18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowite przemówienie weterana wojny w Iraku Mike'a Prysn

ramzes12 • 2012-09-21, 20:48
Cała prawda o USzraelskich misjach pokojowych

:terror: :hitler:

kufel01

2012-09-21, 21:50
k***a..... Dawno nie słyszałem tak prawdziwych i budujących słów! brak mi słów, on po prostu powiedział wszystko!

ramzes12

2012-09-21, 21:59
Nic nowego, ale krótko i treściwie.

pikpok

2012-09-21, 22:01
Nie bój, dadzą mu 3 mln usd to będzie śpiewał jak mu napiszą

ru_ziolo

2012-09-21, 22:01
Ciekawe kiedy mu mosad popełni samobójstwo.

takija

2012-09-21, 22:19
kufel01 napisał/a:

k***a..... Dawno nie słyszałem tak prawdziwych i budujących słów! brak mi słów, on po prostu powiedział wszystko!



oj oj oj.... :) Kasa napędza ludzi, kasa:) Mówią co im każą, robią co im każą....za darmo tam nie lecą żeby strzelać gdzie popadnie:) Sam się dorobił pewnie ładnej sumy, a teraz....ale tak można gadać i gadać. Takie samo pie**olenie jak typa z filmu ;)

jacekmatys

2012-09-21, 23:44
No nie piszcie że to tak zawsze pierdu,pierdu a tu nic.....z czymś trzeba do ludzi wystartować!! początki trudne a efekt będzie zadowalający! historia ma to do siebie że jeden człowiek,inna przyszłość.Nie widzę siebie aby naprawić ten konflikt ale może akurat inna osoba temu podoła i będzie gitara.Okupanci będą wpieprzać swoje hamburgery a okupowani będą sprzedawać swoją ropę hamburgerom.....wiara czyni cuda :)

or...........ek

2012-09-21, 23:47
ja czuje że do tygodnia max... popełni samobójstwo :D

JaE

2012-09-21, 23:53
Ahh, uwielbiam propagandę. Jak nie propaganda pro-rządowa to anty-rządowa. Też mi wielkie zdziwienie- poszedł do wojska, wiedział że może zostać wysłany na wojnę a teraz rozpacza bo zobaczył wojnę na własne oczy.

I żeby uciszyć wszystkich anty-żydowskich i anty-hamerykańskich :roll: "wojowników": uważam że wojna w Iraku była błędem. Ale nie dla tego że usłyszałem hasełko "j***ć ameryke" i powtarzam to jak osioł podążający za marchewką, a dla tego że Husajn trzymał za mordy radykałów i był dobrą przeciwwagą dla Iranu.

orellek napisał/a:

ja czuje że do tygodnia max... popełni samobójstwo :D


To źle czujesz bo to nagranie jest stare.

Kserx

2012-09-21, 23:58
pewno już popełnili mu samobójstwo.

JedzMojLagier

2012-09-22, 00:05
pewnie niedlugo popelni samobojstwo, a tak nawiasem zawsze wojny byly i beda, a sa potrzebne dla samych zolnierzy, zeby sie zaprawili w boju, poznali smak walki, strach, byli przygotowani i mogli wykorzystac i doskonalic nabyte umiejetnosci podczas cwiczen, nie zawsze to co mowi wiekszosc jest prawda i zauwazylem ze ostatnio bardzo modne jest bycie anty amerykaninem co jest dla mnie zalosne, my biedne polaczki mozemy im tylko zazdroscic sprzetu wojskowego, treningow i zaawansowanego szkolenia oraz troski o zolnierzy a co mamy my ? no co ?

typo

2012-09-22, 00:07
Dobra chłop ma w niewielkim stopniu rację, ale co mamy pozwolić się zbroić Arabom? Islam to zniszczenie naszej kultury - bądź co bądź ch*jowej kultury pieniądza, ale zawsze. Amerykanie są jebnięci i szczerze ich nie lubie, ale wole 100 razy, żeby oni świrowali na u Arabów, Muzułmanów, niż na odwrót.

Może i jest to bez serca i bezduszne, ale status quo wymaga ofiar w obecnej sytuacji. Zobaczcie co oni sami ze sobą robią. Walczą k***a o demokracje w Egipcie, w tym kobiety, po czym obalają rząd i wprowadzają surowe prawo Koranu. Babeczki, które za nich walczyły są wyj***ne z rządu, pozbawione praw, zapakowane w burkę i uwięzione w domu.

Może i wiz nam sk***iałe Jankesy nie zniosą, ale póki oni rządzą u Muzułmanów, my możemy spokojnie oglądać dupeczki na ulicy, cycki na plaży i pić browarka za dnia. Przynajmniej Amerykance nam bombki atomowej nie pie**olną (Iran już nie miałby skrupułów). A te arabskie kozaki mają chrapkę, żeby Islam wprowadzić na całym świecie.

pie**ole rozczulanie się nad światem Arabskim. W Libii Europa pomogła obalić Kadafiego, to teraz zamiast demokracji mają fanatycznie islamski kraj. Na Starym kontynencie też się panoszą i próbują Islam zaprowadzić.

Z jakiej racji ja mam tolerować ludzi, którzy nie tolerują moich poglądów?! Niech ich napie**alają, póki my mamy spokój!


Się rozpisałem, bo to nie jest temat do emocjonalnego pierdu pierdu!

le...........65

2012-09-22, 00:20
Byyyyyyyyło

jaro1

2012-09-22, 00:25
Amerykańskie wojska podobnie jak Polskie jadą tam niby w celu zwalczania "terroryzmu", misje te zaczęły się po "ataku" 11 września.
Amerykanie mieli bardzo dużo broni jednak nie mieli rynku zbytu, więc wyburzyli wtc pod przykrywką ataku przez alkaidę.
Żołnierze jadący na misje to zwykli mordercy utrzymywani za pieniądze podatników.
Piwko za filmik