18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

willoo

2020-06-16, 01:03
Kierowcy zostaną postawione zarzuty, mam nadzieję że usiłowania spowodowania uszczerbku na zdrowiu lub zabicia. I o kant dupy Wasze gadanie, j***ne sadolowe ninja klawiatury :) Większość z was to taki sam zjeb jak ten... 18 lat co 3 miesiące temu prawo jazdy dostał... To że pedalarze wk***iają to jedno, ale jak Ty, miszczu kierownicy, kubico polskich krajówek, nie potrafisz wyprzedzić jadącego z prędkością 30km/h rowerzysty który zajmuję max 1.5metra miejsca od prawej krawędzi jezdni to lepiej nie wsiadaj za kółko, szmato.

PieronJasnySzlag

2020-06-16, 16:04
Piolho1987 napisał/a:

jesteśmy takimi samymi uczestnikami ruchu jak wy.



Płacisz gruby hajs w podatkach tankując rower? Płacisz co roku ubezpieczenie swojego jednośladu? Przechodzisz coroku przegląd techniczny na stacji diagnostycznej żeby było pewne że twój rower jest sprawny i nie jest zagrożeniem na drodze? Wyprzedzając prawą stroną auta stojące w korku zachowujesz odległość 1,5metra od wyprzedzanych samochodów? Masz karte rowerową i co 15lat przechodzisz badania lekarskie czy jesteś na tyle sprawny żeby prowadzić rower?
WIęc z łaski swojej, zamknij ryj.

Piolho1987

2020-07-12, 16:30
Kawus napisał/a:

Ci co wyzywają od pedalarzy to przykre grubasy, które na rowerze nie siedziały. Takie ścierwa co chcą się dowartościować w internecie.



Zgadzam się w pełni z twoją opinią.
myślę że pewna część kierowców to poprostu debile.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Płacisz gruby hajs w podatkach tankując rower? Płacisz co roku ubezpieczenie swojego jednośladu? Przechodzisz coroku przegląd techniczny na stacji diagnostycznej żeby było pewne że twój rower jest sprawny i nie jest zagrożeniem na drodze? Wyprzedzając prawą stroną auta stojące w korku zachowujesz odległość 1,5metra od wyprzedzanych samochodów? Masz karte rowerową i co 15lat przechodzisz badania lekarskie czy jesteś na tyle sprawny żeby prowadzić rower?
WIęc z łaski swojej, zamknij ryj.



stary, przestań srać żarem że ty musisz to robić, a ja nie.
ja co roku serwisuje rower, a że nie płacę za paliwo...no cóż :P nie muszę.
jeśli masz wątpliwości czy wolno mi się znajdować na drodze za którą ty "płacisz" to zapytaj kogoś z drogówki przy okazji podpisywania mandatu za przekroczenie prędkości.