18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niechaj będzie poruchane na wieki wieków amen...

Halman • 2021-07-23, 19:41

ciekawe czy w ciemnościach miał pewność że to żona z kochankiem? :-D


[ Komentarz dodany przez: Angel: 2021-07-25, 16:30 ]
Sets napisał/a:

Poszukałem ciut więcej informacji.
Do zbrodni doszło w La Libertad, w Peru. Ofiara, 32 letnia businesswoman, Fiorela Díaz Díaz, była u siebie w domu, a nie w hotelu. Zaś Elmer Lucano Llanos w przeciwieństwie do tego co napisał Halaman w opisie, nie był jej kochankiem, tylko jej eks. Jej obecny facet, Jorge Ernesto Colchado Malca, uratował się, nie został zabity.
Po zbrodni Elmer próbował uciec do miasta Hualgayoc na motocyklu... kierowanym przez jego kuzyna, który również został aresztowany.
suborg udostępnił dłuższy filmik z relacją, gdzie reporterzy pytali go dlaczego to zrobił (nie odpowiedział), a na pytanie czy zrobiłby to jeszcze raz pokiwał twierdząco głową.


pro_avenger

2021-07-23, 19:46
I to wszystko dla chwili przyjemności. :-D
Ciekawe czy koleś uszedł z życiem czy padł 30m dalej

ququa

2021-07-23, 19:46
niezłe rżnięcie świni, choć nie takiego finału sie pewnie nie spodziewała

Zbysław

2021-07-23, 19:52
Łosz k***a
nie lepiej kucyka walić?

po co to czyjeś brać, kucyka zwalić lepiej

r061071

2021-07-23, 19:55
a jebaka poleciał po drugi nóż?

mygyry

2021-07-23, 19:56
Da się oduczyć zdradzać? Da się!

Imperator_Jan

2021-07-23, 20:15
oleś z nożem ma ostre zaburzenia w mózgu. Zawsze mnie ciekawiło co kieruje człowieka na taki taką drogę wyborów. Baba zdradziła, koleś leci z nożem i ją zabija. Przegrany podwójnie.

Folur

2021-07-23, 20:17
Imperator_Jan napisał/a:

oleś z nożem ma ostre zaburzenia w mózgu. Zawsze mnie ciekawiło co kieruje człowieka na taki taką drogę wyborów. Baba zdradziła, koleś leci z nożem i ją zabija. Przegrany podwójnie.



mały rozumek, a raczej jego brak...

skunastuk

2021-07-23, 20:20
Ale hardcore aż mi fazę zbiło

AN...........or

2021-07-23, 20:34
Tak jak on j***ł, to własną matkę można j***ć, mam nadzieję że dopadł go i zadźgał

weedsoN71

2021-07-23, 20:36
pro_avenger napisał/a:

I to wszystko dla chwili przyjemności.
Ciekawe czy koleś uszedł z życiem czy padł 30m dalej



Ojjjj wątpię, ekspertem nie jestem, ale rogacz dostał 5-6 ciosów nożem w korpus, a ten nóż to nie jakaś króciutka finka.

Szmacie zawsze się należy kara za zdradę, ale to jest przeginka :D mnie by aż tak to raczej nie zabolało :D wyj***łbym za drzwi, nawyzywał od szmat, opluł i dalej cieszyłbym się wolnościa, a tak poszedł siedzieć i się męczyć z patusami zamknięty w śmierdzącej kanciapie.

Najważniejsze, że jest materiał, co nie? 8-) :tasak: