18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie spojrzał w lusterko

superuser • 2013-08-10, 09:31
Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu, skrzyżowanie Wiśniowa i Powstańców Śląskich. Kierujący Oplem nie zauważył mnie w lusterku i wyjechał na mój pas, przez co nie zdążyłem wyhamować. Nic mi nie jest, ale motocykl trochę pokiereszowany:
- zgięta kierownica
- skrzywiona klamka hamulca przedniego
- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego
- połamana owiewka przednia
- skrzywiony licznik

Kamera Contour HD. Motocykl Kawasaki ER6N

en...........an

2013-08-10, 09:46
Cześć. Nie wiem czy dobrze to odbieram z filmiku ale nie lepiej by było jakbyś odbił w lewo niż hamował z zablokowanym przednim kołem? Tak mi się wydaje po filmie. Chociaż dużo czasu nie było na reakcję.
Jak można k***a wyjeżdżać z pobocza drogi i w ogóle nie patrzeć w lusterko. Kierowca młody, facet czy baba?

Aha i pozdrawiam tych w puszkach. Bo nie widać żeby ktoś garnął się żeby Ci pomóc.

superuser

2013-08-10, 09:47
Próbowałem odbić w lewo, no ale jak widać sytuacja potoczyła się dosyć dynamicznie. Koleś około 30tki.

kamuha

2013-08-10, 09:49
daj dłuższy filmik. chielibyśmy zobaczyć jak zapie**alałeś.

en...........an

2013-08-10, 09:52
Właśnie. Bo moim zdaniem było widać wcześniej że pucha już coś kombinuje. Ja po incydencie z busem(o mały włos) zawsze zwalniam jak widzę że na poboczu ktoś coś kombinuje. I nie wiem czy nie wyskoczyłeś z prawego pasa. Daj dłuższy. ;)

Mantuanuliupu

2013-08-10, 09:57
Glebę zaliczyłeś, bo doj***łeś przednie heble i Ci podcięło koło.
Wystarczyło dohamować, bez blokady i odbić w lewo.
Tak, wiem- to był ułamek sekundy. Sam jeżdżę, więc doskonale rozumiem jak to jest.
Dobrze, że jesteś cały i zdrowy! Motunga się podrobi i będziesz dalej śmigał... najważniejsze, że nie po niebieskich autostradach...

MCL

2013-08-10, 09:59
Cytat:

daj dłuższy filmik. chielibyśmy zobaczyć jak zapie**alałeś.


Cytat:

Właśnie. Bo moim zdaniem było widać wcześniej że pucha już coś kombinuje. Ja po incydencie z busem(o mały włos) zawsze zwalniam jak widzę że na poboczu ktoś coś kombinuje. I nie wiem czy nie wyskoczyłeś z prawego pasa. Daj dłuższy.



O, dokładnie to. Akurat z tego filmiku co wysłałeś gówno widać ale można stwierdzić raczej że wina kierowcy. Ale ch*j, za dużo tu filmików o motocyklistach, żeby uwierzyć ci na słowo, że jechałeś 50 na godzinę jednym pasem jak jest w kodeksie.


omgłomatkobosko

2013-08-10, 10:53
Zapomniałeś napisać jaki masz:
-kombinezon
-kask
-rozmiar buta
-średnie spalanie
-przyspieszenie
-v max
i inne pierdoły, które mnie gówno obchodzą

Ps. Film ch*jowy, bo nie ma bebechów.

~Velture

2013-08-10, 11:11
Motocykl nie dostosował prędkości do warunków na drodze.

Dam sobie ch*ja obciąć ,że policja stwierdziła winę jednośladu bo samochód był już tak ,że to ty go w dupe walnąłeś.

Jeśli jest inaczej to proszę o DOWODY a nie o pie**olenie.

noe82

2013-08-10, 12:20
zgaduje, nie ruszałeś jak inne auta za tobą ,tylko przejechałeś między nimi, wyskakując jak Filip z konopii.

KwusheR

2013-08-10, 12:34
Wina gościa z osobówki.

bo...........30

2013-08-10, 13:09
Twój pas to będzie jak sobie kupisz, zapie**alacie wyprzedzając na dziesiątego albo i lepiej, a potem wina kierowcy samochodu bo nie spojrzał w lusterko :D

Re...........ms

2013-08-10, 14:21
trzeba było zainwestować w crash pady kolego :)

mazurekdabrowskiego

2013-08-10, 14:24
Sk***ysyn j***ny, jak mnie to wk***ia... Sam jeżdżę na motocyklu, nie jestem typem popie**alacza, ale kierowcy samochodów w ogóle nie zwracają uwagi na motocyklistów, specjalnie blokują jak stoją na czerwonym... Wrrr

en...........an

2013-08-10, 18:14
mazurekdabrowskiego, Spokojnie bo Ci żyłka pęknie. ;)