18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka lewica w formie

Xa...........ii • 2017-04-30, 22:27
Witajcie sadole, nie wiem jak stoicie czy informacjami ze świata, ale ja staram się być na bieżąco z absurdami obecnej rzeczywistości i tego, że obecne społeczeństwo to banda cip, których wszystko obraża. Ostatnio udało mi się przeczytać pewną perełkę, mianowicie:

Niemiecka polityk, Selin Gören została zgwałcona przez 3 ciapaków, oczywiście, jak każdy normalny (hehe) człowiek (hehe) poszła z tym na policję i zgłosiła gwałt ALE jako sprawców podała niemców a nie ciapaków, wszystko po to by nie wzniecać działań/uczuć rasistowskich


:samoboj:

A tak wygląda nasza ofiara 8-)



Jakby ktoś chciał poczytać o tym więcej, to wystarczy wpisać jej imię do google'a.

Te nasze Polskie realia nie wyglądaj wcale tak źle, gdy spojrzy się na to co się dzieje wokół, Niemcy zarabiają x5 więcej niż my, ale co z tego, jak na przystanku mogę dostać kosę w żebra i zgwałcą im córkę gdy będzie wracać z uczelni, a sprawcy po 24h wyjdą z pierdla? Już wolę swoje 3000 na rękę i bezpieczną okolicę.

Dobrej nocy!

~Velture

2017-04-30, 22:30
Mówiłem już X razy co na ten temat uważam i powiem to kolejny raz skracając to do jednego zdania aby się nie rozpisywać znów na kilkadziesiąt linijek.

Lewactwo i to całe progresywne oraz postępowe myślenie to pie**olona choroba psychiczna i medycyna jeszcze nie wynalazła lepszego lekarstwa niż kij bejsbolowy aplikowany 3x dziennie w potylicę.

Xa...........ii

2017-04-30, 22:30
tombas1234 napisał/a:

W biedronce tyle płacą ?



A co? Teraz żałujesz, że rzuciłeś tę posadę kasjera? :roll:

t3tsu

2017-04-30, 22:37
Cytat:

Już wolę swoje 3000 na rękę i bezpieczną okolicę.



Amen bracie...świat stoi na głowie! ale długo nie postoi,bo ile można?

mygyry

2017-04-30, 22:41
Ale to po co poszła na policję skoro i tak wskazała na kogoś innego to nie mieli szansy złapać sprawców? Pochwalić się chciała, że w końcu miała ch*ja w dupie czy o co chodzi?

Oponka

2017-04-30, 22:49
niech się na łeb pie**olną. niemcy jako naród są już tak wyprani z jakichkolwiek logicznych zachowań, że szkoda komentować :roll:

saves

2017-04-30, 22:54
Zaraz zgwałcili... To nie był gwałt, tylko zapoznanie się w oryginalny sposób z sąsiadami z ulicy. W końcu to ich rodaczka.

bugmenot7

2017-04-30, 23:18
3k na rękę? UUUURWA, gdzie tyle płacą? Zaraz tam będę! Nawet zejdę z ceny, 2.5k mi wystarczy.

t3tsu

2017-04-30, 23:21
saves napisał/a:

Zaraz zgwałcili... To nie był gwałt, tylko zapoznanie się w oryginalny sposób z sąsiadami z ulicy. W końcu to ich rodaczka.



i do tego ubogacona kulturowo!! powinni ją ubogacić jeszcze ze trzy razy...w tygodniu :lol:

ProVVe

2017-04-30, 23:24
Tępa k***a...

~Velture

2017-04-30, 23:29
Cytat:

niech się na łeb pie**olną. niemcy jako naród są już tak wyprani z jakichkolwiek logicznych zachowań, że szkoda komentować


Są zbyt zajęci brakiem demokracji w Polsce :amused:

Loaloa

2017-05-01, 00:20
W cebulandii też mogą ci zgwałcić córkę, a tobie wj***ć kosę pod żebra. Fakt, nie będzie to ubogacenie kulturalne, bo napastnicy będą twoimi cebulowymi ziomkami.

manson__

2017-05-01, 01:31
Loaloa napisał/a:

W cebulandii też mogą ci zgwałcić córkę, a tobie wj***ć kosę pod żebra. Fakt, nie będzie to ubogacenie kulturalne, bo napastnicy będą twoimi cebulowymi ziomkami.



bugmenot7 napisał/a:

3k na rękę? UUUURWA, gdzie tyle płacą? Zaraz tam będę! Nawet zejdę z ceny, 2.5k mi wystarczy.


Dzięki takiemu nastawieniu większości narodu w Polsce 'żyje się coraz lepiej'..

Nekromantheon

2017-05-01, 01:47
nie śledzę tego, bo mnie to zwyczajnie wk***ia