18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie pójdzie pan do piekła...

Halman • 2020-07-17, 07:54

you tubowy społeczniak w akcji...

Halman

2020-07-17, 10:09
Noside napisał/a:

Mylisz społeczniaka ze społecznikiem. A że jeszcze społeczniak ma dwa różne znaczenia, to pewnie Ci głowę rozsadzi.


Obawiam się że to ty masz za duże mniemanie o swoje wiedzy, więc nie myl wiedzy z inteligencją.

McQurwa

2020-07-17, 10:41
Facio w Nissanie to wyborca Rafała, a gość z kamerą to prawo i sprawiedliwość społeczna , dlatego wynik głosowania to 50:50

se...........ed

2020-07-17, 11:42
McQurwa napisał/a:

Facio w Nissanie to wyborca Rafała, a gość z kamerą to prawo i sprawiedliwość społeczna , dlatego wynik głosowania to 50:50



Idź na dwór.

patgaw

2020-07-17, 11:49
morda tego spoleczniaka
majac taki ryj nic dziwnego ze w zyciu nic nie osiagnal i chce innym uprzykrzac zycie





nwonigers

2020-07-17, 12:09
patgaw napisał/a:

morda tego spoleczniaka
majac taki ryj nic dziwnego ze w zyciu nic nie osiagnal i chce innym uprzykrzac zycie



oho. gay alert. mamy eksperta od meskiej urody;d

Rinko

2020-07-17, 12:14
Tępić karaluchy niszczące to miasto, u rodziców na środku pola rzepaku sobie parkujcie.


Eknen

2020-07-17, 13:22
heh wylali u mnie nowy asfalt na drogę , zrobili nowe krawężniki , zrekultywowali pas zieleni oddzielający drogę od chodnika, zasiali trawkę posadzili drzewka i kwiatki. Matka powiedziała " ło k***a wysokie te krawężniki, nie będą już parkować na trawie " Jakżeż kobiecina się myliła .

miskolabor

2020-07-17, 13:37
Zamiast pie**olić "ale jak Pan... ale jak Pan", podejść grzecznie "pomogę Panu wyjechać", pomóc jak facet facetowi...a nie ,pie**oleni znudzeni aferzyści.

boo

2020-07-17, 13:38
Poprzebijac tym debilom opony to sie moze naucza gdzie moze parkowac

unreall

2020-07-17, 14:00
50 na 50 % jeśli chodzi o komentarze. Jak na wyborach. Każdy mądry a zapewne większość podobnie parkuje i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.
Jeszcze gdyby parkowali jak barany bez możliwości przejścia dla ludzi to może bym zrozumiał. Chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie. Poza tym od tego jest policja. Nie podoba się to zgłoś a nie czekasz aż w końcu (i mam taką nadzieje) ktoś przyfasoli ci prosto w tą głupio mądrą łepetyne.
Pajacyka nawet nie odpalam by nie podbijać mu oglądalności. Osobiście żal mi takich nie mających niczego ciekawszego w życiu do roboty małych człowieczków.

madufo

2020-07-17, 14:03
Gościu ma problem z głową ewidentny. Należy wspomnieć, że ludzie nie parkują w Warszawie na nielegalu,bo taki mają kaprys. tylko dlatego, że tam nie ma k***a gdzie stawać. Parkingi podziemne nie istnieją, a miasto ponad 3mln w szczycie i każdy samochodem musi. Co innego jak ktoś parkuje na uboczu na zakazie na chwile czy na dluzej, a co innego jak ktoś staje na srodku chodnika.
Koszt mandatu jest mniejszy niż szukanie miejsca parkingowego

tycho

2020-07-17, 14:42
Gdyby sytuacja wyglądała tak, że ten debil społecznik przechodziłby i akurak gość zacząłby na niego cofać to ok jest to chodnik i pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo, ale ta menda społeczna prawdopodobnie pobierająca zasiłek za swój zj***ny ryj po prostu się przypie**ala do ludzi z braku zajęcia, bo pewnie do żadnej uczciwej pracy się nie nadaje. Jakoś te kobiety potrafiły szybko przejść za samochodem nie wywołując awantury. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zabierze mu kamerkę i porzadnie skapiszonuje mordę, albo pochodzi za tym durniem i sprawdzi czy on przestrzega wszystkich przepisów. Rozumiem, że pewne zasady współżycia społecznego obowiązują, ale to co ten debil robi to jest zwykłe szukanie ch*ja do dupy.

jebacpisdy

2020-07-17, 16:51
edmund napisał/a:

po h*j tu wstawiać konfidenckie materiały z srajtuba, które niestety są popularne i uwielbiane przez pedalarzy i obsranych gówniaków



Po ch*j to ciebie stara na ten świat wydała jak taki głupi jesteś....

tycho napisał/a:

Gdyby sytuacja wyglądała tak, że ten debil społecznik przechodziłby i akurak gość zacząłby na niego cofać to ok jest to chodnik i pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo, ale ta menda społeczna prawdopodobnie pobierająca zasiłek za swój zj***ny ryj po prostu się przypie**ala do ludzi z braku zajęcia, bo pewnie do żadnej uczciwej pracy się nie nadaje. Jakoś te kobiety potrafiły szybko przejść za samochodem nie wywołując awantury. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zabierze mu kamerkę i porzadnie skapiszonuje mordę, albo pochodzi za tym durniem i sprawdzi czy on przestrzega wszystkich przepisów. Rozumiem, że pewne zasady współżycia społecznego obowiązują, ale to co ten debil robi to jest zwykłe szukanie ch*ja do dupy.



Menda społeczna to jesteś ty i do tego jeszcze głupia ściera z mentalnością popegieerowskigo debila. Wypad ćwoku na swoją wioskę i tam sobie parkuj nawet pod oborą najwyżej krowa ci samochód poobciera.... Tak się składa frajerze że gość pracuje w Warszawie jako kierowca autobusu.

tycho

2020-07-17, 16:55
pawulon.wawa napisał/a:

Po ch*j to ciebie stara na ten świat wydała jak taki głupi jesteś....
Menda społeczna to jesteś ty i do tego jeszcze głupia ściera z mentalnością popegieerowskigo debila. Wypad ćwoku na swoją wioskę i tam sobie parkuj nawet pod oborą najwyżej krowa ci samochód poobciera.... Tak się składa frajerze że gość pracuje w Warszawie jako kierowca autobusu.



To wszystko wyjaśnia ten debil w dodatku jest naćpany. A co do tych wszystkich wyzwisk pod moim adresem to pies cie j***ł frustracie i twoją matkę też.

tycho

2020-07-17, 17:13
pawulon.wawa napisał/a:

Ewidentny to ty jesteś debil. To nie są ludzie tylko ludzkie k***y co im ciężko przejść 200 metrów tylko muszą dupę pod same drzwi podwozić. A najlepsze że ten debil prosto z kościółka wyszedł... taki k***a bogobojny jak te wszystkie kościelne ch*je.
Naćpany to był ten debil twój stary jak cię patykiem robił przy zgaszonym świetle, starej w dupę wsadził i potem wysrała tak tępe gówno jak ty. Wypie**alaj na swoją wiochę parkować pod oborą albo chlewem.



Jak widzę twoje poruszenie i lawinę wyzwisk to jestem pewny, że jesteś tym debilowatym autorem filmu ze zj***nym ryjem w wyniku kazirodczego r*chania w piwnicy. Tu na internetach pozwalasz sobie na wiele więcej, bo w mordę nie można dostać. Na ulicy też pewnie chciałbyś tak kozaczyć, ale strach ci nie pozwala impotencie.