18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka na ekspresówce

Flodzia • 2022-11-07, 10:21


Cytat:

Zdarzenie na S3. Według opisu filmu, kierowcy nic się nie stało. Napisał on, że policjanci którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, za winnego uznali autora nagrania w związku z nie dostosowaniem prędkości. Kierowca auta, które stało na jezdni miał dostać 150 zł mandatu za brak świateł.


willoo

2022-11-11, 02:26
ellsworth napisał/a:

Ty serio jesteś tak bezgranicznie głupi, że w nocy, na lewym pasie ekspresówki, w samochodzie bez oświetlenia poszedłbyś do bagażnika i wyjmował trójkąt ostrzegawczy? Jestes gwarantowanym zwycięzcą nagrody Darwina. Gwarantowanym!



nie k***a.... lepiej zostawić go BEZ TRÓJKĄTA i BEZ OŚWIETLENIA i szybko uciec, żeby ktoś w niego wjechał jak typ na filmie... nie no ręce mi opadły chłopie...

spod_smietnika

2022-11-13, 14:02
Takie mamy pokręcone czasy, że winny zdarzenia staje się ofiarą. Jak laskę na rowerze bez świateł kierowca potrącił i zabił to była jej czy jego wina? Zero instynktu samozachowawczego, a autor wygra w sądzie z palcem w dupie.

Siriuz

2022-11-16, 11:43
marmar napisał/a:

no k***a chyba to jest trochę inna akcja jak masz samolot w PRZESTRZENI POWIETRZNEJ która jest kontrolowana, albo pociąg który ma pierwszeństwo, sygnalizacje i k***a nie skręći xD i nie może se od tak nikt wejść na tory bez konsekwencji
ja w sumie też bym się wk***ił jakby mi coś se od tak stało na lewym pasie, ale żeby to porównać do samolotu/pociągu to trzeba mieć chyba owsianke zamiast mózgu
albo głosować na konfederację



A czym k***a różni się wchodzenie na tory od wchodzenia na jezdnie lewacki intelektualisto? I gdzie ma niby k***a skręcić ten gość? Pod koła ciężarówki, która właśnie wyprzedza?