18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka lewica w formie

Xa...........ii • 2017-04-30, 22:27
Witajcie sadole, nie wiem jak stoicie czy informacjami ze świata, ale ja staram się być na bieżąco z absurdami obecnej rzeczywistości i tego, że obecne społeczeństwo to banda cip, których wszystko obraża. Ostatnio udało mi się przeczytać pewną perełkę, mianowicie:

Niemiecka polityk, Selin Gören została zgwałcona przez 3 ciapaków, oczywiście, jak każdy normalny (hehe) człowiek (hehe) poszła z tym na policję i zgłosiła gwałt ALE jako sprawców podała niemców a nie ciapaków, wszystko po to by nie wzniecać działań/uczuć rasistowskich


:samoboj:

A tak wygląda nasza ofiara 8-)



Jakby ktoś chciał poczytać o tym więcej, to wystarczy wpisać jej imię do google'a.

Te nasze Polskie realia nie wyglądaj wcale tak źle, gdy spojrzy się na to co się dzieje wokół, Niemcy zarabiają x5 więcej niż my, ale co z tego, jak na przystanku mogę dostać kosę w żebra i zgwałcą im córkę gdy będzie wracać z uczelni, a sprawcy po 24h wyjdą z pierdla? Już wolę swoje 3000 na rękę i bezpieczną okolicę.

Dobrej nocy!

Zeusek

2017-05-01, 02:06
Jak dasz namiary to sam ją przelece, niech zrzuca wine na szwabów.

moriarti

2017-05-01, 02:35
Loaloa ty juz zamknij ten lewacki ryj

radek225

2017-05-01, 02:56
Rasa panów k***a, która 70 parę lat temu uważała się za pępek świata, lepsza od wszystkich dookoła, która chciała wymordować wszystkie narody świata, w najlepszym wypadku zniewolić je.... dziś ssie ciapackie pęto po same kule i jeszcze mówi, jaka ciapacka sperma pyszna jest. Świat stanął na łbie. Dziękuję, dobranoc.

lapps

2017-05-01, 08:52
radek225 napisał/a:

Rasa panów k***a, która 70 parę lat temu uważała się za pępek świata, lepsza od wszystkich dookoła, która chciała wymordować wszystkie narody świata, w najlepszym wypadku zniewolić je.... dziś ssie ciapackie pęto po same kule i jeszcze mówi, jaka ciapacka sperma pyszna jest. Świat stanął na łbie. Dziękuję, dobranoc.



a moze niemcy po prostu zawsze byli w wiekszosci posluszni i podporzadkowani?

kiedys miedzynarodowe koncerny i banki kazaly im poprzez hitlera mordowac inne narody, obecnie miedzynarodowe koncerny i banki kaza im poprzez merkel przyjmowac uchodzcow z bliskiego wschodu i afryki...

a niemcy poslusznie robia co sie od nich wymaga...

zonk

2017-05-01, 09:15
A ja wam powiem że w zeszłym tygodniu zjeździłem Niemcy od Berlina po Hannover i widziałem tylko pojedyncze osoby o ciapackiej urodzie. Powiem więcej, nigdzie nie widziałem tych tłumów uchodźców, tak jakby media rozdmuchały ile niby tego jest.

PanAndrzej666

2017-05-01, 09:16
może się jej spodobała egzotyczna przygoda w ciapackim gangbangu !

Noside

2017-05-01, 09:33
SQT napisał/a:

A ja wam powiem że w zeszłym tygodniu zjeździłem Niemcy od Berlina po Hannover i widziałem tylko pojedyncze osoby o ciapackiej urodzie. Powiem więcej, nigdzie nie widziałem tych tłumów uchodźców, tak jakby media rozdmuchały ile niby tego jest.


To musiałbyś jechać nie od granicy Berlina, do granicy Hannoveru, tylko z centrum miasta. Dzielnic ciapackich też nie widziałeś?
A przejazd z Francji do Anglii to też statyści z Parku Jurajskiego przed przerobieniem ich komputerem na Velociraptory?


A typa aż szkoda, że taka tępa. W dodatku skutek odwrotny, niż zamierzany. Skoro są tępe dzidy, które winę sprawców, ale wyłącznie ciapaków będą zrzucać na resztę, to tym bardziej z ciapakami i tymi kłamcami trzeba walczyć... :kawa:

BrianGriffin

2017-05-01, 09:44
Xaimeii napisał/a:

Już wolę swoje 3000 na rękę i bezpieczną okolicę



Ja wolę 7000 na rękę i bezpieczną okolicę.

vl...........00

2017-05-01, 09:49
To jest frustrujące że naród, który sam siebie wyniszcza i robi takie głupoty uważa się za przodownika na tym kontynencie. Pewnie każdy miał gdzieś takiego znajomego, który uważał się za alfę i omegę, wielkiego kapitana, miał wokół siebie jakichś kolegów, którzy w niego wierzyli, ale tak naprawdę był debilem i kilka trzeźwo myślących osób to widziało. Ja tak widzę Niemcy mniej więcej.

andrzejrobert75

2017-05-01, 09:58
nazwisko tej polityk mało niemiecko brzmi,więc chyba trafiła na kuzynów.

KillerLaugh

2017-05-01, 10:24
Aż tak się nie pomyliła, w końcu to niemcy stoją za falą tego gówna, które zalewa Europę.

Crapshit

2017-05-01, 10:47
Nie dodałeś tylko, że jednak 12h po złożeniu fałszywych zeznań poszła je skorygować i powiedziała już prawdę o ciapakach.
Nie manipuluj....

Xa...........ii

2017-05-01, 11:12
@Crapshit jesteś niedorozwinięty? Poważnie pytam, masz jakieś papiery? Tu chodzi o to, że ma tak spaczony poprawnością i hejtstop mózg, że idzie na Policję gdzie składa fałszywe zeznania, byleby tylko nie napędzać machiny nienawiści na ciapaków. Dalsze zdarzenia nie mają znaczenia, liczy się sam fakt.

Jak Ci zgwałcą córkę ale potem przeproszą to też tak będziesz pisać? No ale przeprosili, nie manipulujmy! :-/

dolores90

2017-05-01, 12:40
Jakieś źródło do artykułu?

Stajan

2017-05-01, 12:53
bugmenot7 napisał/a:

3k na rękę? UUUURWA, gdzie tyle płacą? Zaraz tam będę! Nawet zejdę z ceny, 2.5k mi wystarczy.



Boże co za owad. Gdzie tyle płacą... Wszędzie! gdzie nie robisz z siebie robala na usługach innych. Ale jak szczytem ambicji i umiejętności jest kasa w Biedronce albo wtryskarka na taśmie produkcyjnej w jakiejś "kotłowni" to nic dziwnego, że wszystkie kwoty powyżej 2000 zł wydają się abstrakcyjne.