18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie spojrzał w lusterko

superuser • 2013-08-10, 09:31
Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu, skrzyżowanie Wiśniowa i Powstańców Śląskich. Kierujący Oplem nie zauważył mnie w lusterku i wyjechał na mój pas, przez co nie zdążyłem wyhamować. Nic mi nie jest, ale motocykl trochę pokiereszowany:
- zgięta kierownica
- skrzywiona klamka hamulca przedniego
- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego
- połamana owiewka przednia
- skrzywiony licznik

Kamera Contour HD. Motocykl Kawasaki ER6N

adamssson

2013-08-10, 23:55
Wszyscy jadą wolno (korek albo dojazd do skrzyżowania) ale widać że tobie ciebie przepisy nie dotyczą

Lukasz2525

2013-08-11, 01:33
Jeszcze później trzeba było film upie**olić , mogłeś w ogóle zostawić tylko sam moment , w którym się przewracasz .

JH...........DS

2013-08-11, 01:35
"Nic mi nie jest, ale motocykl trochę pokiereszowany:
- zgięta kierownica
- skrzywiona klamka hamulca przedniego
- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego
- połamana owiewka przednia
- skrzywiony licznik"

dziękuje za zdany raport, możesz już s... iść :D

Eth

2013-08-11, 01:40
@adamssson

Jakie k***a przepisy?
Nie zapie**alal, miescil sie w tym ile mozna po miescie (o ile to da sie rozpoznac z tak krotkiego filmiku), nie lamal przepisow.
Jak zwykle jakas ofiara bez prawka bedzie wymyslala glupoty, jak to na sadolu bywa.

kurczak94

2013-08-11, 01:44
dluzszy filmik poproszę. tak z 20 sekund wczesniej

makabrax

2013-08-11, 01:48
raczej nie jest to kwestia nie spojrzenia w lusterko tylko kwestia wielkości motoru, spoglądasz na szybko, nie widać żadnego auta (które jest w lusterku relatywnie duże) i zaczynasz wyjeżdżać... a potem już wiadomo, kwiaty, klaszczący tramwaj i uścisk dłoni prezesa

Malix

2013-08-11, 01:52
Hmm... Skoro nie wyhamowałeś przed tamtym samochodem, to równie dobrze nie wyhamowałbyś przed samochodami z przodu, to jest parę metrów różnicy. Nie zachowałeś odpowiedniej ostrożności, nie dostosowałeś prędkości do warunków na drodze, z tego co widzę na filmie próbowałeś przycwaniakować i wcisnąć się pomiędzy pojazdy - trudno się mówi, twoja wina ;]

necroorcen

2013-08-11, 01:56
Kolejny biedny, pokiereszowany i nienawidzony motocyklista :roll: Idź sobie na tor, jak chcesz pozapieprzać, a nie robisz niewinnym ludziom problemy i szkody.

I już mijają dwa dni, od kiedy wrzucony został filmik, a oczekiwanego nieuciętego klipu, gdzie byłoby widać dojazd do tego samochodu ciągle nie ma - przypadek?

Taumantis

2013-08-11, 02:12
k***a i moja babcia nie dostanie rogówki ;/

mctewu

2013-08-11, 02:13
Brakło jakże polskiego "no k***a"

dorodnykurczak

2013-08-11, 02:42
stary ZAJEBISTY filmik dawaj więcej takich

pr...........6r

2013-08-11, 02:47
Jechal swiom pasem, i niema znaczenia tu jego predkosc, gosc w oplu wymusil na nim pierszeństwo, nie upewnil sie czy drugim pasem nic nie jedzie i zajechal mu droge! koniec kropka

dominiksoul

2013-08-11, 02:51
prędkość może i była ok, ale dokładnie w 0:00 widać chyba samochód w lewym lusterku. biorąc pod uwagę fakt, że motocyklista zjeżdżał w stronę środka lewego pasa można wywnioskować, że przebijał się między pasami. kierowca Opla może i spojrzał w lusterko, ale pewnie zdążył zarejestrować tylko samochód jadący lewym pasem :)

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-08-11, 03:12
ja to specjalnie nie wpuszczam tych skuterów przed światła, wpie**alają się nie swoim pasem i między autami... a ch*j wam w dupe tylko czekam az któryś mi w zderzak przypie**oli :D

Majozen

2013-08-11, 03:36
Cytat:

ja to specjalnie nie wpuszczam tych skuterów przed światła, wpie**alają się nie swoim pasem i między autami... a ch*j wam w dupe tylko czekam az któryś mi w zderzak przypie**oli :D



Bo jesteś ch*j i tyle w temacie.