18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie wiem gdzie ale kolejny przykład że trzeba się grupkować.

Prosty • 2024-01-04, 20:46
Wrzucam raz jeszcze chociaż nie wiem po co bo szkoda patrzec. Ale I tak jak patrze chłopak przynajmniej coś walczył i szkoda kobiety.(zle tagi)


takisobie2

2024-01-05, 23:23




KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



Jestem apolityczne, ale sranie co będzie za nowej partii, a czego nie było za starej to kurewski przejaw krótkowzroczności i sianie fermentu. Mieszkam od blisko 40 lat w małym pipidówku gdzie panował względny spokój . Ten względny spokój był do czasu... do czasu gdy masowo zaczęli napływać hindusi i pakinole. Jak myslisz, k***a, kto ich tam zaprosił? Tusk? Nie, to nie był on. Przez ostatnie pięc lat do tego spokojnego miasteczka . Pi razy drzwi razy oko 10 tys. plus moze 4 na inne wiochy przyległe przyjechało około tysiąca śniadych. Do parku nie pójdziesz latem. Chodzą stadami. Jak sie tylko ciepło troche zrob to wszędzie ich pełno. Siostra mieszka w sypialni bardzo duzego miasta. Kilka dni temu byłem tam przejazdem. Nosz k***a cała biedronka to istne zoo. Skaad się tam wzieli? Przez Tuska. No chyba k***a nie. Zebys sobie debilu nie myslał, ze go bronię, bo mam w dupie kto jest u władzy. Czy będą ci, czy będą tamci, to i tak będzie jedno wielkie szambo. Takich miasteczek jak moje i tam gdzie byłem ostatnio jest w Polsce od ch*ja i ciut, ciut i obecna władza z zasiedleniem ich przez tych brudasów ma tyle wspólnego coświnia z lotem na księzyc, a na to ze bedzie ich jeszcze więcej to akurat zmiana partii rządzącej ma wielki ch*j wspólnego.
A teraz k***a rodzynek....
Szukałem pracy za granicą i wbiłem na pewne forum z ogłoszeniami. Przyj***ł się do mnie pewien pakinol, jak tylko dowiedzial sie, ze jestem z Polski. Nie wiedziałem o co kaman. Ten sie uparł, zebym załatwił mu wizę, bo przecież , k***a jestem z Polski. Telewizji nie oglądam, polityki na necie tez nie sledze więc o aferze wizowej nic nie wiedziałem az do tamtego momentu. Pomyślcie jak to się rozniiosło i jak łatwo im było do nas przyjechać. Więc po ch*j srać na jednych, jak poprzedni nie byli lepsi. Dla mnie bez sensu, ale i tak znajdą się tacy, którzy mają swoje racje i zaraz sie pewnie przyjebią o ten wpis.


se7en

2024-01-05, 23:53
ja nie wiem, mam konto tu dłużej niż ten tusk i inne te sp***oxy, ale widzę na sadolu pisiury górą, jprdl. Nie ma idealnego rządu i nigdy nie będzie, ale sam fakt co się teraz dzieje powinien być czymś co pokazuje, że tego w prl nawet nie było. Rozumiem niepopieranie tuska, ale lecieć na pis, to trzeba być sasinem. A tu ostatnio same sasiny, chyba rezygnuje po latach z tego portalu.

Siriuz

2024-01-06, 00:01
se7en napisał/a:

ja nie wiem, mam konto tu dłużej niż ten tusk i inne te sp***oxy, ale widzę na sadolu pisiury górą, jprdl. Nie ma idealnego rządu i nigdy nie będzie, ale sam fakt co się teraz dzieje powinien być czymś co pokazuje, że tego w prl nawet nie było. Rozumiem niepopieranie tuska, ale lecieć na pis, to trzeba być sasinem. A tu ostatnio same sasiny, chyba rezygnuje po latach z tego portalu.



Wyjaśnisz może po czym poznajesz, że ktoś leci na PiS? Może tutaj jest problem.

mit2

2024-01-06, 02:16
TwójCzarnyPan napisał/a:

Cierpieć będzie margines, taki jak ty i paru innych. Reszta ma to piździe.


Jak się o kilkadziesiąt % w niektórych rejonach kraju zwiększy przestępczość, to raczej więcej niż "margines" na tym ucierpi.
I obym się k***a mylił.

Bul_od_bytu

2024-01-06, 02:42
Siriuz napisał/a:

Wyjaśnisz może po czym poznajesz, że ktoś leci na PiS? Może tutaj jest problem.



Problemem Polaków jest chroniczna głupota i wiara w duopol partyjny. Nie zauważają debile, że co do istotnych spraw to Pis i PO mówią jednym głosem.
Przypomnę tylko, że gdy w czasie epidemii ludzie bankrutowali, a posłowie głosami jednych i drugich przyznali sobie podwyżki. Z segregacją szczepionkową było to samo.
Idioci skaczą sobie do gardeł myśląc, że bronią demokracji, konstytucji albo praworządności, a tak naprawdę są tylko j***nymi pionkami.
Banda j***nych hipokrytów i nic więcej

gagatek690

2024-01-06, 11:48
Spychacz napisał/a:

@Siriuz
idąc Twoim tokiem "myślenia" Twoi prawi obywatele posrani patrzą i nie pomagają, tacy patrioci
dokładnie, debile pokroju kolegi wyżej, straszą imigrantami, a prawda jest taka, że tu nikt nie będzie chciał spędzić jednego dnia, wolą bogate kraje



jeżeli Unia wprowadzi minimalne unijne świadczenia społeczne to dla typa z Somalii będzie zwisać czy mieszka w Paryżu czy Warszawie. Jedynie klimat może działać na nasza korzyść. Co do kolejek do lekarza- już przykład upadlińców pokazała że można przepisami zmienić kolejność przyjmowania pacjentów.

nitemar

2024-01-06, 19:02
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



Ale wiesz debilu ze to pis nawpusczal imigrantow do Polski?

Aramanga

2024-01-06, 19:50
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



A ty głupi jesteś czy co ? Od kilku miesięcy zapie**ala po Polsce nacja takich narodów że nawet nie kojarzę z jakiego kontynentu i co to wina Tuska baranie czy sprzedawanych wiz na bazarze durniu????

KrwawyEric

2024-01-07, 02:14
szczecin123 napisał/a:

kogo wyzywasz debilu, sam jesteś ścierwem bez szacunku do innych
sam jesteś debilem, ścierwem i sk***ysynem psi ch*ju



Wypie**alaj komunistyczny pajacu - komunistyczne neo-nazistowskie lewackie ścierwo. Życzę żebyś ty i twoja rodzina była pierwsza w kolejce do błogiego ubogacenia :*

Siriuz

2024-01-07, 13:18
nitemar napisał/a:

Ale wiesz debilu ze to pis nawpusczal imigrantow do Polski?



Przestań powtarzać za TVNem, a najlepiej przestań to gówno oglądać. Mieszkam w Warszawie i nie ma tu problemu z małpami. Myślisz, że dlaczego UE teraz chce "wyrównywania"? Teraz dopiero zobaczysz czym jest import małp.

needsomefps

2024-01-08, 01:27
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią sk***ysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



A proszę bardzo.