18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nieporozumienie podczas nauczania online

Mr_Manowar • 2021-06-14, 20:53
Pani magister podczas zajęć lekko puściły nerwy ;-)




hdposter

2021-06-14, 21:52
Ona pruła się też do innych nauczycieli, aby jej się nie wpie**alali.

Gandalf

2021-06-14, 21:59
micha_micha napisał/a:

Szkoda że 14 lat temu nie było zdalnego nauczania. Chętnie bym się pozbył w taki sposób babki od polskiego co to mnie 2 lata na każdej lekcji do odpowiedzi brała od tak sobie.



Miała chcice na ciebie..a ty gupi nie zauważył

:-)

ta...........ar

2021-06-14, 22:04
na stronie z linku "Posiadam inteligencję emocjonalną umożliwiającą rozpoznawanie potrzeb innych osób i efektywny mentoring." hahaha

suchy80

2021-06-14, 22:06
Przecież ona jest naj***na jak meserszmit.

Elektro-Mech

2021-06-14, 22:08
Nazbierało się pewnie i nie wytrzymała. Czasy są jakie są, każdemu w jakimś stopniu siadają na beret. Z resztą ludzie są różni. Miałem kiedyś zajęcia z angielskiego z nieco starszą kobietą. Żartowaliśmy, wszyscy haha - hihi, ona też, aż wtem spoważniała i zaczęła się spinać, jakby ten śmiech był z jej powodu. Nigdy nie wiadomo, co ludziom strzeli do łba, naprawdę. Ludzie na tych zdalnych też bywają roszczeniowi i zadufani, mają problemy z rozumieniem prostych informacji. Muszą się zawsze 10 razy dopytać o jakieś pierdoły. Stare chłopy na magisterce, a pytania do gościa w stylu: "a pytania mamy przepisywać z monitora na kartkę czy tylko odpowiadać?". k***a, jeden ch*j, ludzie nie potrafią myśleć samodzielnie. Jak masz mało czasu na napisanie, to postaw tylko numer pytania i wal odpowiedź. No idioci. :homer: Dziękuję za uwagę.

Nindza

2021-06-14, 22:09
Niechce mi się słuchać więc wchodze w komentarze żeby zobaczyć kto ma rację :)

Oooooo

2021-06-14, 22:14
Choroszcz dla jej.

McQurwa

2021-06-14, 22:15
Nindza napisał/a:

Niechce mi się słuchać więc wchodze w komentarze żeby zobaczyć kto ma rację



a warto, no, chyba że oglądasz meczyk Polaków na Euro2020

mesjans

2021-06-14, 22:25
Tak wygląda poziom państwowych studiów. Chyba na każdym wydziale jest ze dwóch lub trzech niezrównoważonych pojebów emocjonalnalnych którzy nie wiadomo dlaczego "nauczają" a bardziej podbijają swoje ego znęcając się na studentach. Teraz gdy studentów jest mniej na uczelniach (bo do woja nie ciągną) to takie kwiatki uczelnię bolą, wcześniej to była zwykła brecha ze studenciaka, mogłeś sobie zgłaszać gdzie chcesz studentów było w opór.

OpenStreetMaps

2021-06-14, 22:41
Mam dysonans poznawczy. Skoro nauczyciel sam o sobie mówi że jest nauczycielem a nie nauczycielką to dlaczego uczeń zwraca się do niego "proszę pani" ?

Dupaapud

2021-06-14, 22:46
micha_micha napisał/a:

Szkoda że 14 lat temu nie było zdalnego nauczania. Chętnie bym się pozbył w taki sposób babki od polskiego co to mnie 2 lata na każdej lekcji do odpowiedzi brała od tak sobie.



ot tak sobie .... miała powód, bo jesteś do tej pory centralną częścią kapusty.

warka

2021-06-14, 22:51
Opiła się Absolutem i oto efekt .

contracts

2021-06-14, 22:56
Dupaapud napisał/a:

Opiła się Absolutem i oto efekt



Znaczy się kaczan? :D

Naranha

2021-06-14, 22:57
Brzmi jak Kobra, żona Tigera Bonzo :)

Machol

2021-06-14, 22:59
Wychodzi takie niedorypanie emocjonalne nauczycieli po studiach, rozgoryczonych tym że nie zrobili kariery. Nie dostali się wyżej na filologię do uniwersytetu. Nie zrobili doktoratu, nie są szanownym panem profesor czy panią profesor/doktor czy ki ch*j, ale magistrem ze studium językowego dolepionego do uczelni bo trzeba uczyć języków obcych na każdym kierunku. Ale są tylko nauczycielami, jak w jakimś j***nym LO, tyle że nikt do nich nie mówi "pani profesor". Nawet tyle ;-)