18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paulo21

2020-06-15, 15:19
SirMajkel napisał/a:

no tak bo w puszkach to wszyscy jeżdżą kulturalnie i mega bezpiecznie. W ogóle nie ma idiotów co prawo jazdy znaleźli w czipsach.



Wszedzie sa, tylko rowerzyste prosciej rozwalic autem i sobie narobic problemu niz odwrotnie.

szpakjohnson

2020-06-15, 15:52
mygyry napisał/a:

W zasadzie gówno widać na nagraniu, ale coś mi się wydaje że pedalarze jak zwykle w zwyczaju musieli małym gównem zająć całą drogę przez co pierwszy samochód musiał hamować, przez co hamował również typ jadący za nim i tak się wk***ił że w takim razie nauczy również rowerzystów hamować i taki mamy finał, frustrat w aucie i zawalidrogi na rowerze.
Haha twój wywód co masz, co zarabiasz i jaki jesteś zajebisty jest wystarczającym dowodem jakim nadętym bucem jesteś, nawet nie widząc cię na rowerze można to wywnioskować



aż się zarejestrowałem żeby móc odpisać. czekam aż któryś śmieć mi wyjdzie z auta po takim manewrze i bedzie jadł obiad przez słomkę przez kolejny rok. tak samo jak paru zjebów z tego topiku ;) banda pojebusów, ale w sumie czego oczekiwać po tym forum. typowa dychotomia myslenia, chrakterystyczna dla zacofanego "prograsywnego swiata zachodu" ktory sp***olił sie juz do granc mozliwosci. no cóż, żal mi was tak na serio. a tym nienawistnym kozakom klawiaturowym ninja, powiem ze jak bedziecie chcieli mie rozjebac na trasie to proponuje tak, zebym k***a nie wstał, bo jak wstane to was k***y zabije. elo <3

sa...........el

2020-06-15, 15:55
Sprawa dla mnie jest prosta. Jeżeli chcesz jeździć po drodze, gdzie obowiązują konkretne przepisy, musisz znać te przepisy i zdać na to co najmniej egzamin teoretyczny i posiadać kartę rowerową. Inaczej wypie**alaj na chodnik, albo ścieżkę rowerową, a gdy coś się odjebie, wina leży po twojej stronie, za brak prawka i nieznajomość przepisów.

mygyry

2020-06-15, 16:04
szpakjohnson napisał/a:

aż się zarejestrowałem żeby móc odpisać. czekam aż któryś śmieć mi wyjdzie z auta po takim manewrze i bedzie jadł obiad przez słomkę przez kolejny rok. tak samo jak paru zjebów z tego topiku banda pojebusów, ale w sumie czego oczekiwać po tym forum. typowa dychotomia myslenia, chrakterystyczna dla zacofanego "prograsywnego swiata zachodu" ktory sp***olił sie juz do granc mozliwosci. no cóż, żal mi was tak na serio. a tym nienawistnym kozakom klawiaturowym ninja, powiem ze jak bedziecie chcieli mie rozjebac na trasie to proponuje tak, zebym k***a nie wstał, bo jak wstane to was k***y zabije. elo <3



Skoro masz do mnie problem a następnie pie**olisz kocopoły jak to byś komuś nie naj***ł to od razu widać, że masz co najmniej dwa problemy, jeden to brak czytania ze zrozumieniem drugi to widocznie przerost ambicji.

pullup

2020-06-15, 16:07
SirMajkel napisał/a:

no tak bo w puszkach to wszyscy jeżdżą kulturalnie i mega bezpiecznie. W ogóle nie ma idiotów co prawo jazdy znaleźli w czipsach.



o, kolejny murzyn

TheAndyboy888

2020-06-15, 16:08
Piolho1987 napisał/a:

ja k***a nie rozumiem czego wy się przypie**alacie do rowerzystów..... jesteśmy takimi samymi uczestnikami ruchu jak wy i mam prawo poruszać się drogą, jak wam się nie podoba to trudno..... w moim mieście już kilka razy jakiś pie**olnięty umysłowo ku*as mało mnie nie przejechał łamiąc przy tym przepisy i trąbiąc na mnie tak jak bym k***a nie miał prawa wyjechać na ulicę.... j***ne k***y z większości kierowców i tyle. te szmate co to zrobiła specjalnie to za jaja powiesić.



W świetle prawa niby jesteście takimi samymi uczestnikami ruchu, ale dopóki nie wpie**olą każdemu rowerzyście przymusowego OC, dopóty będę was na drodze traktował jako zagrożenie, bo byle debil jebnie mi rysę na drzwiach czy gdziekolwiek, a człowiek potem k***a szuka jak wiatru w polu. A lakiernik też bierze dobre pieniądze za uczciwą robotę.
Nie mam nic przeciwko rowerzystom, ale będę zawsze głośno mówił, żeby wam wj***li przymusowe OC jak chcecie wyjechać na drogę publiczną

Iquito

2020-06-15, 16:08
No i na sadolu jest już chyba standardem to, że pod filmikiem, gdzie rowerzyści zostali celowo potrąceni, jest dziki wjazd na... rowerzystów :/ Głównie przez Sebiksów, którzy najchętniej to nie zwalnialiby nie tylko przy rowerach, ale też na przejściach. Panowie dróg od sześciu boleści.

cosiedziwiszstanislaw

2020-06-15, 16:11
A ja jestem najczęściej pieszym, potem kierowcą i na końcu rowerzystą. Wy, którzy się mienicie kierowcami (najlepszymi na świecie), nigdy nie chodzicie nogami, czy nie jeździcie na rowerze?

sa...........el

2020-06-15, 16:33
Kawus napisał/a:

Ci co wyzywają od pedalarzy to przykre grubasy, które na rowerze nie siedziały. Takie ścierwa co chcą się dowartościować w internecie.



Nie, to wyższa klasa społeczna, która wozi się samochodem, a potem ćwiczy na siłowni jak Testo i jebie takich biednych śmieci jak wy. Co drugi powinien mieć dodatkowe dwa koła po bokach do tych zafajdanych rowerków, co by wypadku nie spowodować.

mygyry

2020-06-15, 16:54
TheAndyboy888 napisał/a:

W świetle prawa niby jesteście takimi samymi uczestnikami ruchu, ale dopóki nie wpie**olą każdemu rowerzyście przymusowego OC, dopóty będę was na drodze traktował jako zagrożenie, bo byle debil jebnie mi rysę na drzwiach czy gdziekolwiek, a człowiek potem k***a szuka jak wiatru w polu. A lakiernik też bierze dobre pieniądze za uczciwą robotę.
Nie mam nic przeciwko rowerzystom, ale będę zawsze głośno mówił, żeby wam wj***li przymusowe OC jak chcecie wyjechać na drogę publiczną



Do tego rejestracja, co by nie byli bezkarni na nagraniach jak zapie**alają na czerownym i po przejściach dla pieszych, do tego kierunkowskazy (pod siodełko jest to koszt od 50zl) i lusterka, a nie ze debil omija studzienkę i nagle wpie**ala się na środek drogi bez sygnalizowania swojego sk***iałego manewru, najgorszy sort rowerzystów to ten nie jeżdżący samochodem.

Janusz_k

2020-06-15, 17:32
Piesi maja swoje za uszami ale tutaj akurat są niewinni
https://autokult.pl/37797,pod-tatrami-dal-nauczke-rowerzystom-grozny-wybuch-agresji-kierowcy

"Do czego może posunąć się kierowca względem rowerzystów? Małżeństwo ratowników TOPR i przewodników po Tatrach rowerową przejażdżkę mogło przypłacić życiem. Zostali zepchnięci z drogi tuż przed betonowym przepustem.
Ewelina i Grzegorz Wierciochowie to nieprzeciętne małżeństwo. Oboje są przewodnikami po Tatrach, a co więcej również ratownikami TOPR. Taka praca wymaga żelaznej kondycji, a jednym ze sposobów jej utrzymywania jest jazda na rowerze. Ich trening z soboty 13 czerwca skończył się jednak w sposób odległy od planu.
– Jechaliśmy na rowerach pomiędzy Krempachami a Frydmanem. Na drodze było niemal pusto i w pewnym momencie mój mąż wyprzedził mnie. Wtedy z daleka usłyszeliśmy długi, natarczywy klakson – – Kierowca jednego z dwóch samochodów wyprzedził nas, ale zamiast odjechać, odsunął okno. Mąż krzyknął "Co robisz?!", a on zaczął przeklinać. Potem nagle zjechał do krawędzi jezdni i gwałtownie zahamował. W efekcie jedno z nas otarło się o auto, odbiło się od niego i wpadło do rowu, a drugie uderzyło w karoserię. Ja wskutek zdarzenia mam zwichnięty bark, mąż jest tylko poobijany, ale o sile uderzenia świadczy to, że jego kask uległ całkowitemu zniszczeniu – mówi ratowniczka.

Zdarzenie zarejestrował kierowca jadący za sprawcą. Jak się okazało, to bardzo młoda i niedoświadczona osoba. Po incydencie kierowca zaczekał na policję, którą wezwał autor materiału filmowego.

– Kierowcą renault był 18-letni mężczyzna, który posiadał prawo jazdy od trzech miesięcy – informuje mnie asp. Dorota Garbacz, oficer prasowa w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu. – Przybyły na miejsce patrol zadbał o to, by poszkodowana kobieta trafiła do szpitala, zabezpieczył nagranie wideo oraz sporządził dokumentację. Kierowca będzie odpowiadał przed sądem za spowodowanie wypadku – dodaje policjantka.


Podsumowując, debil młody kierowca.

mygyry

2020-06-15, 17:38
Janusz_k napisał/a:

Na drodze było niemal pusto i w pewnym momencie mój mąż wyprzedził mnie. Wtedy z daleka usłyszeliśmy długi, natarczywy klakson



Fajne określenie "niemal pusto" Czyli jej facet wpie**olił się na środek drogi, olewając kompletnie, że z tyłu jechał samochód i zmuszając go do hamowania, jak typowy tirowiec na autostradzie, tekst już czytałem i mimo, że jest mega stronniczo napisany i pominięty kompletnie fakt manewru rowerzysty przez redaktorka z dupy, to osobiście uważam, że tacy frustraci nie powinni poruszać się po drogach, bo mają problemy psychiczne, nie mniej jak już wyżej pisałem i inni zwracają na to uwagę, pieszym i rowerzystom wydaje się, że pierwszeństwo = nieśmiertelność do tego kompletnie olewają co się dzieje za nimi "bo ja jadę"

Ziber94

2020-06-15, 17:43
Piolho1987 napisał/a:

ja k***a nie rozumiem czego wy się przypie**alacie do rowerzystów..... jesteśmy takimi samymi uczestnikami ruchu jak wy i mam prawo poruszać się drogą, jak wam się nie podoba to trudno..... w moim mieście już kilka razy jakiś pie**olnięty umysłowo ku*as mało mnie nie przejechał łamiąc przy tym przepisy i trąbiąc na mnie tak jak bym k***a nie miał prawa wyjechać na ulicę.... j***ne k***y z większości kierowców i tyle. te szmate co to zrobiła specjalnie to za jaja powiesić.


Jak masz p*zdo ścieżkę rowerową A jedziesz drogą to nie dziw się że na Ciebie trąbią j***ć pedalarzy



:mrgreen:

alucard321

2020-06-15, 18:12
Jedź i pozwól jechać innym. Proste jak budowa cepa. Jeśli nie dawali mu jechać, to on nie dał jechać im. Z resztą w dupie to mam więc po ch*j się wypowiadam?

szpakjohnson

2020-06-15, 18:32
Ziber94 napisał/a:

Jak masz p*zdo ścieżkę rowerową A jedziesz drogą to nie dziw się że na Ciebie trąbią j***ć pedalarzy



kolejny ekspert. se jedz daunie, karbonowym rowerem z 8 atmosferami w oponach po frezowanej kostce brukowej. no czysta przyjemnosc