18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie podczas nauczania online

Mr_Manowar • 2021-06-14, 20:53
Pani magister podczas zajęć lekko puściły nerwy ;-)




M4rcin24

2021-06-15, 18:27
Cobrettiiii napisał/a:

Tu widać dokładny pokaz w jaki sposób można zmanipulować.
Wk***iali ją wcześniej, później ktoś z grupy uspokoił emocję uznał że to wykorzysta i jeb Wyj***na Brawo za przebiegłość



Przecież ona jest pijana XD

MordaWKubełSzmato

2021-06-15, 18:52
jenna.jameson napisał/a:

Pani magister Brombosz ooooo:



"Posiadam inteligencję emocjonalną umożliwiającą rozpoznawanie potrzeb innych osób i efektywny mentoring." No k***a widać

:mrgreen:

daihat napisał/a:

Fajny system mają jak każdy "szczyl" z mlekiem pod nosem może się wymądrzać i zakłócać zajęcia. Ok puściły nerwy babie ale gówniak udający opanowanego erudyte powinien dostać muta a jak nie kicka i zajęcia niezaliczone. W najgorszym przypadku blokade i iść do szkoły prosić dyrektora o ściągnięcie.
To nauczyciel powinien wywoływać uczniów do głosu a jak chcą sami coś powiedzieć to grzecznie prosić o udzielenie głosu tak samo jak na lekcji. Jak cwaniak chce podważać choojowy system to niech idzie do tatusia albo do rady szkoły a nie atakuje nic nie winną nauczycielke.



pie**olisz jak potłuczony, wytrzyj klawiaturę z gówna

sothis

2021-06-15, 19:23
Wybitna osobowosc

Ahmed1993

2021-06-15, 19:28
jenna.jameson napisał/a:

Pani magister Brombosz ooooo:



Posiada inteligencje emocjonalną xd

robo72

2021-06-15, 20:26
ok może Ją poniosło, pytanie czy koleś poinformował Panią że jest nagrywana? Jeżeli nie jest to do podważenia. Film oczywiście od połowy. ch*ja warty materiał.

saintv

2021-06-15, 20:42
Cobrettiiii napisał/a:

Tu widać dokładny pokaz w jaki sposób można zmanipulować.
Wk***iali ją wcześniej, później ktoś z grupy uspokoił emocję uznał że to wykorzysta i jeb Wyj***na Brawo za przebiegłość



Masz pełny materiał, czy manipulujesz przekazem tego nagrania?
Czy wk***iali czy nie, są granice.
Czy jak wk***ie policjanta nie łamiąc prawa to czy można mnie zrzucić ze schodów lub pałować?
Mnie bardziej ciekawi czy ta kobieta nie była wypita... ale tego się już nie dowiemy.
Uczyłem się w 11 szkołach, często zmieniałem adres zamieszkania i miałem okazje poznać różnych nauczycieli... miałem pijaną prof od historii, miałem mściwą prof której kiedyś zwróciłem uwagę i do końca mojego pobytu miałem jej pełną atencję.
I najwięcej ostrych sytuacji było gdy nie ulegniesz kłamstwom i podważysz ich autorytet i do nich nie należy ostatnie słowo.
Brawo za przebiegłość owszem, radzenie sobie w odpowiedni sposób z tego typu osobnikami zamiast wdawanie się w pyskówkę i byciem upie**olonym przez autorytet i stanowisko belfra/policjanta czy innego urzędnika.
Niestety żyjemy w takim kraju gdzie sąd, zarząd czy inny organ dyscyplinarny najpierw wysłucha osoby z autorytetem lub pełniącą funkcję w systemie. Bez dowodów nikt ci nie uwierzy.
Co do nagrania które tutaj mamy, zdziwiło by mnie gdyby było pełne gdyż z góry by było wiadomo że ktoś planował akcję i zaczął nagrywać przed rozpoczęciem zajścia. Chyba że wszystkie zajęcia są nagrywane.
I zrzucanie winy na studenciaków jest o kant dupy, sam widziałem prof jak dziewczynę od tirówki wyzywała jak przyszła w ciąży i się głośno zachowywała, zwrócenie uwagi skończyło się w kuratorium.

Xs...........33

2021-06-15, 22:37
Cobrettiiii napisał/a:

Tu widać dokładny pokaz w jaki sposób można zmanipulować.
Wk***iali ją wcześniej, później ktoś z grupy uspokoił emocję uznał że to wykorzysta i jeb Wyj***na Brawo za przebiegłość



mogło być tak jak mówisz, ale też mogło być tak że jej odj***ło z byle powodu

ZielonyGrucha

2021-06-15, 23:00
Widać z ryja, że ulegle szmacisko. Prawdopodobnie to były największe emocje jej życia. Niby człowiek taki wykształcony :mrgreen:

[


eeskobar

2021-06-16, 00:39
micha_micha napisał/a:

Szkoda że 14 lat temu nie było zdalnego nauczania. Chętnie bym się pozbył w taki sposób babki od polskiego co to mnie 2 lata na każdej lekcji do odpowiedzi brała od tak sobie.



Może chciała dla Ciebie dobrze. Zrobiłeś trzy błędy interpunkcyjne i jeden gramatyczny tylko w jednej wypowiedzi.

lukasqwert

2021-06-16, 03:19
Absolutnie jestem jebnięta. Absolutnie nie miałam r*chania przez ostatnie lata. Absolutnie nie mam podejścia do uczenia ludzi, ale coś trzeba w życiu robić. Absolutnie lubię mówić absolutnie.

Głupie cipsko

macioshow

2021-06-16, 16:57
No powiem wam że kończę studia na AGH i kilka razy udało nam się (mówię ogólnie o roku, bo ja siedzę cicho jak p*zda) jakimś żenującym zachowaniem wytrącić prowadzącego z równowagi, ale zazwyczaj spotykaliśmy się ze spokojnym politowaniem z jego strony, jeżeli to co zrobiliśmy było tylko głupie. Jeżeli nasze zachowanie było krzywdzące dla przedmiotu to zazwyczaj prowadzący dawał nam spokojnie do zrozumienia że jak nie przestaniemy to możemy mieć z nim przej***ne i był luz. Nie wiem jak to wygląda na jakichś patouniwersytetach, ale niezależnie od tego co ktoś zrobił na tych zajęciach, zachowanie tej baby jest niedopuszczalne i dobrze że ją zawiesili...

ZajętyPelikan

2021-06-16, 19:06
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Jak zwykle filmik od połowy i gowno wiadomo



Z jednej strony tak, z drugiej jeśli piastujesz stanowisko o takiej randze, to puszczenie nerwów, tak jak u pani magister Brombosz jest niedopuszczalne . Ewidentnie widać iż nie nadaje się na pedagoga. Co prawda nie wiem jak wyglądał przebieg całej rozmowy, ale w moim mniemaniu powinna zostać dyscyplinarnie usunięta z piastowanego stanowiska. Co więcej mam nadzieję, że w żadnej innej uczelni wyższej ta pani nie dostanie pracy.

Jest dużo metod pozbycia się krnąbrnego studenta, na pewno nie jest nim darcie się do mikrofonu. Tutaj mamy przykład osoby, która nie panuję nad emocjami, nigdy nie powinna mieć do czynienia z niczym co wywołuje skrajne emocje, w tym także nigdy nie powinna nauczać.

Zacznijcie się szanować, nikt nie ma prawa drzeć na nikogo mordy.

Elektro-Mech napisał/a:

Nazbierało się pewnie i nie wytrzymała. Czasy są jakie są, każdemu w jakimś stopniu siadają na beret. Z resztą ludzie są różni. Miałem kiedyś zajęcia z angielskiego z nieco starszą kobietą. Żartowaliśmy, wszyscy haha - hihi, ona też, aż wtem spoważniała i zaczęła się spinać, jakby ten śmiech był z jej powodu. Nigdy nie wiadomo, co ludziom strzeli do łba, naprawdę. Ludzie na tych zdalnych też bywają roszczeniowi i zadufani, mają problemy z rozumieniem prostych informacji. Muszą się zawsze 10 razy dopytać o jakieś pierdoły. Stare chłopy na magisterce, a pytania do gościa w stylu: "a pytania mamy przepisywać z monitora na kartkę czy tylko odpowiadać?". k***a, jeden ch*j, ludzie nie potrafią myśleć samodzielnie. Jak masz mało czasu na napisanie, to postaw tylko numer pytania i wal odpowiedź. No idioci. Dziękuję za uwagę.



Jak sam studiowałem, to byli prowadzący, którzy wymagali w audytoriach rysowania tabelek od linijki, wykresów z dokładnością do milimetra. Dosłownie jeden oblewał za krzywe na wykresach, które nie pokrywały się w 99% z tymi z książek. Pamiętam do dzisiaj jak po egzaminie na liście szczęśliwców którym się udało, nie było nikogo :D Taka patologia. Co najlepsze do niczego nigdy mi się te wykresy nie przydały, ale cóż. Na szczęście już ich nie pamiętam...

crackit

2021-06-16, 23:29
Cobrettiiii napisał/a:

Tu widać dokładny pokaz w jaki sposób można zmanipulować.
Wk***iali ją wcześniej, później ktoś z grupy uspokoił emocję uznał że to wykorzysta i jeb Wyj***na Brawo za przebiegłość



Dlatego wszystkie calle na teamsie zawsze się nagrywa od początku ;-) ... Ale kto by tam słuchał leminga z korpo ;)

lesku73

2021-06-17, 00:36
Ona jest nauczycielką?!? Ona jest chora psychicznie albo przed golnęła sobie kilka małpek.