18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowite przemówienie weterana wojny w Iraku Mike'a Prysn

ramzes12 • 2012-09-21, 20:48
Cała prawda o USzraelskich misjach pokojowych

:terror: :hitler:

anonymousm

2012-09-22, 00:39
@typo
Nie kłam. Nikt w Egipcie nie zaprowadził szariatu. Ani w Libii.
Rasista z zasady musi być też kłamcą albo idiotą.

typo

2012-09-22, 01:21
anonymousm napisał/a:

@typo
Nie kłam. Nikt w Egipcie nie zaprowadził szariatu. Ani w Libii.
Rasista z zasady musi być też kłamcą albo idiotą.



Poczekaj. Zobacz sobie artykuły pojawiające się na temat Egiptu i Libii:

nie wiem czy można wklejać linki z gazet (zbyt pijany by czytać regulamin) więc zobacz sobie artykuły np.:

(o Egipcie po rewolucji)
- Nabila Ramdani;The Guardian; 4 czerwiec 2012; "Egyptian women: 'They were doing better under Mubarak'"
- Sue Lloyd-Roberts;news.bbc.co.uk;; 13 luty 2012; "Has the revolution betrayed the women of Egypt?"

(o Libii po rewolucji)
-Chris stephen ;The Guardian; 10 czerwiec 2012; "After Gaddafi, Libya splits into disparate militia zones"
-Steve Hendrix ; Washington Post; 1 kwiecien 2012; "Post-Gaddafi Libya confronts its diversity"
-Mark Urban; bbc.co.uk; 16 luty 2012; "Libya revolution one year on: Better after Gaddafi?"


Arabowie muszą być trzymani za pysk. Basta.

Jak w Afryce rządzili biali to były normalne państwa. Biali odeszli (bo przecież niehumanitarnie jest mieć kolonie) i zrobił się gnój. Rozk***iają się AK47, maczetami, kamieniami, wszystkim czym się da.

Różnica jest taka, że Arabowie mają więcej siana i oni nie maja w zwyczaju rozk***iać siebie nawzajem. Nie lubią za to niczego co wykracza poza ich mega ograniczoną religie. W gruncie rzeczy .... Nas.

Nie jestem rasistą, nie mówię o jednostach. Ci którzy nie szkodzą innym, mi nie przeszkadzają. Mógłbym mieć ziomka - który byłby czarnym żydem i gejem - miałbym wyj***ne, póki nie narzucałby mi swoich poglądów.

Ale jak widzę te wszystkie pie**olone bunty, zamachy i ogólne sranie w gacie, bo jakiś pojeb nakręcił film parodiujący Allacha. No k***A! Przecież to jakby ktoś po Żywocie Briana wypie**olił w powietrze ambasadę Brytyjską bo obraża Chrystusa...

W tej wojnie kibicuje Jankesom!

pokson

2012-09-22, 01:35
@up Wyczerpałeś temat... Jestem tylko ciekawy czy to na pewno Allahy, wyj***ły tą ambasadę...

typo

2012-09-22, 01:42
No 96% społeczeństwa Libii to Muzułmanie... zatem z dużą dozą prawdopodobieństwa śmiem twierdzić, że to Allachy wypie**oliły ambasade i ambasadora

kw...........ek

2012-09-22, 02:20
@typo

takie tam pie**olenie o szopenie. W Libii zaczęli wojować świrusy z ONZ bo złoża tam są. Znaczna większość ludności libijskiej była zadowolona, a przynajmniej nie miała nic przeciwko Kaddafiemu. Oni mieli taką pomoc od państwa że to się Nam w głowach nie mieści, żeby państwo takimi bonusami j***ło dla ludzi.

b3mol

2012-09-22, 06:40
wojna to wojna. nie podoba sie ? Po co sie do woja pchal ? Na psychologie niech idzie z tym filmem.

Lumpy1

2012-09-22, 09:45
obama i tak ma to w dupie :-D

anonymousm

2012-09-22, 09:52
@typo
Sprawa się wyjaśniła. Nie jesteś kłamcą, jesteś idiotą.
Artykuły o niezadowoleniu z chaosu po rewolucji uznajesz za dowód wprowadzenia prawa koranicznego.
Przeczysz samem sobie: "Niej jestem rasistą, nie mówię o jednostkach". To przecież rasiści nie mówią o jednostkach, tylko o Arabach, których trzeba to i tamto, Czarnych, którzy to i tamto. I zawsze zaczynają zdanie od "nie jestem rasistą".
O Polakach też tak mówili w XIX i XX wieku, że jesteśmy zbyt ograniczeni, żeby mieć własne państwo, i trzeba nas trzymać za mordę.

Bloodex

2012-09-22, 09:56
Ciekawe kiedy popełni samobójstwo strzelając sobie pięciokrotnie w tył głowy .

dyrbus

2012-09-22, 10:43
i zaraz będzie kolejne samobójstwo

EdmundKemper

2012-09-22, 11:10
Równie dobrze taki sam weteran może przedstawić sytuację w Iraku w zupełnie odmiennym świetle i też w jakiejś cząstce będzie prawdziwa. Ten akurat powiedział to co ludzie chcieli usłyszeć i tyle. Wbił się idealnie w myślenie większości i to dało mu takie oklaski i wzruszenie.

DisHonoreD

2012-09-22, 11:12
ciekawe jak stary jest ten filmik i co on poruszył

Azalians

2012-09-22, 11:18
Cała prawda...i ten murzyn dostał pokojową nagrodę Nobla...

Butter

2012-09-22, 11:24
Co tam robił plakat BLACKWATER? sami pojechali tam zarabiać kase, a nie przejmować się rasizmem...

or...........ek

2012-09-22, 11:59
JaE napisał/a:


To źle czujesz bo to nagranie jest stare.



To dziekuje Ci mistrzu przynajmniej jestem w pełni świadomy że gościu już nie żyje :)