18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niechaj będzie poruchane na wieki wieków amen...

Halman • 2021-07-23, 19:41

ciekawe czy w ciemnościach miał pewność że to żona z kochankiem? :-D


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-07-25, 16:30 ]
Sets napisał/a:

Poszukałem ciut więcej informacji.
Do zbrodni doszło w La Libertad, w Peru. Ofiara, 32 letnia businesswoman, Fiorela Díaz Díaz, była u siebie w domu, a nie w hotelu. Zaś Elmer Lucano Llanos w przeciwieństwie do tego co napisał Halaman w opisie, nie był jej kochankiem, tylko jej eks. Jej obecny facet, Jorge Ernesto Colchado Malca, uratował się, nie został zabity.
Po zbrodni Elmer próbował uciec do miasta Hualgayoc na motocyklu... kierowanym przez jego kuzyna, który również został aresztowany.
suborg udostępnił dłuższy filmik z relacją, gdzie reporterzy pytali go dlaczego to zrobił (nie odpowiedział), a na pytanie czy zrobiłby to jeszcze raz pokiwał twierdząco głową.


PatMar95

2021-07-24, 15:59
pro_avenger napisał/a:

I to wszystko dla chwili przyjemności.
Ciekawe czy koleś uszedł z życiem czy padł 30m dalej



oby zdychał w męczarniach, mam nadzieje że dorwał go potem i mu jaja uciął xd

Sets

2021-07-24, 16:31
Poszukałem ciut więcej informacji.
Do zbrodni doszło w La Libertad, w Peru. Ofiara, 32 letnia businesswoman, Fiorela Díaz Díaz, była u siebie w domu, a nie w hotelu. Zaś Elmer Lucano Llanos w przeciwieństwie do tego co napisał Halaman w opisie, nie był jej kochankiem, tylko jej eks. Jej obecny facet, Jorge Ernesto Colchado Malca, uratował się, nie został zabity.
Po zbrodni Elmer próbował uciec do miasta Hualgayoc na motocyklu... kierowanym przez jego kuzyna, który również został aresztowany.

suborg udostępnił dłuższy filmik z relacją, gdzie reporterzy pytali go dlaczego to zrobił (nie odpowiedział), a na pytanie czy zrobiłby to jeszcze raz pokiwał twierdząco głową.

Halman

2021-07-24, 16:49
Sets napisał/a:

w przeciwieństwie do tego co napisał Halaman w opisie, nie był jej kochankiem, tylko jej eks



może i tak było, wstawiając nie miałem nic na ten temat prócz domysłów na zasadzie prawdopodobieństwa.

ArkSa

2021-07-24, 17:27
miszczkurde napisał/a:

Piękna akcja. Gdybym był sędzią, to bym go uniewinnił



Pewnie dlatego nie jesteś. Nie sądzę by niepełnosprawni umysłowo mogli zostać sędzią.

Gazownik

2021-07-24, 22:08
Dobra papuga i sąd uwzględni zabójstwo w afekcie. Pewnie z 5 lat

~CanesPL

2021-07-25, 00:07
Kokos997 napisał/a:

Zrobiłbym to samo



sp***olił nago z pokoju i wykrwawił się na korytarzu?

dżonyłojlker

2021-07-25, 00:09
CanesPL napisał/a:

sp***olił nago z pokoju i wykrwawił się na korytarzu?



Jemu chodziło o babę i dawanie dupy.

Michalll98

2021-07-25, 00:28
za zabita puszczalska k***e zawsze dostaniecie duze piwo. serdecznie pozdrawiam i zycze udanego wieczoru

revtech

2021-07-25, 07:19
Trzeba przyznać, imponujące wejście

sundaymix

2021-07-25, 10:23
Trochę jakby hard…tak mysle

pullup

2021-07-25, 12:33
Jak można się wpie**olić z własnej woli w kłopoty przez takiego wieloryba... Trochę szacunku do siebie panowie i nie r*chajcie takich baleronów bo one są gotowe pomyśleć, że są godne czegokolwiek.

JiggyPete

2021-07-25, 21:26
trzeba miec zajebiscie slaba psychike zeby zabic babe z powodu zdrady, poza tym większość zdrad kobiet jest z winy słabego seksu w związku.
No więc jak sie jest lamusem w łóżku spuszczającą sie w 60 sekund, to czego sie spodziewać, bo chyba nie udanego związku?

taigatrommel

2021-07-26, 14:58
Fajna maciora... nic dziwnego, że ją po ciemku r*chał... jeszcze by się worek na łeb przydał (jemu, jej i psu, żeby się z niego nie śmiał) :shock:

impah

2021-07-26, 22:47
szok zakonczenie pifko