebne są do tego żadne media.

Magik2501

2014-01-08, 13:36
A ja tam ją lubię. Gada do rzeczy, realnie walczy z pedałami, tranzysotami i innymi takimi wynalazkami (za co jest piętnowana mocno).
Piwko dla pani poseł!

ReniferPL

2014-01-08, 13:37
Powiem tak, nie lubię pisu i fałszywości, a ta pani mało mnie obchodzi. z tego co wiem, miała sporo wpadek, które faktycznie rzutują na jej 'poziom'. nie zmienia to faktu, że zgadzam się z częścią deklarowanych przez nią i (niestety) prezesa. Zresztą tak jak i wy drodzy sadole, tak jak już ktoś wcześniej wspomniał: multikulti, ideologia dżender, konformizm w sprawie orientacji seksualnych itd. Nie bronię jej nonsensownych zachować i jak mam prawo przypuszczać zaślepionego wpatrzenia w kk, ale wolę już ją niż palikota, grodzk(?) i wszystkich przedstawicieli lewej strony mocy.