18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

"Nie mogę zejść na chodnik...

Halman • 2020-11-07, 13:23

...bo mam dziecko." :amused:

i burda gotowa, kto sprowokował?


RYHOO

2020-11-08, 04:39
marinis napisał/a:

Przestańcie krytykować ludzi o poglądach LEWICOWYCH, bo są mądrzejsi od takich durni jak wy i od tych wszystkich PRAWICOWYCH, religijnych i konserwatywnych głąbów.
USA już się odwróciło od KONSERWATYWNEGO idioty, a teraz pora na Polskę.
Niestety musimy jeszcze trochę poczekać.
Jakim trzeba być zerem umysłowym, żeby napisać takie brednie jak ty?
Tacy ludzie jak ty powinni mieć całkowity zakaz głosowania w wyborach jako osoby upośledzone.



To nie moja wina k***iu, że p*zdy zapach czujesz wszędzie.
Ty bardziej, że (nie obrażając kobiet) masz płaskostopie mózgu w piździe.
Zacznij rozróżniać kolory na początek to znajdziesz więcej niż tylko 2 jakie rozpoznajesz. Potem czekają Cię już lata płacu i niedowieżania nad własną postacią. Może kiedyś dasz sobie szanse na samodzielne myślenie.

borelli

2020-11-08, 05:06
Niezwyciężony napisał/a:

Prawicowi "patrioci", katolicy i kibole. W sumie racja, nikt normalny



Na szczęście świat jest większy niż prawica i lewica, może kiedyś to zrozumiesz.

marinis

2020-11-08, 06:29
RYHOO napisał/a:

Może kiedyś dasz sobie szanse na samodzielne myślenie.



Ty "myślisz" samodzielnie i jesteś idiotą, który nienawidzi kobiet, no chyba że te kobiety są dokładnie takie jak sobie wymarzyłeś.
Ja natomiast myślę samodzielnie i nie popieram oszołomów i to nieważne czy są z prawicy czy z lewicy.

Ty natomiast poprzesz każdego prostaka i chama byle tylko postępował po twojej myśli.

RYHOO

2020-11-08, 10:56
marinis napisał/a:

Ty "myślisz" samodzielnie i jesteś idiotą, który nienawidzi kobiet, no chyba że te kobiety są dokładnie takie jak sobie wymarzyłeś.
Ja natomiast myślę samodzielnie i nie popieram oszołomów i to nieważne czy są z prawicy czy z lewicy.
Ty natomiast poprzesz każdego prostaka i chama byle tylko postępował po twojej myśli.






focusek

2020-11-08, 13:26
ProVVe napisał/a:

Po pierwsze to trzeba być skończonym popie**oleńcem, żeby dziecko brac na jakies protesty i chodzić z nim środkiem ulicy... Tego cwe*a powinni kilka razy pała po łbie oklepać... Może by pomogło bo na bank nie zaszkodziło... Po drugie policjant go k***a prosi nie rozkazuję. Jak stałem z piwem i powiedział "wiecie co idzie tam mniej widać i po kłopocie" to nie sadziłem sie tylko "dzieki i miłego wieczoru" (a staliśmy jako znani policji... Połowa kuratora od 15 roku życia, jakies wyroki w wieku 20 lat...). To kto jest większym pok***em umysłowym....... j***ni bohaterowi tłumów drących ryja anonimowo



zamknij morde bo takich jak ty od zawsze na dziure wale. WIEC MORDA PISIORZE

TorkilKoval

2020-11-08, 17:18
ProVVe napisał/a:

Po pierwsze to trzeba być skończonym popie**oleńcem, żeby dziecko brac na jakies protesty i chodzić z nim środkiem ulicy... Tego cwe*a powinni kilka razy pała po łbie oklepać... Może by pomogło bo na bank nie zaszkodziło... Po drugie policjant go k***a prosi nie rozkazuję. Jak stałem z piwem i powiedział "wiecie co idzie tam mniej widać i po kłopocie" to nie sadziłem sie tylko "dzieki i miłego wieczoru" (a staliśmy jako znani policji... Połowa kuratora od 15 roku życia, jakies wyroki w wieku 20 lat...). To kto jest większym pok***em umysłowym....... j***ni bohaterowi tłumów drących ryja anonimowo



Nie to żebym go bronił, ale to ciekawe, że taka patologia jest tak przekonana o swojej racji.

nano50

2020-11-08, 19:52
focusek napisał/a:

zamknij morde bo takich jak ty od zawsze na dziure wale. WIEC MORDA PISIORZE



Co k***a? :samoboj:



marinis napisał/a:

Ty "myślisz" samodzielnie i jesteś idiotą, który nienawidzi kobiet, no chyba że te kobiety są dokładnie takie jak sobie wymarzyłeś.
Ja natomiast myślę samodzielnie i nie popieram oszołomów i to nieważne czy są z prawicy czy z lewicy.
Ty natomiast poprzesz każdego prostaka i chama byle tylko postępował po twojej myśli.



Poczytaj sobie swoje wpisy i skumaj, jakim jesteś idiotą. ;-) Kolega ma rację, może kiedyś zmądrzejesz i będzie bolało, oj bolało.

Dukenstein

2020-11-08, 22:25
Co za banda j***nych pojebów bez własnego mózgu się zbiera na tych pseudoprotestach. Te k***y się proszą o brutalny wpie**ol. Tu akurat wyjątkowo gliniarze grzeczni, a j***ne bydło drze ryj i prowokuje. Ja bym nie wytrzymał i napie**alał jak leci pałami tych bezmózgów.

Niezwyciężony napisał/a:

Prawicowi "patrioci", katolicy i kibole. W sumie racja, nikt normalny



Dobrze, że lewary robią to samo co zwykła patologia, bo by jeszcze ktoś dał się oszukać, że to normalni ludzie. A tak to same zj***ne lewary bez zdolności poznawczych tam idą. pie**olone bydło.

borys42 napisał/a:

Ale k***a dupy... łapie się takiego milicjanta, wciąga się w tłum - napie**ala jak leci i tak kolejnego.
Jak przyjeżdżają posiłki to się ich napie**ala kamieniami i kijami z płonącymi szmatami. Kilka osób bierze zwykłe opryskiwacze ogrodowe napełnia wodą i pluje do środka psy sp***alają bo się boją. Oddziały są dziesiątkowane. Dalej to się zabiera radiowozy, osprzęt i jedzie napie**alać z innymi oddziałami.... TYLKO k***A TRZEBA CHCIEĆ




Zebyś się k***o nie zesrał xD Wpie**ol to byś dostał od zachlanego żula pod sklepem ty łajzo j***na xD Żyjesz marna pluskwo tylko dlatego, że istnieje taka j***na policja, bo inaczej pierwszy lepszy ment by cię zadeptał jak karalucha.


crackit napisał/a:

Troll polityczny detected - pisior j***ny.
A z innej beczki Policja pracowała 30 lat na to, by nikt do nich nie darł mordy z hasłami: "Gestapo", "Zomo" czy inne takie... Ale pisiory takie ja ty (specjalnie z małej litery bo do szmat nie mam szacunku) wracają dawnych komunistycznych lat.
W końcu temu przewodzi TW Balbina ... Nawet ziemniak-kurdupel nie dostał męskiego pseudonimu za donoszenie xD



Zeby się wymądrzać to trzeba znać troszkę niedalekiej historii. A ty widzę debil. Pis ch*jnia j***na z czym się zgadzam, a jak ktoś kochane Peło obraża to się ur*chamiasz j***ny idioto. Jedź ryżemu sk***ysynowi złodziejowi pałe opie**olić głupi pedaluchu.

koolowsky

2020-11-09, 00:06
Super. A pisowskie k***y dupa cicho, cwe*e

marinis

2020-11-09, 05:03
nano50 napisał/a:

Poczytaj sobie swoje wpisy i skumaj, jakim jesteś idiotą.



Nieźle. Idiota nazywa mnie idiotą.
To ci się udało :)
nano50 napisał/a:

Kolega ma rację, może kiedyś zmądrzejesz i będzie bolało, oj bolało.



Ludzie w USA już zmądrzeli i odrzucili Trampka. Teraz pora na Polaków.

hardowski

2020-11-09, 17:22
ProVVe napisał/a:

Po pierwsze to trzeba być skończonym popie**oleńcem, żeby dziecko brac na jakies protesty i chodzić z nim środkiem ulicy... Tego cwe*a powinni kilka razy pała po łbie oklepać... Może by pomogło bo na bank nie zaszkodziło... Po drugie policjant go k***a prosi nie rozkazuję. Jak stałem z piwem i powiedział "wiecie co idzie tam mniej widać i po kłopocie" to nie sadziłem sie tylko "dzieki i miłego wieczoru" (a staliśmy jako znani policji... Połowa kuratora od 15 roku życia, jakies wyroki w wieku 20 lat...). To kto jest większym pok***em umysłowym....... j***ni bohaterowi tłumów drących ryja anonimowo



Tu mam wielki dylemat, kto jest bardziej popie**olony, gościu z filmiku, ty chwalący się bandytką, czy banda 110 idiotów, która ci wstawiła piwo za samozaoranie... :shock: