18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

modzgi

2014-01-08, 13:37
niech leci w p*zdu, oby Halny ja zagnał na islandię!

Sylarr

2014-01-08, 13:40
Kto by chciał za kobitę, babę z takim charakterem, charakterem dorównującym murzyńskim kobitom.

Janóż

2014-01-08, 13:54
xD Sadistic xD

Jest temat o napie**alaniu homosi, ciapaków, i innych dziwadeł wszyscy popierają.
jest post o posłance która chyba najaktywniej sprzeciwia się tej masy genetycznych pomyłek to hejtują ją.
k***a ludzie wym macie jakiekolwiek poglądy.

a to że pawłowicz masakruje k***a jakiegoś pedała w spódnicy, to akurat duże piwo dla NIEJ

i jeszcze kilka wypowiedzi

"Do tej pory myślałam, że jestem w Sejmie, ale jestem w stodole. W stodole jestem!"

"Jestem z gruntu przeciwna Unii. Czekam i modlę się, żeby to się po prostu samo rozwaliło."

"Jeśli ktoś idzie na Marsz Szmat to jest szmatą"

"Stałe eksponowanie polskiej flagi w towarzystwie innych przedmiotów, proporczyków, symboli innych struktur i zjawisk sprawia, iż polskie barwy biało-czerwone tracą swą wyjątkowość"











!Timon

2014-01-08, 14:26
@Freedomik

Tak samo śmieszny będzie dla Ciebie pedał który powie, że pedały nie powinny mieć prawa do adopcji?

Marianiski

2014-01-08, 14:27
@Sayagin666

To nie jest kwestia jej poglądów, bo mam podobne, ale tego w jaki w sposób owe poglądy wyraża. Widziałeś ją jak się pieni? Jakim językiem, w jaki sposób się wypowiada? Pani doktor habilitowana, k***a mać?

Niby lepiej głosować na nią niż na tych wszystkich Grodzkich itd. ale... No nie ma u nas dobrej alternatywy, ręce opadają.

xbandzior

2014-01-08, 14:45
osa79 napisał/a:

@Sayagin666

już możesz wracać i obciągnąć Prezesowi :-)


ty leć do spoconego grodzkiego bo masz ból dupy, on cie zaspokoi :banany:

Archeolog

2014-01-08, 14:57
Sayagin666 napisał/a:

Rozpie**ala mnie duża część sadoli. Na sadolu niesamowity ból dupy o multi-kulti i związkach białych z czarnymi, ciapatymi itd. (choć większość sadoli cycki macała tylko na monitorze, lub starej jak zasnęła) Ból dupska o pedałach, grockim, tranzwestytach, pedalskich paradach, ideologii gender. (choć wiekszość sadoli widziała takie tamaty w telewizji, lub u swoich rodziców w sypialni) Jak w TV czy sejmie pojawia się Pawłowicz i mówi to sami tylko poprawną polszczyzną i faktycznie coś ROBI w kierunku by tego gówna było jak najmniej, to wielki ból dupy i pie**olenie, że baba ćpa, że jej nienawidzicie itd. Tylko dlatego ,że nie jest zajebistą babka z fajnymi cyckami i tylko dlatego, że jest z PiSu ?? Ogarnijcie sie gimbazy. Ona "ćpa i pie**oli bezsensu" żebyście nie musieli oglądać takich wynalazków jak grockie, parady tranzystorów ciot i innech gówien a wy macie do niej o to żal ?? Jebnijcie sie zdrowo !



Dziękujemy Jarku za cenną opinię, możesz teraz wracać do obciągania Rydzykowi.

Antybozia666

2014-01-08, 15:22
Sayagin666 napisał/a:

Rozpie**ala mnie duża część sadoli. Na sadolu niesamowity ból dupy o multi-kulti i związkach białych z czarnymi, ciapatymi itd. (choć większość sadoli cycki macała tylko na monitorze, lub starej jak zasnęła) Ból dupska o pedałach, grockim, tranzwestytach, pedalskich paradach, ideologii gender. (choć wiekszość sadoli widziała takie tamaty w telewizji, lub u swoich rodziców w sypialni) Jak w TV czy sejmie pojawia się Pawłowicz i mówi to sami tylko poprawną polszczyzną i faktycznie coś ROBI w kierunku by tego gówna było jak najmniej, to wielki ból dupy i pie**olenie, że baba ćpa, że jej nienawidzicie itd. Tylko dlatego ,że nie jest zajebistą babka z fajnymi cyckami i tylko dlatego, że jest z PiSu ?? Ogarnijcie sie gimbazy. Ona "ćpa i pie**oli bezsensu" żebyście nie musieli oglądać takich wynalazków jak grockie, parady tranzystorów ciot i innech gówien a wy macie do niej o to żal ?? Jebnijcie sie zdrowo !



Duża część sadoli, możliwe. Ale żeby tak sobie wesoło bluzgać na użytkowników musiał byś mieć dowód że 1 użytkownik wypowiada się jako faszysta, rasista, nazista, ksenofobiczny homofobiczny prawicowy kutach. A w innym temacie ciśnie po jakimś przedstawicielu tego co media nazywają prawicą, pucując rurę spedalonym, antyklerykalnym transseksualnym i ogólnie zj***nym lewakom. Pozdro 666 j***ć dz**ki. Śmierć samobójcą !

Simon_mcKEY

2014-01-08, 15:38
Sayagin666 napisał/a:

Rozpie**ala mnie duża część sadoli. Na sadolu niesamowity ból dupy o multi-kulti i związkach białych z czarnymi, ciapatymi itd. (choć większość sadoli cycki macała tylko na monitorze, lub starej jak zasnęła) Ból dupska o pedałach, grockim, tranzwestytach, pedalskich paradach, ideologii gender. (choć wiekszość sadoli widziała takie tamaty w telewizji, lub u swoich rodziców w sypialni) Jak w TV czy sejmie pojawia się Pawłowicz i mówi to sami tylko poprawną polszczyzną i faktycznie coś ROBI w kierunku by tego gówna było jak najmniej, to wielki ból dupy i pie**olenie, że baba ćpa, że jej nienawidzicie itd. Tylko dlatego ,że nie jest zajebistą babka z fajnymi cyckami i tylko dlatego, że jest z PiSu ?? Ogarnijcie sie gimbazy. Ona "ćpa i pie**oli bezsensu" żebyście nie musieli oglądać takich wynalazków jak grockie, parady tranzystorów ciot i innech gówien a wy macie do niej o to żal ?? Jebnijcie sie zdrowo !



Oby ten komentarz dostał więcej piw niż autor/autorka (jaka jest forma bezosobowa, bo jaj to nie ma ani cycków na pewno, to coś co było autorem) tego posta.

Zimny_browar

2014-01-08, 16:11
Nieudany połów wirtualnych piw w komentarzach widzę.

kielon89

2014-01-08, 16:17
Wy k***a w większości nie macie pojęcia o polityce, zresztą nic dziwnego jak rządzą pojeby wybierane przez pojebów.

Po pierwsze, każda partii w obecnym sejmie to partia socjalistyczna ( tak, tak PiS jest lewacki, a sam Jarek ma poglady centrowe, nie prawicowe, Lech natomiast w swojej pracy doktroskiej bronil tez Marksa) no może nie PSL bo z nimi to nie wiadmo nigdy;p , i uświadomcie sobie że żyjemy w państwie socjalistycznym i dlatego jest słabo.

Po drugie k***a jeśli chodzi o sprawy obyczajowe to już mam tego wszystkiego dość. Jakoś w pracy na uczelniach, w autobusie, w knajpach nie widuję za dużo facetów w rurkach, pedałow czy innych feministek. Tak więc zacznijcie się wreszcie zajmować się poważnymi tematami, a nie pie**olicie o wyimaginowanych problemach, które każdy wytwarza tylko żeby zdobyć "fejm".

PS. Najbardziej śmieszą mnie Ci poj***ni szalikowcy krzyczący "precz z komuną" nie mając o tym kompletnego pojęcia i głosując na PIS, bo przecież są tacy "prawi' , najebliby każdemu pedałowi, murzynowi ale tylko wtedy jak są w grupie oczywiście :)

~Imperator

2014-01-08, 16:30
Sayagin666 napisał/a:

Rozpie**ala mnie duża część sadoli. Na sadolu niesamowity ból dupy o multi-kulti i związkach białych z czarnymi, ciapatymi itd. (choć większość sadoli cycki macała tylko na monitorze, lub starej jak zasnęła) Ból dupska o pedałach, grockim, tranzwestytach, pedalskich paradach, ideologii gender. (choć wiekszość sadoli widziała takie tamaty w telewizji, lub u swoich rodziców w sypialni) Jak w TV czy sejmie pojawia się Pawłowicz i mówi to sami tylko poprawną polszczyzną i faktycznie coś ROBI w kierunku by tego gówna było jak najmniej, to wielki ból dupy i pie**olenie, że baba ćpa, że jej nienawidzicie itd. Tylko dlatego ,że nie jest zajebistą babka z fajnymi cyckami i tylko dlatego, że jest z PiSu ?? Ogarnijcie sie gimbazy. Ona "ćpa i pie**oli bezsensu" żebyście nie musieli oglądać takich wynalazków jak grockie, parady tranzystorów ciot i innech gówien a wy macie do niej o to żal ?? Jebnijcie sie zdrowo !



Sam się jebnij w czoło, zaraz nam wmówisz Że jej koledzy czyli Jaruś i Antoni tez walczą za nas żeby żyło się nam lepiej. Stare poj***ne babsko z syndromem głębokiego niedopchnięcia, baba nie potrafi się zachować, chodzący kompleks, nieudacznica z brudnymi włosami z pensją ponad 10 tysi. Pis zbiera wokół siebie takich popaprańców, nieudaczników życiowych którzy nigdy nie walili ślicznej laski, którzy nie mieli dobrej pracy i którzy wszystkim zazdroszczą i ich podpie**alają do US... a że popaprańców jest wiecej niż normalnych ludzi to i poparcie rośnie

Ronoaro

2014-01-08, 16:33
kielon89 napisał/a:



Po drugie k***a jeśli chodzi o sprawy obyczajowe to już mam tego wszystkiego dość. Jakoś w pracy na uczelniach, w autobusie, w knajpach nie widuję za dużo facetów w rurkach, pedałow czy innych feministek.



Przejdź się na najbliższy WNS- Wydział Nauk Spedalonych... znaczy Społecznych.