18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie spojrzał w lusterko

superuser • 2013-08-10, 09:31
Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu, skrzyżowanie Wiśniowa i Powstańców Śląskich. Kierujący Oplem nie zauważył mnie w lusterku i wyjechał na mój pas, przez co nie zdążyłem wyhamować. Nic mi nie jest, ale motocykl trochę pokiereszowany:
- zgięta kierownica
- skrzywiona klamka hamulca przedniego
- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego
- połamana owiewka przednia
- skrzywiony licznik

Kamera Contour HD. Motocykl Kawasaki ER6N

MojeAvi

2013-08-11, 06:19
@hanys_ Podaj rejestracje, może kiedyś będziesz u mnie na stacji, zatankuje Ci za free i doleje 2x więcej wody niż zwykle :) Tak do baku

Jak sie już wygadałem... Na niektórych stacjach pod pistoletem są czarne 'guziki' - wiecie po co one są? Po naciśnięciu nic się nie dzieje, ale przy wykonaniu odpowiedniej że to tak nazwę kombinacji leje się woda z benzyna. Wystarczy małym palcem przesunąć do dłoni ten przycisk i wcisnąć - teraz mamy zamontowane blokady na pilot więc sposób nie przejdzie.

A to, że mechanik 100 metrów od stacji i pomoc drogowa 400m, to nie ważne. Ważne, że my zacieramy ręce, woda zaciera silnik a mechanik nam odpala część zarobku :)

Były skargi, była kontrola. Sami nalewali do analizy bo ktoś zgłosił oszustwo. Ekspertyza nie wykazała żadnych dziwnych zjawisk. Sprawdzili też kamery czy nie demontujemy sprzętu przed/po :}

sQeh

2013-08-11, 08:30
Ale pie**olicie, ewidentnie c**a wyjechała kolesiowi na motorze , i jest to jej wina :-P

ellsworth

2013-08-11, 08:32
przemekzx6r napisał/a:

Jechal swiom pasem, i niema znaczenia tu jego predkosc, gosc w oplu wymusil na nim pierszeństwo, nie upewnil sie czy drugim pasem nic nie jedzie i zajechal mu droge! koniec kropka


No właśnie nie koniec, bo jeśli sekunde wcześniej wyskoczył zza tego czarnego i białego dostawczaka, które były za nim to sam sobie winny, bo kierowca przed nim widział, że ma wolny pas, a tu nagle tym samym pasem wyskakuj inny pojazd. Przypadkiem filmik akurat tak idealnie przycięty? Nie sądzę.

en...........an

2013-08-11, 09:06
Ponawiam prośbę o wrzucenie dłuższego filmiku.

Morgul616

2013-08-11, 10:14
a kogo obchodzi czy jesteś cały??

pakicito

2013-08-11, 10:29
Cytat:

Jak sie już wygadałem... Na niektórych stacjach pod pistoletem są czarne 'guziki' - wiecie po co one są? Po naciśnięciu nic się nie dzieje, ale przy wykonaniu odpowiedniej że to tak nazwę kombinacji leje się woda z benzyna. Wystarczy małym palcem przesunąć do dłoni ten przycisk i wcisnąć - teraz mamy zamontowane blokady na pilot więc sposób nie przejdzie.

A to, że mechanik 100 metrów od stacji i pomoc drogowa 400m, to nie ważne. Ważne, że my zacieramy ręce, woda zaciera silnik a mechanik nam odpala część zarobku :)

Były skargi, była kontrola. Sami nalewali do analizy bo ktoś zgłosił oszustwo. Ekspertyza nie wykazała żadnych dziwnych zjawisk. Sprawdzili też kamery czy nie demontujemy sprzętu przed/po :}


ale lejesz wodę

MCL

2013-08-11, 10:54
Cytat:

@hanys_ Podaj rejestracje, może kiedyś będziesz u mnie na stacji, zatankuje Ci za free i doleje 2x więcej wody niż zwykle Tak do baku

Jak sie już wygadałem... Na niektórych stacjach pod pistoletem są czarne 'guziki' - wiecie po co one są? Po naciśnięciu nic się nie dzieje, ale przy wykonaniu odpowiedniej że to tak nazwę kombinacji leje się woda z benzyna. Wystarczy małym palcem przesunąć do dłoni ten przycisk i wcisnąć - teraz mamy zamontowane blokady na pilot więc sposób nie przejdzie.

A to, że mechanik 100 metrów od stacji i pomoc drogowa 400m, to nie ważne. Ważne, że my zacieramy ręce, woda zaciera silnik a mechanik nam odpala część zarobku

Były skargi, była kontrola. Sami nalewali do analizy bo ktoś zgłosił oszustwo. Ekspertyza nie wykazała żadnych dziwnych zjawisk. Sprawdzili też kamery czy nie demontujemy sprzętu przed/po :}



większego kurestwa nie słyszałem. Niech zgadnę. Poznań? Czy Warszawa? Oby ci auto zdechło w szczerym polu bez zasięgu o 2 w nocy i żebyś zapie**alał 15km pieszo do jakiejkolwiek oznaki cywilizacji. Tylko po to by się dowiedzieć, że auto nadaje się tylko na hol i na wymianę silnika i całego układu paliwowego. Przy okazji może jeszcze ciebie pie**olnąć piorun :D

donger

2013-08-11, 11:43
a bo k***a się jedziecie na pewniaka i to jeszcze z dużą szybkościa. Trzeba ruszyć głową i wyobrazić sobie, ze może coś wyjechać tak jak na tym filmiku. I kij, że to wina kierowcy z samochodu. Trzeba chyba zrobić akcje społeczną pt. "motocyklisto rozglądaj się, auta są wszędzie", a nie k***a mać będziecie zapie**alać jak głupie i wielce naklejki rozklejać wszędzie, żeby kierowcy aut zamiast do przodu patrzyli tylko i wyłącznie w lusterka.

oozyxak0o

2013-08-11, 11:46
Motocykliści są wszędzie. Trzeba uważać.

kalboy92

2013-08-11, 11:50
Jesteście beznadziejni - znawcy co skuterkiem do sklepu dojeżdżają...

Loaloa

2013-08-11, 12:23
Bądźmy dobrej myśli. Może następnym razem rozjebiesz się skutecznie.

Famiru

2013-08-11, 13:43
Kierowca opla nie miał włączonego kierunkowskazu.
Tumany do nauki!

Malix

2013-08-11, 14:03
@MojeAvi: Moja rodzina utrzymuje się ze stacji paliw i takie coś by nie przeszło - pie**olisz farmazony.

Noxford

2013-08-11, 17:31
Najbardziej mnie wk***ia jak się pedały na skuterkach ładują na światłach na sam przód żebym ich potem wyprzedał 4 razy a jeszcze k***a z naprzeciwka auta jadą i trzeba jechać za takim kretynem. Motocykliści powinni się zachowywać tam samo jak samochody a nie k***a na przód się cisnąć.

chlusniembousniem

2013-08-11, 18:52
Zmiana kierunku jazdy lub pasa ruchu

Art. 22.
Cytat:


1. Kierujący pojazdem może zmienić kierunek jazdy lub zajmowany pas ruchu tylko z zachowaniem szczególnej ostrożności.

4. Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony.

5. Kierujący pojazdem jest obowiązany zawczasu i wyraźnie sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu oraz zaprzestać sygnalizowania niezwłocznie po wykonaniu manewru.