18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nie mogę zejść na chodnik...

Halman • 2020-11-07, 13:23

...bo mam dziecko." :amused:

i burda gotowa, kto sprowokował?


Zbysław

2020-11-07, 18:35
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

h*j w dupę wszystkim analfabetOM.



a więc ch*j Ci w dupe

nano50

2020-11-07, 18:58
Jak widzę to lewactwo to mam ochotę wypie**olić do Moskwy. Jak tam w ogóle można? Niech strzelają do tych zwierząt.

Insaner

2020-11-07, 19:06
RYHOO napisał/a:

Czasami się nie dziwię policji. Za 3 koła użerać się z j***ny bydłem nie warto. Zostaje więc jedynie przyjemność z zaj***nia w ten pie**olony tepy łeb jakiegoś rurkowca co płaczę jak mu się farmwil nie włącza, albo głupiego k***iszona co myśli że p*zda jest po to, żeby ją drzeć albo dawać koleżance do wylizania.
#jajebie



Ale taka ich praca, jeśli ktoś sobie nie radzi psychicznie to za podobną kwotę może siedzieć na kasie w supermarkecie.... a no tak, jednak nie za podobną, tylko prawie 2x mniejszą.

No to o co chodzi?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-07, 19:26
Zbysław napisał/a:

a więc ch*j Ci w dupe



Wiedziałem, że jakiś debil dojebie się do h*j przez H, a nie CH.
Pisanie przez H jest dopuszczalne, dopóki nie trafi się na zjeba takiego jak Ty.
Istnieje wyraz h*j, nie istnieje wyraz POLICJANTĄ. Więc h*j ci w dupę.

ADIaifam

2020-11-07, 20:11
Kto jest gotowy na polską guerille tępiącą polski rząd oraz k***y w systemie jak i poza proszę pisać

RYHOO

2020-11-07, 20:44
Insaner napisał/a:

Ale taka ich praca, jeśli ktoś sobie nie radzi psychicznie to za podobną kwotę może siedzieć na kasie w supermarkecie.... a no tak, jednak nie za podobną, tylko prawie 2x mniejszą.
No to o co chodzi?



O co mi chodzi?

o j***ny ludzki szacunek do siebie. Generalnie mam wyj***ne czy ktoś r*cha żone chłopaka czy fafika ale szanować się trzeba. W policji też jest hołota ale tak jak wszedzie znajdzie się zjeb. Mają płacone za stres i wykonywanie zadań często wbrew ich przekonaniom,. Ale jak k***a mać j***ne ścierwo prowokuje bez kompletnie ułamka szacunku to powinno dostać wp*zde i do wora. Nasze dzieci to oglądają i traktują to jak normę.

Co by kto nie myślał i nie miał jakiej racji - szacunek k***a człowieka do człowieka to podstawa bo nie jesteśmy w j***nej brazylii czy innej dziczy.

Amen i ch*j. :nazimaja:

Pedofilek

2020-11-07, 20:47
Paralizatorem ojcu matce i dziecku się należy bo rodiNka poj***na żeby chodzić na protesty

nano50

2020-11-07, 21:10
RYHOO napisał/a:

O co mi chodzi?
o j***ny ludzki szacunek do siebie. Generalnie mam wyj***ne czy ktoś r*cha żone chłopaka czy fafika ale szanować się trzeba. W policji też jest hołota ale tak jak wszedzie znajdzie się zjeb. Mają płacone za stres i wykonywanie zadań często wbrew ich przekonaniom,. Ale jak k***a mać j***ne ścierwo prowokuje bez kompletnie ułamka szacunku to powinno dostać wp*zde i do wora. Nasze dzieci to oglądają i traktują to jak normę.
Co by kto nie myślał i nie miał jakiej racji - szacunek k***a człowieka do człowieka to podstawa bo nie jesteśmy w j***nej brazylii czy innej dziczy.
Amen i ch*j.



Amen.

A co do samej policji to za 5 koła na rękę i głównie spanie na służbie + 80-90 % pensji emerytury po 30 latach to całkiem git.

mianas

2020-11-07, 21:36
Napie**alac smaty Korwinowe

AN...........or

2020-11-07, 21:49
Jest tu potrzebne SS , oni by szybko zrobili porządek

ProVVe

2020-11-08, 00:26
Matt napisał/a:

Rodzice musieli byc z Ciebie bardzo dumni gdy w wieku 15 lat miales kuratora... A w w wieku 20 jakis wyrok.... Ja pie**ole.....



Tu jest magia czytania całości "połowa", a nie wiesz do której się zaliczałem. Co robiłem, przeżyłem i z jakim skutkiem to nie dla Ciebie historia 8-) . A rodzice byli dumni, doskonałe wyniki w nauce, sporcie, wzorowe zachowanie, wpisy do ksiąg. Wszystkiego dobrego :-)

Adae

2020-11-08, 02:14
McQurwa napisał/a:

Lewak z niewyskrobanym bachorem



To dziecko jego zony po tym jak oj***la karuzele lewackich ku*asow.

marinis

2020-11-08, 02:40
Przestańcie krytykować ludzi o poglądach LEWICOWYCH, bo są mądrzejsi od takich durni jak wy i od tych wszystkich PRAWICOWYCH, religijnych i konserwatywnych głąbów.

USA już się odwróciło od KONSERWATYWNEGO idioty, a teraz pora na Polskę.
Niestety musimy jeszcze trochę poczekać.

RYHOO napisał/a:

albo głupiego k***iszona co myśli że p*zda jest po to, żeby ją drzeć albo dawać koleżance do wylizania.



Jakim trzeba być zerem umysłowym, żeby napisać takie brednie jak ty?

Tacy ludzie jak ty powinni mieć całkowity zakaz głosowania w wyborach jako osoby upośledzone.

Ziber94

2020-11-08, 03:02
marinis napisał/a:

Przestańcie krytykować ludzi o poglądach LEWICOWYCH, bo są mądrzejsi od takich durni jak wy i od tych wszystkich PRAWICOWYCH, religijnych i konserwatywnych głąbów.
USA już się odwróciło od KONSERWATYWNEGO idioty, a teraz pora na Polskę.
Niestety musimy jeszcze trochę poczekać.
Jakim trzeba być zerem umysłowym, żeby napisać takie brednie jak ty?
Tacy ludzie jak ty powinni mieć całkowity zakaz głosowania w wyborach jako osoby upośledzone.



Pomyliłeś sadistic z sokzburaka na fb.
Idź wylewać swoje lewackie żale gdzie indziej :roll:

lukaszjb

2020-11-08, 04:04
Do gornikow, kibicow na stadionach, na marszach niepodleglosci to byli pierwsi do pacyfikacji.. Ale pedałow, lewakow, nimfomanek z rozbujałym ego boją się jak szczury. Ach ta poprawnosc.