18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie podczas nauczania online

Mr_Manowar • 2021-06-14, 20:53
Pani magister podczas zajęć lekko puściły nerwy ;-)




PieronJasnySzlag

2021-06-14, 23:06
Kiedyś nauczyciel był bogiem. Czy zły, czy dobry, czy sprawiedliwy czy niesprawiedliwy. Kto niepotrafił się podporządkować zostawał wyrzucony ze szkoły i kończył w hilwie a potem w najmniej płatnych pracach. I na tym polegał przesiew.

Teraz nauczyciel jest dla uczniów. To on musi ich szanować, tolerować, nie może na nich nakrzyczeć, nie może ich wyrzucić ze szkoły... to powoduje że nie ma przesiewu i nawet jednostki patologiczne kończą szkoły.

Efekty już widać bo jak mam w robocie szkolić nowych pracowników z roczników ur. po 91roku to wiem że na 95% będe miał doczynienia z idiotami z przerośniętym ego.

whan

2021-06-14, 23:22
typowe objawy schizofrenii, pani magister występuje tutaj w wersji chorobowej. Kolejnego dnia prawdopodobnie nie bardzo wiedziała co zaszło podczas tego hangouta. Smutne ale do podleczenia. Na pewno jednak w zawodzie już nie ma czego szukać.

picolo

2021-06-14, 23:22
Brzmi bardziej jak jego kolega z sąsiedniego pokoju.

Karboksylator

2021-06-14, 23:22
ciekawe dlaczego gość nie puścił nagrania od początku. nie wiadomo, jak utrudniał, nie wiadomo jakie pytania zadawał, nie wiadomo, czy nie destabilizował zajęć permamentnie... Oczywiście nie powinna się do niego tak wydzierać, ale wiem, że czasem nerwy mogą puścić.

Wiewór

2021-06-14, 23:26
Jaki kraj taka oświata. Następna szkoła ze śmiesznymi bezużytecznymi kierunkami produkująca kolejne rzesze bezrobotnych analfabetów.
Zatrudniają takich debili jak pani magister i wysrywaja rzesze następnych pseudo intelektualistów.
I jeszcze te pogróżki że ugodzono dobre imię uczelni. Jakie dobre imię może mieć taka uczelnia. Przecież to jest drukarnia dyplomów a nie uczelnia.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Kiedyś nauczyciel był bogiem. Czy zły, czy dobry, czy sprawiedliwy czy niesprawiedliwy. Kto niepotrafił się podporządkować zostawał wyrzucony ze szkoły i kończył w hilwie a potem w najmniej płatnych pracach. I na tym polegał przesiew.
Teraz nauczyciel jest dla uczniów. To on musi ich szanować, tolerować, nie może na nich nakrzyczeć, nie może ich wyrzucić ze szkoły... to powoduje że nie ma przesiewu i nawet jednostki patologiczne kończą szkoły.
Efekty już widać bo jak mam w robocie szkolić nowych pracowników z roczników ur. po 91roku to wiem że na 95% będe miał doczynienia z idiotami z przerośniętym ego.



Kiedyś nauczyciel miał autorytet i był szanowany dzięki swojej wiedzy. Dziś nauczycielami zostają najwięksi idioci którzy są zbyt głupi żeby dostać pracę w prywatnej firmie. Dlatego zatrudniają się w oświacie bo żaden normalny człowiek nie będzie pracował w takich warunkach za takie grosze

Siawyxd

2021-06-14, 23:28
Spojrzałem na miejscowość "oświęcim", już była taka osoba, która myślała że krzykiem i uciszaniem innych coś wskóra ale na szczęście się nie udało. Tej Pani też podziękujmy. Oby się za takich wzieli, bo to nie jedyna taka mądra i nie pierwsi tacy uczniowie. Jak widać są nauczyciele i nauczyciele :-/

SCIX_69

2021-06-14, 23:40
pie**olnieta jak lato z radiem, menopauza puscila wodze

PaYou

2021-06-15, 00:01
Nic jej nie usprawiedliwia i ch*j
Mgr Tak??


Elektro-Mech napisał/a:

Nazbierało się pewnie i nie wytrzymała. Czasy są jakie są, każdemu w jakimś stopniu siadają na beret. Z resztą ludzie są różni. Miałem kiedyś zajęcia z angielskiego z nieco starszą kobietą. Żartowaliśmy, wszyscy haha - hihi, ona też, aż wtem spoważniała i zaczęła się spinać, jakby ten śmiech był z jej powodu. Nigdy nie wiadomo, co ludziom strzeli do łba, naprawdę. Ludzie na tych zdalnych też bywają roszczeniowi i zadufani, mają problemy z rozumieniem prostych informacji. Muszą się zawsze 10 razy dopytać o jakieś pierdoły. Stare chłopy na magisterce, a pytania do gościa w stylu: "a pytania mamy przepisywać z monitora na kartkę czy tylko odpowiadać?". k***a, jeden ch*j, ludzie nie potrafią myśleć samodzielnie. Jak masz mało czasu na napisanie, to postaw tylko numer pytania i wal odpowiedź. No idioci. Dziękuję za uwagę.



Czyli te czasy tylko jej dotknęły według ciebie?? Morze to ona w ch*ja leciała z nimi ?? i w końcu się wk***ili i ja dojechali??
Fakt jest taki ze czy to w przedszkolu czy na magisterce "Nauczycielowi" Wydaje się ze ma racje i ch*j bo to on uczy a ty k***a nie przerywaj

Nikt jej nie przerywał a dalej darła p*zdę zbiorowa skarga na ta k***e oraz na Rektora

.Piotrek

2021-06-15, 00:04
Kazda uczelnia ktora w nazwie ma "wyzsza szkola" to po prostu przechowalnia debili którzy nie dostali sie na prawdziwe studia xD

Black_Orchid

2021-06-15, 00:10
Pani Justyna o sobie pisze tak (skopiowane z jej strony):

Staram się wprowadzać intuicyjne podejście do ucznia, biorąc pod uwagę tempo pracy z uczniem, cel jaki ma zostać osiągnięty i cechy charakterologiczne danej osoby.

Swoje tłumaczenia zawsze wykonuję rzetelnie i z pasją.

Posiadam inteligencję emocjonalną umożliwiającą rozpoznawanie potrzeb innych osób i efektywny mentoring.

:-D

malloy26

2021-06-15, 00:11
mesjans napisał/a:

Tak wygląda poziom państwowych studiów. Chyba na każdym wydziale jest ze dwóch lub trzech niezrównoważonych pojebów emocjonalnalnych którzy nie wiadomo dlaczego "nauczają" a bardziej podbijają swoje ego znęcając się na studentach. Teraz gdy studentów jest mniej na uczelniach (bo do woja nie ciągną) to takie kwiatki uczelnię bolą, wcześniej to była zwykła brecha ze studenciaka, mogłeś sobie zgłaszać gdzie chcesz studentów było w opór.



Ale to ma tylko uczelnia w nazwiq

merol

2021-06-15, 00:19
siedlik napisał/a:

Chyba se wypiła przed.


absolutnie!

~mg_schutze

2021-06-15, 00:28
O ch*j przymusowe leczenie w Tworkach.


daihat

2021-06-15, 00:44
Fajny system mają jak każdy "szczyl" z mlekiem pod nosem może się wymądrzać i zakłócać zajęcia. Ok puściły nerwy babie ale gówniak udający opanowanego erudyte powinien dostać muta a jak nie kicka i zajęcia niezaliczone. W najgorszym przypadku blokade i iść do szkoły prosić dyrektora o ściągnięcie.

To nauczyciel powinien wywoływać uczniów do głosu a jak chcą sami coś powiedzieć to grzecznie prosić o udzielenie głosu tak samo jak na lekcji. Jak cwaniak chce podważać choojowy system to niech idzie do tatusia albo do rady szkoły a nie atakuje nic nie winną nauczycielke.