18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plecionkarz

2014-01-08, 17:14
Kobieta jak na swój wiek wygląda dobrze, jest elegancka i wykształcona. Do tego ma po kolei w głowie i zabiera głos w sprawach które inni wolą przemilczeć żeby ich wizerunek nie ucierpiał. No i ch*j kogo obchodzi kto ma dzieci a kto nie. Ci którzy się z niej śmieją w większości sami nie mają dzieci a pie**olą. Ci który łykają jakieś homopropagandy i to, że w Polsce są miliony cierpiących pedałów łykną też to z kogo mają sobie szydzić.

sidian

2014-01-08, 17:33
Sayagin666 napisał/a:

Rozpie**ala mnie duża część sadoli. Na sadolu niesamowity ból dupy o multi-kulti i związkach białych z czarnymi, ciapatymi itd. (choć większość sadoli cycki macała tylko na monitorze, lub starej jak zasnęła) Ból dupska o pedałach, grockim, tranzwestytach, pedalskich paradach, ideologii gender. (choć wiekszość sadoli widziała takie tamaty w telewizji, lub u swoich rodziców w sypialni) Jak w TV czy sejmie pojawia się Pawłowicz i mówi to sami tylko poprawną polszczyzną i faktycznie coś ROBI w kierunku by tego gówna było jak najmniej, to wielki ból dupy i pie**olenie, że baba ćpa, że jej nienawidzicie itd. Tylko dlatego ,że nie jest zajebistą babka z fajnymi cyckami i tylko dlatego, że jest z PiSu ?? Ogarnijcie sie gimbazy. Ona "ćpa i pie**oli bezsensu" żebyście nie musieli oglądać takich wynalazków jak grockie, parady tranzystorów ciot i innech gówien a wy macie do niej o to żal ?? Jebnijcie sie zdrowo !



Całkiem dobrze w pierwszej części podsumowałeś sadolową społeczność w pierwszej części postu. Głównie ból dupy spowodowany różnymi wydarzeniami lub sytuacjami, co do których sadolowi wymiatacze nie mają zielonego pojęcia. Do tego szczypta wpie**alania się w polską polityką przez emigrantów, którzy kraju nie widzieli od pięciu lat, trochę katolskich pierdół (nie mylić z katolickimi, to inna liga) i szczypta debilizmu. I ot, proszę, nasz smutny sadistic.

A jeśli chodzi o panią Pawłowicz, to pojazd po niej jest całkowicie usprawiedliwiony. Nie ma baba za grosz logiki w myśleniu (w sumie to czego ja się spodziewałem... :D ), w dodatku do prawa próbuje przemycać swoje katolickie moralności. Ciekawe, że prawnika nie nauczyli na pierwszym roku (jak każdego prawnika uczą), że prawo i moralność nie mają ze sobą nic wspólnego. Jej teksty o jałowych związkach i o tym, że homoseksualiści nie mogą się kochać były po prostu żenujące.

Plecionkarz napisał/a:

Kobieta jak na swój wiek wygląda dobrze, jest elegancka i wykształcona. Do tego ma po kolei w głowie i zabiera głos w sprawach które inni wolą przemilczeć żeby ich wizerunek nie ucierpiał. No i ch*j kogo obchodzi kto ma dzieci a kto nie. Ci którzy się z niej śmieją w większości sami nie mają dzieci a pie**olą. Ci który łykają jakieś homopropagandy i to, że w Polsce są miliony cierpiących pedałów łykną też to z kogo mają sobie szydzić.



Daj mi przykład jej "poukładania w głowie".

Projekt-Facorzeł

2014-01-09, 04:36
bla bla bla, nie wiem co z komentami ale dłuższe mi wywala
jakieś linki zewnętrzne których nie ma

Dodawanie linków zewnętrznych jest możliwe tylko dla użytkowników zarejestrowanych minimum 1 miesiąc temu, którzy napisali co najmniej 20 postów. Jeżeli chcesz dodać ważny link dotyczący istniejącego materiału lub chcesz zamieśćić link we własnym temacie, skontaktuj się z moderatorem serwisu poprzez wiadomość prywatną
:idzwch*j:

Sayagin666 napisał/a:

Rozpie**ala mnie duża część sadoli. Na sadolu niesamowity ból dupy o multi-kulti i związkach białych z czarnymi, ciapatymi itd. (choć większość sadoli cycki macała tylko na monitorze, lub starej jak zasnęła) Ból dupska o pedałach, grockim, tranzwestytach, pedalskich paradach, ideologii gender. (choć wiekszość sadoli widziała takie tamaty w telewizji, lub u swoich rodziców w sypialni) Jak w TV czy sejmie pojawia się Pawłowicz i mówi to sami tylko poprawną polszczyzną i faktycznie coś ROBI w kierunku by tego gówna było jak najmniej, to wielki ból dupy i pie**olenie, że baba ćpa, że jej nienawidzicie itd. Tylko dlatego ,że nie jest zajebistą babka z fajnymi cyckami i tylko dlatego, że jest z PiSu ?? Ogarnijcie sie gimbazy. Ona "ćpa i pie**oli bezsensu" żebyście nie musieli oglądać takich wynalazków jak grockie, parady tranzystorów ciot i innech gówien a wy macie do niej o to żal ?? Jebnijcie sie zdrowo !




...się rozpisałeś ;-)

Od pieprzenia Pawłowicz pedalstwo nie wyparuje.
Jest posłanką i PRL-inteligentem, powinna reprezentować
jakiś poziom kultury wypowiedzi. Sejm to nie sadol.

Co do pedalstwa to:
-Spartanie mieli wyj***ne na żony, grzmocili kolegów
-Rzym, szkoda gadać...
-tak do dziś, ileś tam % tak ma

Znam sporo ludzi, gay/less, sam nie jestem, spoko ludzie.
Geje mają fajne koleżanki, lesby zdradzą kilka trików...
Niech se każdy stuka kogo chce jak jest dorosły.
To pierwszorzędowa potrzeba człowieka jak jedzenie i oddychanie.
Bez tego odpie**ala. Połowie Sadistica najwyraźniej bzykania
brakuje albo to co stukają już im się znudziło -
- stąd taka zawiść i hejt na pedałów.
:mrgreen:

:doggy: Dymajcie Sadole i dajcie dymać innym :ok:

Sayagin666

2014-01-09, 08:31
sidian napisał/a:



Całkiem dobrze w pierwszej części podsumowałeś sadolową społeczność w pierwszej części postu. Głównie ból dupy spowodowany różnymi wydarzeniami lub sytuacjami, co do których sadolowi wymiatacze nie mają zielonego pojęcia. Do tego szczypta wpie**alania się w polską polityką przez emigrantów, którzy kraju nie widzieli od pięciu lat, trochę katolskich pierdół (nie mylić z katolickimi, to inna liga) i szczypta debilizmu. I ot, proszę, nasz smutny sadistic.

A jeśli chodzi o panią Pawłowicz, to pojazd po niej jest całkowicie usprawiedliwiony. Nie ma baba za grosz logiki w myśleniu (w sumie to czego ja się spodziewałem... :D ), w dodatku do prawa próbuje przemycać swoje katolickie moralności. Ciekawe, że prawnika nie nauczyli na pierwszym roku (jak każdego prawnika uczą), że prawo i moralność nie mają ze sobą nic wspólnego. Jej teksty o jałowych związkach i o tym, że homoseksualiści nie mogą się kochać były po prostu żenujące.



Daj mi przykład jej "poukładania w głowie".




Po pierwsze jeśli chodzi o emigrantów. Sytuacja autentyk. Emigrant od panad 7 lat za granicą. Odcięty od polskiej TV. Kupuje polską prasę (różne gazety bo niema tej jednej prawdziwej informacji) W necie codziennie odwiedza 5 różnych portali (nie tylko prawicowych lecz i inne by sprawdzić co u konkurencji) intensywnie od 2 lat interesuje się historia, przekrętami PRL, bezpieką oraz historią starszą. Z drugiej strony siedzi ziomal w polsce. Zapie**ala do pracy, wychowuje dziecko i niema czasu, a raczej mu się niechce na nic innego niż zwykłe uciechy przeciętnego polaka. Po calym dniu załancza TVN i ogląda fakty - bo to "porządnie robione i profesjonalnymi dziennikarzami" robione wiadomosci... Emigrant odwiedza kraj średnio co 3 miesiące a kontakt z ludźmi z polski ma codziennie, FB i telefon przynajmniej raz w tygodniu. Typek z polski mówi do emigranta : uważam, że emigranci niepowinni mieć prawa głosu. Siedzą zagranicą i ch*ja wiedzą.

Powiem tylko tyle, że koleś w polsce zapytany o definicje prawicy odpowiada, że to "naziole i kibole z mlodziezy wszechpolskiej" :hitler:

Sorki ale często emigranci właśnie WIĘCEJ wiedzą o polityce niz niejeden mieszkaniec Polski ! Czasem właśnie emigrant wie i zna się bo nie jest przesiąknięty tą j***nąpropagandą i chce wrócić do kraju, chce wrócić do normalnego kraju ! Zrozumcie to!


Jeśli chodzo o jałowe związki i wypowiadanie się o rodzinie, niemając dzieci itd. Nie muszę być mordercą by wypowiadać się o karze śmierci, ani złodziejem... itd. Bonusy i premię POWINNY przysługiwać (jeśli już koniecznie musi być jakaś forma socjalu... :/) TYLKO i wyłącznie rodzionom z dziećmi. To właśnie dzieci sa przyszłością narodu i to właśnie w przyszłości one bedą płacić podatki Zusy i inne gówna... Jeśli chcesz ładować geja w kakao - spoko ale nie wychodź na ulice i nie nie rób z tego widowiska. Jakby geje ładowali sobie w dupala w domowym zaciszu - nikt by im przykrości nie robił. Niepowinni się domagać bonusów rodzinnych bo rodziną niesą i potomstwa mieć niemogą. Hetero nie robią parad i nie marnuja milionów z kasy publicznej na takie cyrki ! Ehhhh za dużo do pisania... tutaj trzeba by był zrobić wykład.

Projekt-Facorzeł napisał/a:

bla bla bla, nie wiem co z komentami ale dłuższe mi wywala
jakieś linki zewnętrzne których nie ma

Dodawanie linków zewnętrznych jest możliwe tylko dla użytkowników zarejestrowanych minimum 1 miesiąc temu, którzy napisali co najmniej 20 postów. Jeżeli chcesz dodać ważny link dotyczący istniejącego materiału lub chcesz zamieśćić link we własnym temacie, skontaktuj się z moderatorem serwisu poprzez wiadomość prywatną
:idzwch*j:




...się rozpisałeś ;-)

Od pieprzenia Pawłowicz pedalstwo nie wyparuje.
Jest posłanką i PRL-inteligentem, powinna reprezentować
jakiś poziom kultury wypowiedzi. Sejm to nie sadol.

Co do pedalstwa to:
-Spartanie mieli wyj***ne na żony, grzmocili kolegów
-Rzym, szkoda gadać...
-tak do dziś, ileś tam % tak ma

Znam sporo ludzi, gay/less, sam nie jestem, spoko ludzie.
Geje mają fajne koleżanki, lesby zdradzą kilka trików...
Niech se każdy stuka kogo chce jak jest dorosły.
To pierwszorzędowa potrzeba człowieka jak jedzenie i oddychanie.
Bez tego odpie**ala. Połowie Sadistica najwyraźniej bzykania
brakuje albo to co stukają już im się znudziło -
- stąd taka zawiść i hejt na pedałów.
:mrgreen:

:doggy: Dymajcie Sadole i dajcie dymać innym :ok:



Chyba nie wiesz jak TV potrafi robić w ch*ja. Powinna reprezentować poziom ? Ktoś (napewno nie pedały i lesby) zorganizował prowokację pod tytulem marsz szmat. Nikt się na prowokację nie załapał tylko Pawłowicz, nieobyta ze sztuczkami. Dali jej mikrofon za nisko i musiała krzyczeć gadając przez komore. Jak masz słabe połączenie to mówicz głośniej co nie ? :) W studio elegancko pedałek się rozsiadł i na luzie mówi a ona niedosłyszać krzyczy. Później ktoś taki jak Ty stwierdza ,że głupia p*zda drze mordę. Jak ona cytuje "marsz szmat, zaproszone zostały k***y, pedały, cioty..." ty mówisz : co za poj***na baba, obraża wszystkich... Jej image jest wykreowany od speców TV by mądre wypowiedzi zostały przykryte wizerunkiem hamskiej, krzykliwej wulgarnej baby.