18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieproszony gość

CrazyEdek • 2023-06-22, 16:08
Kochanie postawimy to tu.


mar173

2023-06-22, 16:10
Kilka takich kitków mogłoby zabić.

Con4terPro96

2023-06-22, 16:24
Kiedyś u uwczesnej dziewczyny znalazłem kotka w ogródku u niej - też był rudy , wychudzony , z robakami itp - jak go zobaczyła jej rodzinka to nie miała serca go porzucić i wydali sporo hajsu w niego. oraz byli kochani , opiekuńczy - dbali o niego niesamowicie.
A jak on się odwieczał ? trochę jak na filmie ... nie aż tak skrajnie ale ch*j zaatakować potrafił - szczególnie jak coś mu wcześniej zawadziłeś ale bez powodu też - czy to ugryźć czy pazurami drapnąć czy to w akćie wściekłości odj***ć 1/3 tego na co filmie
Kiedyś mnie też próbował ale szybki nie był to go dawałem radę za łeb złapać i trzymać aż się ch*j nie uspokoi - wtedy odchodził - i dyszał tak pie**olony wściekły na mnie że nie można było na 5min się odpręzyć bo ch*j z zaskoczenia próbował atakować - skradał się jakby na szczura polował ..

Nigdy więcej żadnych j***nych kotów

Siriuz

2023-06-22, 16:28
@up typowa walka o dominacje samca alfa, Ty akurat stoczyłeś ją z kotem

dOpieca

2023-06-22, 16:54
Ale koles c*pka , przeciez to jeden kop i spokoj by byl.

darek1234

2023-06-22, 16:55
Co ona ma na dupie , oczy?, a może zdążyła zabrudzić gacie ze strachu?

Lomzak1

2023-06-22, 17:05
Ale p*zda. Hahaha

psotna_cipka

2023-06-22, 17:20
Kop w sierściucha i po sprawie. Na smalec go.

majeńka

2023-06-22, 17:46
psotna_c*pka napisał/a:

Kop w sierściucha i po sprawie. Na smalec go.


Że co??????? Co to ma być? Ciebie na smalec nie wyższą formę życia. Psy to ścierwa które trzeba powystrzelać, ale wara mi od kitków.

@Con4terPro96: kot wytłumaczył ci co jak. Stwierdził że przekraczasz swoje upgrawnienia i zastosował środki zaradcze.

Juzwa

2023-06-22, 17:47
Con4terPro96 napisał/a:

Kiedyś u uwczesnej dziewczyny znalazłem kotka w ogródku u niej - też był rudy , wychudzony , z robakami itp - jak go zobaczyła jej rodzinka to nie miała serca go porzucić i wydali sporo hajsu w niego. oraz byli kochani , opiekuńczy - dbali o niego niesamowicie.
A jak on się odwieczał ? trochę jak na filmie ... nie aż tak skrajnie ale ch*j zaatakować potrafił - szczególnie jak coś mu wcześniej zawadziłeś ale bez powodu też - czy to ugryźć czy pazurami drapnąć czy to w akćie wściekłości odj***ć 1/3 tego na co filmie
Kiedyś mnie też próbował ale szybki nie był to go dawałem radę za łeb złapać i trzymać aż się ch*j nie uspokoi - wtedy odchodził - i dyszał tak pie**olony wściekły na mnie że nie można było na 5min się odpręzyć bo ch*j z zaskoczenia próbował atakować - skradał się jakby na szczura polował ..
Nigdy więcej żadnych j***nych kotów



Dziwisz się, że go ktoś wypie**olił z domu?

Ferdynad

2023-06-22, 17:51
Con4terPro96 napisał/a:

Kiedyś u uwczesnej dziewczyny znalazłem kotka w ogródku u niej - też był rudy , wychudzony , z robakami itp - jak go zobaczyła jej rodzinka to nie miała serca go porzucić i wydali sporo hajsu w niego. oraz byli kochani , opiekuńczy - dbali o niego niesamowicie.
A jak on się odwieczał ? trochę jak na filmie ... nie aż tak skrajnie ale ch*j zaatakować potrafił - szczególnie jak coś mu wcześniej zawadziłeś ale bez powodu też - czy to ugryźć czy pazurami drapnąć czy to w akćie wściekłości odj***ć 1/3 tego na co filmie
Kiedyś mnie też próbował ale szybki nie był to go dawałem radę za łeb złapać i trzymać aż się ch*j nie uspokoi - wtedy odchodził - i dyszał tak pie**olony wściekły na mnie że nie można było na 5min się odpręzyć bo ch*j z zaskoczenia próbował atakować - skradał się jakby na szczura polował ..
Nigdy więcej żadnych j***nych kotów



Wiem o czym mowa. Wziąłem ze śmietnika małego kotka. Ogarnąłem go, weterynarz itp. a on po kilku miesiącach wbił się zębami w nogę 10letniej córki, przy tętnicy udowej. Wyj***łem go tam skąd pochodził.

Geraldinio

2023-06-22, 17:52
Mam w domu rudego sierściucha. Też mu się wydawało, że może robić co chce, ale kilka kopów w dupę go utemperowało. Nie na długo, po jakimś czasie załączył mu się chyba syndrom sztokholmski, czasem celowo mnie zaczepia, a gdy mu przyjebię (oczywiście z wyczuciem, bez rozlewu krwi :D ) to zaczyna mruczeć... Koty są popie**olone .

smc

2023-06-22, 17:52
Po takiej akcji dziewczyna nie da mu dupy przez rok.

Kobiety gardzą tchórzami podświadomie. Facet, który uciekł przed kotkiem ośmieszył się już na zawsze.

Juzwa

2023-06-22, 18:25
smc napisał/a:

Po takiej akcji dziewczyna nie da mu dupy przez rok.
Kobiety gardzą tchórzami podświadomie. Facet, który uciekł przed kotkiem ośmieszył się już na zawsze.



Nie wiesz o czym piszesz. Mój znajomy został ugryziony przez SWOJEGO kota. Wylądował w szpitalu i ledwo go odratowali. Koty mają jakąś sk***iałą ślinę z mnóstwem wirusów, bakterii i ch*j wie czego jeszcze. Zobacz np. szkielet kota jakie sk***ysyn ma zęby i pazury.