18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka lewica w formie

Xa...........ii • 2017-04-30, 22:27
Witajcie sadole, nie wiem jak stoicie czy informacjami ze świata, ale ja staram się być na bieżąco z absurdami obecnej rzeczywistości i tego, że obecne społeczeństwo to banda cip, których wszystko obraża. Ostatnio udało mi się przeczytać pewną perełkę, mianowicie:

Niemiecka polityk, Selin Gören została zgwałcona przez 3 ciapaków, oczywiście, jak każdy normalny (hehe) człowiek (hehe) poszła z tym na policję i zgłosiła gwałt ALE jako sprawców podała niemców a nie ciapaków, wszystko po to by nie wzniecać działań/uczuć rasistowskich


:samoboj:

A tak wygląda nasza ofiara 8-)



Jakby ktoś chciał poczytać o tym więcej, to wystarczy wpisać jej imię do google'a.

Te nasze Polskie realia nie wyglądaj wcale tak źle, gdy spojrzy się na to co się dzieje wokół, Niemcy zarabiają x5 więcej niż my, ale co z tego, jak na przystanku mogę dostać kosę w żebra i zgwałcą im córkę gdy będzie wracać z uczelni, a sprawcy po 24h wyjdą z pierdla? Już wolę swoje 3000 na rękę i bezpieczną okolicę.

Dobrej nocy!

zonk

2017-05-01, 12:54
Noniesondze napisał/a:


To musiałbyś jechać nie od granicy Berlina, do granicy Hannoveru, tylko z centrum miasta. Dzielnic ciapackich też nie widziałeś?
A przejazd z Francji do Anglii to też statyści z Parku Jurajskiego przed przerobieniem ich komputerem na Velociraptory?


A typa aż szkoda, że taka tępa. W dodatku skutek odwrotny, niż zamierzany. Skoro są tępe dzidy, które winę sprawców, ale wyłącznie ciapaków będą zrzucać na resztę, to tym bardziej z ciapakami i tymi kłamcami trzeba walczyć... :kawa:



Wiesz co byłem na tych targach w Hannoverze i byłem wręcz zdziwiony że tak "biało" jest w całym Hannoverze. A wcześniej miałem obawy żeby nie doszło do jakiegoś zamachu.

27czerwiec2017

2017-05-01, 13:14
3000 zł w ochronie sklepu ? praktycznie każdy sadol powie ci że kłamiesz, maks 6,50 zł. na godz. tyle zarabia sadol na ochronie

BigDaddyD

2017-05-01, 13:36
Niemcom już od końca II wojny widać tak zostało, że lubią jak się ich gwałci, kiedyś Rosjanie, teraz ciapaci.

Xa...........ii

2017-05-01, 14:12
@27czerwiec2017 skąd wy bierzecie te teorię odnośnie pracy w Biedronce czy na ochronie? Serio macie aż tak nikłe ambicje? :-D

swiena

2017-05-01, 14:25
bugmenot7 napisał/a:

3k na rękę? UUUURWA, gdzie tyle płacą? Zaraz tam będę! Nawet zejdę z ceny, 2.5k mi wystarczy.



Przecież 3000 netto to wcale nie tak dużo , w pierwszej lepszej pracy masz 2k+ ;)

mk61

2017-05-01, 14:41
SQT napisał/a:



Wiesz co byłem na tych targach w Hannoverze i byłem wręcz zdziwiony że tak "biało" jest w całym Hannoverze. A wcześniej miałem obawy żeby nie doszło do jakiegoś zamachu.


Niewiele widziałeś. W większych miastach panoszą się w okolicach swoich dzielnic. W mniejszych rozlewają się na całe okolice. Rok wystarczył, by rozpie**olić ten - jak dotąd - spokojny i bezpieczny kraj.

Be6he6mo6th

2017-05-01, 15:47
Xaimeii napisał/a:

@27czerwiec2017 skąd wy bierzecie te teorię odnośnie pracy w Biedronce czy na ochronie? Serio macie aż tak nikłe ambicje? :-D



To się w końcu pochwal czym się zajmujesz, bo robactwo zaraz się rozleje po brzegi.

Shaddix23

2017-05-02, 01:34
Ja pie**ole. Czy serio tak Ci trudno wysłowić się normalnie? :facepalm:

necrodoc

2017-05-02, 09:26
Niewiem skad bierzecie te dane ze nie można zarobić 3 tys. Mój kolega z wojska (bez szkoły) zarabia 13 tysięcy miesięcznie - prace wykończeniowe na budowie. Ja sam biore ok 4 tys. (netto) miesięcznie pracując na pol etatu.

Pierdolewszystko

2017-05-02, 16:55
To prawda, że Niemcy zarabiają lepiej, ale nie 5x lepiej. Poziomu życia nie liczy się w liczbach bezwględnych, tylko przy wyższych pensjach musisz uwzględnić wyższe ceny mieszkań, żywności, dojazdów, usług itp. Co z tego, że zarabia wiącej, jak bilet autobusowy kosztuje np. 25 złotych.

manson__

2017-05-02, 20:43
lapps napisał/a:



a moze niemcy po prostu zawsze byli w wiekszosci posluszni i podporzadkowani?

kiedys miedzynarodowe koncerny i banki kazaly im poprzez hitlera mordowac inne narody, obecnie miedzynarodowe koncerny i banki kaza im poprzez merkel przyjmowac uchodzcow z bliskiego wschodu i afryki...

a niemcy poslusznie robia co sie od nich wymaga...


Wujek Adi raczej Niemcem nie był.. :kawa:

Wiewór

2017-05-03, 14:14
W Polsce sprawcy gwałtu nie wyjdą na wolność. Winszuję fantastycznej wiary w polską sprawiedliwość :)
Niestety w praktyce wygląda to zgoła inaczej niż myślisz