topic

Nie pójdzie pan do piekła...

Halman • 2020-07-17, 07:54

you tubowy społeczniak w akcji...

kpold3004

2020-07-17, 17:37
patgaw napisał/a:

morda tego spoleczniaka
majac taki ryj nic dziwnego ze w zyciu nic nie osiagnal i chce innym uprzykrzac zycieUtrudniać życie to samochodziarze mogą swoimi gruzami . Przejedź się wózkiem , gdy chodnik jest zawalony takimi moto-chamami .

tycho napisał/a:

Jak widzę twoje poruszenie i lawinę wyzwisk to jestem pewny, że jesteś tym debilowatym autorem filmu ze zj***nym ryjem w wyniku kazirodczego r*chania w piwnicy. Tu na internetach pozwalasz sobie na wiele więcej, bo w mordę nie można dostać. Na ulicy też pewnie chciałbyś tak kozaczyć, ale strach ci nie pozwala impotencie.Sam chyba parkujesz jak debil , skoro zabolało ciebie jechanie po tych p*zdach co nie umieją parkować :D

Noside

2020-07-17, 18:39
madufo napisał/a:

Należy wspomnieć, że ludzie nie parkują w Warszawie na nielegalu,bo taki mają kaprys. tylko dlatego, że tam nie ma k***a gdzie stawać.


Czyli jak nie będą mieli gdzie zar*chać i przyjdą na gwałcik do twojej starej to się nie zająkniesz?

sedziazgred

2020-07-17, 19:48
madufo napisał/a:

Gościu ma problem z głową ewidentny. Należy wspomnieć, że ludzie nie parkują w Warszawie na nielegalu,bo taki mają kaprys. tylko dlatego, że tam nie ma k***a gdzie stawać. Parkingi podziemne nie istnieją, a miasto ponad 3mln w szczycie i każdy samochodem musi. Co innego jak ktoś parkuje na uboczu na zakazie na chwile czy na dluzej, a co innego jak ktoś staje na srodku chodnika.
Koszt mandatu jest mniejszy niż szukanie miejsca parkingowegoNikogo to nie interesuje , a już na pewno nie problem . przepisy są przepisami i nie ma k***a dyskusji . jak by Ci taki buc pod domem na trawniku stanął bo "nie ma gdzie" to też byś mu przytaknął ? gonić w ch*j j***ną szlachtę .

daniel1040

2020-07-17, 20:19
zdradzę mój sposób na takich januszy parkowania - robisz foto i nagranie że stał tam wiecej niż 5 minut oraz panoramę miejsca parkingowego aby wszystko było jasne, dzwonisz po miejskich i informujesz że taki i taki jest tutaj i że wysyłasz złoszenie drogą mailową z dokumentacją i dowodami, ślesz meila i czekasz
W sumie już chyba 30 takich dostało odemnie prezent niespodziankę - takich trzeba niszczyć - to nie jest k***a meksyk a jego samochód nie krowa.

ptrkmdg

2020-07-17, 22:12
słabe gowno,słaba prowokacja,słaba reakcja

suchysongoful

2020-07-18, 10:40
j***ne spoleczniarskie gówno. Może by się tak na jakieś MMA zapisał i takie sprawy po męsku załatwiał a nie vtylko kamerka internet zygac się chce

daniel1040

2020-07-18, 10:43
suchysongoful napisał/a:

j***ne spoleczniarskie gówno. Może by się tak na jakieś MMA zapisał i takie sprawy po męsku załatwiał a nie vtylko kamerka internet zygac się chceA ty to taki dresik napinacz? Ma się bić z kimś kto nawet parkować nie potrafi?

Niech zgadnę, jak w sklepie zabraknie mleka to też idziesz wpie**olić kasjerce?
że tacy jak ty mają prawa głosu...

TranzystorWyklęty

2020-07-19, 22:32
zerwikaptur napisał/a:

Racje ma bo chodnik to nie ulica .
Jak mamy nie być jak ruskie to przestrzegajmy zasad ruchu i jakichś cywilizowanych zachowań
j***ny cham ze wsi jsk by wozem z końmi pod gospodę na winko wpadłNie chcę nikogo bronić, ale w Polsce jest od dawna problem z organizacją miejsc postojowych. To powoduje, że ludzie łamią przepisy.

Xsantorii

2020-07-20, 09:32
zerwikaptur napisał/a:

Racje ma bo chodnik to nie ulica .
Jak mamy nie być jak ruskie to przestrzegajmy zasad ruchu i jakichś cywilizowanych zachowań
j***ny cham ze wsi jsk by wozem z końmi pod gospodę na winko wpadłWidać że ktoś całe życie limuzynami solaris jeździ albo z jakiegoś wyp*zdowa jest. Wpadnij czasem do miasta i spróbuj gdzieś zaparkować o 12 koleżko ;)