18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wiem gdzie ale kolejny przykład że trzeba się grupkować.

Prosty • 2024-01-04, 20:46
Wrzucam raz jeszcze chociaż nie wiem po co bo szkoda patrzec. Ale I tak jak patrze chłopak przynajmniej coś walczył i szkoda kobiety.(zle tagi)


Glutos

2024-01-05, 11:08
pytolsky napisał/a:

Typiara wypie**ala się o własne nogi - od razu cztery osoby obok niej pomagają jej wstać.
W tym samym czasie: typ walczy z pięcioma człekokształtnymi na raz - ch*j tam, da sobie radę.
Jakim cudem te strachliwe białasy podbiły pół świata?



Bo mieli broń palną a jeszcze wcześniej znali obróbkę matli, tworzyli broń białą. Gdyby musieli walczyć z murzynami na gołe łapy to bardzo możliwe że nie udałoby się to by dominować na świecie.

Kubuch882

2024-01-05, 11:11
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



setki tysięcy ? kiedy i gdzie ? komu chcesz te wypociny wcisnąć ?

Siriuz

2024-01-05, 11:27
przemekkaro napisał/a:

pie**olisz głupoty, bedzie promocja na meble pierwszy bedzie tam stał w kolejce.Jak tak bojkotujesz to rozumiem ze wywalileś z domu wszystko co masz z Ikei ?



A jaki cel ma wywalanie z domu mebli z Ikei? Poza tym mebli nie kupuje się bo jest promocja :)
Ja przenoszę właśnie swoje konto z mBanku za te samą akcję. Nie jest to może bezpośrednia przyczyna, ale zapalnik, który mnie do tego zmobilizował. I ch*j na ryj każdemu, kto zamiast skupić się na dostarczaniu usług i produktów dokleja do nich jeszcze politykę.

LubelskiCebularz

2024-01-05, 11:38
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



Weź ty wracaj prostaku do piwnicy i opowiadaj swojej starej te kocopoły

Karboksylator

2024-01-05, 12:13
Belozaurus napisał/a:

@Siriuz
DODATKOWY WĄTEK odnośnie IKEA: te gnoje wycinają na potęgę lasy m.in. Karpaty



nie wiem czy nie zaburzę tym Twojego światopoglądu, ale Karpaty to łańcuch górki, a nie lasy.

TwójCzarnyPan

2024-01-05, 12:22
KrwawyEric napisał/a:

Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!


Nie ma za co! Miło mi, że sprawiłem ci tyle radości.

ciekawyzUK

2024-01-05, 12:44
Anglia i malpki kozaki, tak zwane w grupie jebiemy wszystkich ale jak ide sam to mam spuszczona glowe do ziemi!!!

nstfu666

2024-01-05, 15:19
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



Ale pie**olisz. To nie ma nic wspolnego z pontoniarzami. Jak juz to efekt kolonializmu wielkiej brytani. asfalty nie pojawily sie wczoraj w uk.

erohit90

2024-01-05, 15:28
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



tak, już to widzę, "kolejki" imigrantów oczekujących na przyjęcie do Polski, już są takie jak na przyjęcie na NFZ do lekarza specjalisty...

Spychacz

2024-01-05, 15:41
@Siriuz

idąc Twoim tokiem "myślenia" Twoi prawi obywatele posrani patrzą i nie pomagają, tacy patrioci

erohit90 napisał/a:

tak, już to widzę, "kolejki" imigrantów oczekujących na przyjęcie do Polski, już są takie jak na przyjęcie na NFZ do lekarza specjalisty...



dokładnie, debile pokroju kolegi wyżej, straszą imigrantami, a prawda jest taka, że tu nikt nie będzie chciał spędzić jednego dnia, wolą bogate kraje

mit2

2024-01-05, 15:45
KrwawyEric napisał/a:

I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny.


Niestety, przez głupotę części, cierpieć będzie całość.

Karboksylator napisał/a:

nie wiem czy nie zaburzę tym Twojego światopoglądu, ale Karpaty to łańcuch górki, a nie lasy.


Nie wiem czy nie zburzę tym twojego światopoglądu, ale Karpaty w dużej mierze są porośnięte drzewami ;-)

Na_pohybel_ruskim

2024-01-05, 16:02
Już wkrótce w Polsce bo odcięli sygnał Telewizji Polskiej w momencie kiedy ryży zgodził się na przymusowe przyjmowanie setek tysięcy nielegalnych imigrantów.

Miliony Polaków NIE dowiedzą się o tym z telewizji, bo TVN oczywiście o tym nie powie.

Spychacz napisał/a:

@Siriuz
idąc Twoim tokiem "myślenia" Twoi prawi obywatele posrani patrzą i nie pomagają, tacy patrioci
dokładnie, debile pokroju kolegi wyżej



A skąd wiesz kto patrzy? Według mnie to debile pokroju twojego.

Starydrwal12

2024-01-05, 16:19
Przewidziałem to że kaczyńskiego zastąpi znowu Tusk nie da się żyć normalnie on znowu zrobi tak jak lubi i kolejne długi będą później co debile znowu głosować będziecie na kolejną durną partię co to samo zrobi. Ja już przygotowany jestem i nie zaszczepiony broń typu pałka teleskopowa czy paralizator wraz z pistoletem miniaturką na 6 naboi zakupione (zestaw idealny do samoobrony) nazwa pistoletu to switch gun za mało pieniędzy możecie kupić w internecie za min 200zł tylko czekać jak się zacznie.

szczecin123

2024-01-05, 17:18
Starydrwal12 napisał/a:

Przewidziałem to że kaczyńskiego zastąpi znowu Tusk nie da się żyć normalnie on znowu zrobi tak jak lubi i kolejne długi będą później co debile znowu głosować będziecie na kolejną durną partię co to samo zrobi. Ja już przygotowany jestem i nie zaszczepiony broń typu pałka teleskopowa czy paralizator wraz z pistoletem miniaturką na 6 naboi zakupione (zestaw idealny do samoobrony) nazwa pistoletu to switch gun za mało pieniędzy możecie kupić w internecie za min 200zł tylko czekać jak się zacznie.



kogo wyzywasz debilu, sam jesteś ścierwem bez szacunku do innych

KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



sam jesteś debilem, ścierwem i sk***ysynem psi ch*ju

TwójCzarnyPan

2024-01-05, 19:57
mit2 napisał/a:

Niestety, przez głupotę części, cierpieć będzie całość.


Cierpieć będzie margines, taki jak ty i paru innych. Reszta ma to piździe.