18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowite przemówienie weterana wojny w Iraku Mike'a Prysn

ramzes12 • 2012-09-21, 20:48
Cała prawda o USzraelskich misjach pokojowych

:terror: :hitler:

BDrummer

2012-09-22, 12:13
Tak naprawdę, wszystkie bunty i pucze przeciw władzy w krajach arabskich, po cichu lecz na wielką skale wspierała CIA, taka jest prawda, szkolili, przerzucali bron, tu nie chodzi o zwalczenie dyktatury, tu chodzi tylko o interesy $$$ najzwyklej w świecie o kasę. Wiem że nie powiedziałem niczego odkrywczego, ale patrzmy na Rwanda, ludobójcy z plemienia Tutsi ukrywają się w Francji i mimo sprzeciwów różnych organizacji nie ma możliwości ekstradycji, ale już w Libii francuskie lotnictwo wojskowe wspierało rebeliantów, pytanie dlaczego? Bo już wtedy francuski rząd ustalił warunki wydobycia ropy dla francuskich firm petrochemicznych, piszą o prawach człowieka a na swojej ziemi maja ludobójców chronionych przez system.

kufel01

2012-09-22, 13:29
demonkuba16 napisał/a:



oj oj oj.... :) Kasa napędza ludzi, kasa:) Mówią co im każą, robią co im każą....za darmo tam nie lecą żeby strzelać gdzie popadnie:) Sam się dorobił pewnie ładnej sumy, a teraz....ale tak można gadać i gadać. Takie samo pie**olenie jak typa z filmu ;)



Kolego masz rację , ale czy mu ktoś płacił za tą wypowiedz, czy to jest żyd mossad czy inne gówno nie ważne!Bo ludziom się otwierają oczy , ja dzieki temu filmikowi mam jeszcze wiekszą ochote zmienić coś wPolsce! h*j z USA czy tam wojną o rope mi chodzi o naszą piękną ziemi którą politycy nam niszcą i sprzedają! Dlatego moje reakcje była taka a nie inna!

sz...........an

2012-09-22, 13:34
Kolejny anty-amerykański temat... prosze bardzo idzcie się przytulić do Ruskich albo arabusów którzy są tacy biedni. Weterani Rosyjscy to jeszcze gdzieś tam gniją w kołchozach na syberii podobnie jak wielu innych działaczy/wojskowych/dziennikarzy... o tym nikt nie powie.

Lubię USA za to, że jest zajebiście zaawansowane i to, że leją arabusów jest akurat dobre. I w dupie mam to, że poszli tam po ropę czy żeby przetestować nową broń. POlak to zawsze się będzie czepiał. Niezależnie kto kogo bije i dlaczego. Każdy POlak to jest ekspert od wojskowości/nauki/polityki. I pierwsze co to wypomina, że obywatele USA to są tacy zacofani i mają IQ pączka... zaskoczę was bo najnowsze badania wykazały, że to właśnie POlska jest jednym z najbardziej zacofanych i zidiocialych krajów świata... dziwi was to? A mnie nie, bo gdzie bym nie poszedł to większość ludzi których spotykam nie posiada nawet podstawowej wiedzy z zakresu ogólnego. Większość patałachów nie wie nawet kiedy wybuchła II wojna światowa. Ale co tam... lepiej zrobić flame na USA, że to oni nie wiedzą kiedy my byliśmy napadnięci albo kiedy rosjanie nas ładowali w dupe. Oni mieli własną wojnę z Japonią i np. ja nie pamiętam większości ważnych dat w historii USA.
Żal mi tego POlakowania

no i każdy POlak to oczywiście - teoria spisku i pięciokrotny strzał w tył głowy... moge wiedzieć jak powiązaliście śmierć byłego dowódcy gromu z USA? Bo nie mam pojęcia. Ale to trzeba wiedzieć chociaż to, że GROM był w USA tak szanowany jak żadna inna jednostka specjalna.

Proszę nie mylić USA z porachunkami politycznymi w POlsce... już wam się w dupach poprzewracało od Tuskowej prorosyjskiej propagandy, że wszystko to wina USA i PiSu?

manfred1992

2012-09-22, 16:07
Cytat:

najnowsze badania wykazały, że to właśnie POlska jest jednym z najbardziej zacofanych i zidiocialych krajów świata... dziwi was to?


Podaj proszę źródło tych badań, oraz przez kogo zostały wykonane. Bo powoływanie się na ekspertów, doktorów i profesorów to powszechna metoda wykorzystywana przez "wolne" media.

A teraz takie pytanie. Kto z was przebywał na terenie objętym religią muzułmańską ?.
Zasada tam jest taka jeżeli nie narzucasz im swoim poglądów, Oni będą szanować Twoje poglądy.
To że wszyscy Arabowie to zagorzali barbarzyńcy, którzy w imię Boga będą zabijać niewiernych i chcą ekspansji swoje rasy na cały świat to wymysł i narzędzie Izraela po wojnie izraelsko-arabskiej.
W całej swoje historii kraje arabskie nie rozpoczęły wojny z własnego wyboru, w sposób który jednoznacznie wskazywał by na nich jako agresora.

Boa_

2012-09-22, 17:03
prawda jest taka ze gdybysmy to my w Polsce mieli zloza ropy wielkosci tych muzumanskich, to nie muzumanie a chrzescijanie byli by na celowniku ameryki

Ciesin

2012-09-22, 17:06
typo napisał/a:


Może i wiz nam sk***iałe Jankesy nie zniosą, ale póki oni rządzą u Muzułmanów, my możemy spokojnie oglądać dupeczki na ulicy, cycki na plaży i pić browarka za dnia. Przynajmniej Amerykance nam bombki atomowej nie pie**olną (Iran już nie miałby skrupułów). A te arabskie kozaki mają chrapkę, żeby Islam wprowadzić na całym świecie.

pie**ole rozczulanie się nad światem Arabskim. W Libii Europa pomogła obalić Kadafiego, to teraz zamiast demokracji mają fanatycznie islamski kraj. Na Starym kontynencie też się panoszą i próbują Islam zaprowadzić.

Z jakiej racji ja mam tolerować ludzi, którzy nie tolerują moich poglądów?! Niech ich napie**alają, póki my mamy spokój!


Się rozpisałem, bo to nie jest temat do emocjonalnego pierdu pierdu!



Dowiedz się trochę więcej o Islamie, a następnie komentuj ;)
Nie każdy arab ma ochotę wejść do Twojego domu i "nawrócić" Cię na swoją wiarę. Głównie są to fanatycy, którzy kierowani przez wysoko postawionych muzułmanów bezmyślnie zabijają z wizją swojego stadka dziewic po drugiej stronie. U nas też stosuje się tego typu manipulację, ale na mniejszą skalę i innymi sposobami. Tam wykorzystuje się głęboko zakorzenioną religijność (u nas tak nie było? Proponuję poczytać o wyprawach krzyżowych i udzielanych za udział w nich odpustach zupełnych ;] ).
A po drugie, to do momentu wjazdu hamburgerów do Afganistanu i Iraku był względny spokój. Po inwazjach Arabowie odczuli chęć zemsty i chyba nikt im się nie dziwi ;)

typo

2012-09-22, 19:10
anonymousm napisał/a:

@typo
Sprawa się wyjaśniła. Nie jesteś kłamcą, jesteś idiotą.
Artykuły o niezadowoleniu z chaosu po rewolucji uznajesz za dowód wprowadzenia prawa koranicznego.
Przeczysz samem sobie: "Niej jestem rasistą, nie mówię o jednostkach". To przecież rasiści nie mówią o jednostkach, tylko o Arabach, których trzeba to i tamto, Czarnych, którzy to i tamto. I zawsze zaczynają zdanie od "nie jestem rasistą".
O Polakach też tak mówili w XIX i XX wieku, że jesteśmy zbyt ograniczeni, żeby mieć własne państwo, i trzeba nas trzymać za mordę.



No dobra ok, to jestem rasistą. Może bardziej anty-muzułmaninem. Skoro uważasz mnie za idiotę, Twoje prawo mieć własne zdanie. Z moich obserwacji wynika, że w krajach arabskich fanatyczne ugrupowania zaczynają zdobywać coraz większe poparcie, szczególnie w krajach ogarniętych chaosem.

Kolego uwierz mi chciałbym, żebyś to Ty miał racje, a moje obawy okazały się bezpodstawne. Chętnie wyszedłbym na idiotę. Byłoby pięknie gdyby normalni muzułmanie pozbyli się fanatyków i wszystkie religie, kultury i społeczeństwa świetnie się ze sobą dogadały i żyły długo i szczęśliwie.

Niestety k***a, życie to nie bajka, nie wpie**alamy tęczy i nie kupkamy motylkami i nie da się pogodzić wszystkich. JAk my im nie przypie**olimy, to oni nam, prędzej czy później.


manfred1992 napisał/a:



A teraz takie pytanie. Kto z was przebywał na terenie objętym religią muzułmańską ?.
Zasada tam jest taka jeżeli nie narzucasz im swoim poglądów, Oni będą szanować Twoje poglądy.
To że wszyscy Arabowie to zagorzali barbarzyńcy, którzy w imię Boga będą zabijać niewiernych i chcą ekspansji swoje rasy na cały świat to wymysł i narzędzie Izraela po wojnie izraelsko-arabskiej.
W całej swoje historii kraje arabskie nie rozpoczęły wojny z własnego wyboru, w sposób który jednoznacznie wskazywał by na nich jako agresora.



Nie wiem o jakich krajach Ty mówisz, ale pełna akceptacja poglądów (i to tylko w kurortach turystycznych i dużych miastach) spotkała mnie w Turcji. W Tunezji taksówkarze odmawiali wzięcia mnie i mojej dziewczyny, póki ona nie zasłoni ramion i kolan, w Egipcie lepiej się nie wypuszczać poza kurorty, a gdzie nie spojrzysz wuchta wojska. Kobiety same nie mogą wieczorami opuszczać hotelu. Jak pojechaliśmy w Turcji w głąb kraju, sami samochodem, to kolesie pytali mi się jak mogę znosić taką zniewagę, że ktoś patrzy na moją kobietę. Inni chcieli ją kupić :)

Co wracam z wyjazdów służbowych (współpracujemy z kilkoma krajami Arabskimi - Tunezja, Turcja, Arabia Saudyjska, kiedyś Egipt i Iran) to jest tam coraz dziwniej. Coraz bardziej zamknięci się robią. Może ja mam takie głupie wrażenie, może już jestem uprzedzony do nich, bo naprawdę bywają wk***iający. Jak słucham ich co oni by nie zrobili, żeby w Europie było lepij to włos na głowie się jeży.

JURIJ_77

2012-09-23, 13:46
anonymousm napisał/a:

@typo
Sprawa się wyjaśniła. Nie jesteś kłamcą, jesteś idiotą.
Artykuły o niezadowoleniu z chaosu po rewolucji uznajesz za dowód wprowadzenia prawa koranicznego.
Przeczysz samem sobie: "Niej jestem rasistą, nie mówię o jednostkach". To przecież rasiści nie mówią o jednostkach, tylko o Arabach, których trzeba to i tamto, Czarnych, którzy to i tamto. I zawsze zaczynają zdanie od "nie jestem rasistą".
O Polakach też tak mówili w XIX i XX wieku, że jesteśmy zbyt ograniczeni, żeby mieć własne państwo, i trzeba nas trzymać za mordę.



muslim fan detected ... kolejny ... ogarniesz swoje (lewackie) poglądy za kilka(dziesiąt) lat, tylko wtedy będzie już za późno. Albo islam, albo ukamienowanko. Żonie nałożą szmatę na twarz a tobie zabronią pić piwka i każą napie**alać łbem o ziemię kilka razy dziennie. Zapuścisz brodę i będziesz wesoły. I nie będzie jak teraz u katoli, że "mam to w dupie, bo jestem ateistą" ... u muslimów będzie kamyczek w cymbał. Sami muzułmanie (rozmawiałem głównie z Czeczenami) twierdzą, że za 15 lat powstaną pierwsze państwa wyznaniowe w Europie. Już w niektórych regionach Francji, Belgii czy Niemiec są dzielnice, gdzie mieszka 80% muzułmanów. Rodzina ich to nie 2+1 jak u nas, tylko 2+6, więc mnożą się szybko. Sam Arafat mówił, że Islam i tak zwycięży na świecie, choć nie ma wcale dużo broni ... bo ma najskuteczniejszą - macicę muzułmańskiej kobiety. A jak zhipisiałe i lewackie matoły zaczną widzieć ograniczanie swojej, bądź co bądź, wolności, dopiero zrozumieją, że kończy się pewna epoka. Ale wtedy będzie już za późno ... każdy fanatyzm religijny jest zły - ale ten jest jeszcze gorszy.

typo

2012-09-23, 20:16
JURIJ_77 napisał/a:



muslim fan detected ... kolejny ... ogarniesz swoje (lewackie) poglądy za kilka(dziesiąt) lat, tylko wtedy będzie już za późno. Albo islam, albo ukamienowanko. Żonie nałożą szmatę na twarz a tobie zabronią pić piwka i każą napie**alać łbem o ziemię kilka razy dziennie. Zapuścisz brodę i będziesz wesoły. I nie będzie jak teraz u katoli, że "mam to w dupie, bo jestem ateistą" ... u muslimów będzie kamyczek w cymbał.



Dokładnie, ja też nie wiem dlaczego ludzie jeszcze wierzą, że dobro zwycięża, a świat jest sprawiedliwy. Albo my, albo oni.

MY! obojętnie jakimi środkami