18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wiem gdzie ale kolejny przykład że trzeba się grupkować.

Prosty • 2024-01-04, 20:46
Wrzucam raz jeszcze chociaż nie wiem po co bo szkoda patrzec. Ale I tak jak patrze chłopak przynajmniej coś walczył i szkoda kobiety.(zle tagi)


szaman1991

2024-01-04, 20:54
Szkoda, że żaden biały nie pomógł, a co do tego ścierwa z czarną skórą to spalić w piecu i h*j. Zero zasad zero honoru hatfuuuuuuuuu

KrwawyEric

2024-01-04, 20:55
Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!

psotny_fiutek

2024-01-04, 21:40
@Siriuz

No i cyk ! Od teraz Ikea u mnie już skreślona! (sporo tam kupowałem)

Zostaje jeszcze Jula i Jysk ze sklepw skandynawskich.

Prosty

2024-01-04, 21:51
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!




Rozumiem złość czy podejście ale raczej mi wlaśnie szkoda że nie bylo przewagi że nikt nie pomogł . Ale z drugiej teraz nie ma co się obrażać na ludzi . Bo po łbie dostaniemy "my" zwyczajne rodziny , typki z żonami czy z dziećmi , chlopaki w szkolach itp juz nie dość upadlina odpie**ala , niczym się nie zajmujemy raczej ciężko to widzę. j***l tych wszystkich ciuli pies ale jak będę coś takiego widzieć pomoge.

Siriuz

2024-01-04, 21:55
psotny_fiutek napisał/a:

@Siriuz
No i cyk ! Od teraz Ikea u mnie już skreślona! (sporo tam kupowałem)
Zostaje jeszcze Jula i Jysk ze sklepw skandynawskich.



U mnie oni byli już skreśleni za nadgorliwość w segregacji sanitarnej w czasie pandemii. Coż, przez ubogaconą i dumną ze swojej inkluzyjności i egalitaryzmu Szwecję przetacza się aktualnie fala bankructw.

Caanonierka

2024-01-04, 22:24
Jeśli nie mogą zutylizować tego szlamu-to potajemnie sterylizować! Hitler,taki potępiony-a jednak..dobre pomysły miał!Wyprzedził swoje czasy!!!!!!A Breivik..rację miał ostrzegając,tylko może niespecjalną metodę wybrał na zwrócenie na ten problem uwagi..W ostatecznym rozrachunku-ma dziś lepiej niż niejedna polska rodzina,uczciwa i praworządna! :-) O emerytach nie wpomnę.. :-)

Bul_od_bytu

2024-01-05, 00:37
@Siriuz

Ikea mentalnie jest już zmurzyniona w ch*j. Miałem okazję gościć u nich na kilku szkoleniach i po materiałach z bambusami człowiek by mógł pomyśleć, że to firma powstała gdzieś w Afryce, a nie w Szwecji :D


zotrix

2024-01-05, 03:45
no przecież ci wszyscy biali wokół to mocno zdziwieni j***ć pisy więc skąd to zaskoczenie, to przyszłość polskich ulic

kakalos

2024-01-05, 05:14
blondyna chciala zrobic maly skok w bok i wrocic do swojego bialego rycerza, ale czarnemu sie to nie spodobalo

przemekkaro

2024-01-05, 07:54
psotny_fiutek napisał/a:

@Siriuz
No i cyk ! Od teraz Ikea u mnie już skreślona! (sporo tam kupowałem)
Zostaje jeszcze Jula i Jysk ze sklepw skandynawskich.



pie**olisz głupoty, bedzie promocja na meble pierwszy bedzie tam stał w kolejce.Jak tak bojkotujesz to rozumiem ze wywalileś z domu wszystko co masz z Ikei ?

Tolkens

2024-01-05, 08:51
Zaj***łbym murzyńskie ścierwo. Rozpie**olił te zmechacone czarne łby...

Belozaurus

2024-01-05, 09:08
@Siriuz

DODATKOWY WĄTEK odnośnie IKEA: te gnoje wycinają na potęgę lasy m.in. Karpaty


pytolsky

2024-01-05, 10:17
Typiara wypie**ala się o własne nogi - od razu cztery osoby obok niej pomagają jej wstać.
W tym samym czasie: typ walczy z pięcioma człekokształtnymi na raz - ch*j tam, da sobie radę.

Jakim cudem te strachliwe białasy podbiły pół świata?