18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niechaj będzie poruchane na wieki wieków amen...

Halman • 2021-07-23, 19:41

ciekawe czy w ciemnościach miał pewność że to żona z kochankiem? :-D


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-07-25, 16:30 ]
Sets napisał/a:

Poszukałem ciut więcej informacji.
Do zbrodni doszło w La Libertad, w Peru. Ofiara, 32 letnia businesswoman, Fiorela Díaz Díaz, była u siebie w domu, a nie w hotelu. Zaś Elmer Lucano Llanos w przeciwieństwie do tego co napisał Halaman w opisie, nie był jej kochankiem, tylko jej eks. Jej obecny facet, Jorge Ernesto Colchado Malca, uratował się, nie został zabity.
Po zbrodni Elmer próbował uciec do miasta Hualgayoc na motocyklu... kierowanym przez jego kuzyna, który również został aresztowany.
suborg udostępnił dłuższy filmik z relacją, gdzie reporterzy pytali go dlaczego to zrobił (nie odpowiedział), a na pytanie czy zrobiłby to jeszcze raz pokiwał twierdząco głową.


manta91

2021-07-24, 08:16
Dobre śr.brażenia miał ten kozik +20% przeciwko zwierzętom.

ellsworth

2021-07-24, 08:58
suborg napisał/a:

Łapcie dłuższy film



Widzę, że buchaj rozpłodowy wyszedł z tego bez większego szwanku.

__Tux__

2021-07-24, 09:24
Lubię patrzeć jak z kogoś uchodzi życie. Ciekaw jestem ile czasu prosiak miał świadomość tego, co się dzieje.

Cycu320

2021-07-24, 09:45
cesarz1982 napisał/a:

To ty wal kucyka a ja bede walił twoją starą



Po co ten twój wysryw? Jak na dwunastolatka to masz fantazję dziecko...

opółnocyuciebie

2021-07-24, 09:51
Piękna akcja. Gdybym był sędzią, to bym go uniewinnił :-D

opółnocyuciebie

2021-07-24, 09:51
Piękna akcja. Gdybym był sędzią, to bym go uniewinnił :-D

CObyNIEbyło

2021-07-24, 10:43
Imperator_Jan napisał/a:

oleś z nożem ma ostre zaburzenia w mózgu. Zawsze mnie ciekawiło co kieruje człowieka na taki taką drogę wyborów. Baba zdradziła, koleś leci z nożem i ją zabija. Przegrany podwójnie.



Pamiętaj że łobuz kocha najbardziej

bimaczow

2021-07-24, 10:59
Jakim trz na być przegrywem życiowym i stulejarzem żeby zabić szmatę co puściła się z innym ? Serio ludzie są aż tak słabi

zerwikaptur

2021-07-24, 12:04
bimaczow napisał/a:

Jakim trz na być przegrywem życiowym i stulejarzem żeby zabić szmatę co puściła się z innym ? Serio ludzie są aż tak słabi



czasami chodzi o zasady i taki typ z takim charakterem zrobil by to samo gdybys oszukal go na pieniadz ,dal slowo i go zlamal to ameryka lacinska ci ludzie maja czesto dosc konserwatywne podejscie do zycia .Dlaczego ? to wynik ich pochodzenia,tradycji,srodowiska spolecznego w jakim dorastaja .A zdrada kobiety badzdz jej podebranie rowne ze swietokradztwem.

kurwicycek

2021-07-24, 12:18
Imperator_Jan napisał/a:

oleś z nożem ma ostre zaburzenia w mózgu. Zawsze mnie ciekawiło co kieruje człowieka na taki taką drogę wyborów. Baba zdradziła, koleś leci z nożem i ją zabija. Przegrany podwójnie.



Przegrał wszystko co miał do przegrania w momencie, kiedy powiedział "tak".

Policeman

2021-07-24, 12:32
Gość powinien usiąść na krześle, wziąć kilka głębszych oddechów, zamknąć oczy, policzyć do 10-ciu, a potem włączyć sobie zdjęcie żony i zastanowić się czy warto za takiego wieloryba iść na zawsze za kraty. Gdyby tak zrobił, to pękłby ze śmiechu, wszedł do pokoju, zapalił światło, ukłonił się jebace wieloryba, podziękował. Na drugi dzień papiery rozwodowe z winy tucznika, a gość na siłownię, PS5, nowy komp, odnowienie znajomości z kumplami i zajebiste życie

Budrys2000

2021-07-24, 12:45
Plus za ścieżkę dźwiękową ;-)

Mixy321

2021-07-24, 14:29
Kto k***a r*cha takie grube baby? Chyba ci z sadistica z halmanem na czele

asdfiksowy

2021-07-24, 14:46
__Tux__ napisał/a:

Lubię patrzeć jak z kogoś uchodzi życie. Ciekaw jestem ile czasu prosiak miał świadomość tego, co się dzieje.



Następny popie**ol :D

Quba23

2021-07-24, 15:31
Policeman napisał/a:

Gość powinien usiąść na krześle, wziąć kilka głębszych oddechów, zamknąć oczy, policzyć do 10-ciu, a potem włączyć sobie zdjęcie żony i zastanowić się czy warto za takiego wieloryba iść na zawsze za kraty. Gdyby tak zrobił, to pękłby ze śmiechu, wszedł do pokoju, zapalił światło, ukłonił się jebace wieloryba, podziękował. Na drugi dzień papiery rozwodowe z winy tucznika, a gość na siłownię, PS5, nowy komp, odnowienie znajomości z kumplami i zajebiste życie



Ekspert psychologii się znalazł

:-/



:roll: