18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

żmij

2020-06-15, 10:52
No głupek jakiś... Te pedałki akurat jechały całkiem OK...
Choć taka sytuacja ma swoje plusy: mamy co oglądać :D

A dla Pana ładującego się w dupę Scenika mamy życzliwe jury





Po lekturze materiału; okazało się, że była to para heteropedalarzy a w dupę renówki wdupcyła Pani.
Pozdrawiamy :D

Piolho1987

2020-06-15, 11:18
ja k***a nie rozumiem czego wy się przypie**alacie do rowerzystów..... jesteśmy takimi samymi uczestnikami ruchu jak wy i mam prawo poruszać się drogą, jak wam się nie podoba to trudno..... w moim mieście już kilka razy jakiś pie**olnięty umysłowo ku*as mało mnie nie przejechał łamiąc przy tym przepisy i trąbiąc na mnie tak jak bym k***a nie miał prawa wyjechać na ulicę.... j***ne k***y z większości kierowców i tyle. te szmate co to zrobiła specjalnie to za jaja powiesić.

jasypan

2020-06-15, 11:40
@Piolho1987

Właśnie problem polega na tym, że tylko garstka z was zachowuje się jak normalni uczestnicy ruchu. Reszta zachowuje się jak bohaterowie obecnych strajków na świecie. Tak, jesteście murzynami dróg.

żmij

2020-06-15, 12:20
Piolho1987 napisał/a:

mam prawo



Fajnie, że znasz swoje prawa. Szkoda tylko, że większość z Was na tym poprzestaje, całkowicie ignorując OBOWIĄZKI.

nwonigers

2020-06-15, 12:42
jasypan napisał/a:

@Piolho1987
Właśnie problem polega na tym, że tylko garstka z was zachowuje się jak normalni uczestnicy ruchu. Reszta zachowuje się jak bohaterowie obecnych strajków na świecie. Tak, jesteście murzynami dróg.



nie generalizuj. zreszta czego wymagac od uzytkownikow tego portalu. umyslowe ameby.

skywalker75

2020-06-15, 12:49
Samosąd w takim przypadku był by wskazany, ale dobrze, że jest filmik jako dowód w sprawie . Czekam na rozwój wypadków w prokuraturze.

SirMajkel

2020-06-15, 12:53
jasypan napisał/a:

@Piolho1987
Właśnie problem polega na tym, że tylko garstka z was zachowuje się jak normalni uczestnicy ruchu. Reszta zachowuje się jak bohaterowie obecnych strajków na świecie. Tak, jesteście murzynami dróg.



no tak bo w puszkach to wszyscy jeżdżą kulturalnie i mega bezpiecznie. W ogóle nie ma idiotów co prawo jazdy znaleźli w czipsach.

35i

2020-06-15, 13:27
Piolho1987 napisał/a:

ja k***a nie rozumiem czego wy się przypie**alacie do rowerzystów..... jesteśmy takimi samymi uczestnikami ruchu jak wy i mam prawo poruszać się drogą, jak wam się nie podoba to trudno..... w moim mieście już kilka razy jakiś pie**olnięty umysłowo ku*as mało mnie nie przejechał łamiąc przy tym przepisy i trąbiąc na mnie tak jak bym k***a nie miał prawa wyjechać na ulicę.... j***ne k***y z większości kierowców i tyle. te szmate co to zrobiła specjalnie to za jaja powiesić.



Chyba w ogóle mało co rozumiesz.

crossdressphyxia

2020-06-15, 13:38
Piolho1987 napisał/a:

ja k***a nie rozumiem czego wy się przypie**alacie do rowerzystów..... jesteśmy takimi samymi uczestnikami ruchu jak wy i mam prawo poruszać się drogą, jak wam się nie podoba to trudno..... w moim mieście już kilka razy jakiś pie**olnięty umysłowo ku*as mało mnie nie przejechał łamiąc przy tym przepisy i trąbiąc na mnie tak jak bym k***a nie miał prawa wyjechać na ulicę.... j***ne k***y z większości kierowców i tyle. te szmate co to zrobiła specjalnie to za jaja powiesić.



Bo macie tyle instynktu samozachowawczego co puszka po piwie. Wpie**alacie się rowerami na przejścia dla pieszych, wyjeżdżacie zza winkla , zaparkowanych aut , zza drzew czy innych niewidocznych miejsc wprost na przejście, bo macie pierwszeństwo, i ch*j wam z tego pierwszeństwa, jak w konfrontacji z autem nie macie szans, niech mnie rozpie**oli na strzępy, połamie,posadzi na wózku na resztę życia i ch*j z tym, bo ja mam pierwszeństwo! Ogarnęliście w życiu dwa pedały, bo trzy to już czarna magia i do tej pory wam się wydaje, że kierowca pojazdu ma oczy jak kameleon, widzi wszystko i wszystkich , a auto zatrzymuje się w miejscu, a droga hamowania to żydowski wymysł.

DonKutassinio

2020-06-15, 14:07
Najlepszy jest ten ból dupy kierowców jak widzą mój rower droższy od ich gównianego klekota.
Tak, jeżdżę na rowerze, a samego podatku w paliwie na budowy dróg dołożyłem się kilkaset razy więcej niż przeciętny komentujący ten post - mam we flocie sporo samochodów. Wieśniakowi (na bank miał 3 litery na rejestracji) ze scenika zafundowałbym wakacje na oiomie, bronienie go jest objawem braku inteligencji na poziomie potrzebnym do utrzymania konwersacji.
Teraz życiowi frustraci mogą wykorwinować swoje wywody, itak tego nie przeczytam.

mygyry

2020-06-15, 14:11
W zasadzie gówno widać na nagraniu, ale coś mi się wydaje że pedalarze jak zwykle w zwyczaju musieli małym gównem zająć całą drogę przez co pierwszy samochód musiał hamować, przez co hamował również typ jadący za nim i tak się wk***ił że w takim razie nauczy również rowerzystów hamować i taki mamy finał, frustrat w aucie i zawalidrogi na rowerze.

WciagamGwozdzieNosem napisał/a:

Najlepszy jest ten ból dupy kierowców jak widzą mój rower droższy od ich gównianego klekota.
Tak, jeżdżę na rowerze, a samego podatku w paliwie na budowy dróg dołożyłem się kilkaset razy więcej niż przeciętny komentujący ten post - mam we flocie sporo samochodów. Wieśniakowi (na bank miał 3 litery na rejestracji) ze scenika zafundowałbym wakacje na oiomie, bronienie go jest objawem braku inteligencji na poziomie potrzebnym do utrzymania konwersacji.
Teraz życiowi frustraci mogą wykorwinować swoje wywody, itak tego nie przeczytam.



Haha twój wywód co masz, co zarabiasz i jaki jesteś zajebisty jest wystarczającym dowodem jakim nadętym bucem jesteś, nawet nie widząc cię na rowerze można to wywnioskować

mianas

2020-06-15, 14:52
Ja mam wóz ale nigdy nie atakuje rowera.. niektórzy szoferzy to skończone durnie nie umiejący poruszać się po drogach ...

35i

2020-06-15, 14:54
mygyry napisał/a:

W zasadzie gówno widać na nagraniu, ale coś mi się wydaje że pedalarze jak zwykle w zwyczaju musieli małym gównem zająć całą drogę przez co pierwszy samochód musiał hamować, przez co hamował również typ jadący za nim i tak się wk***ił że w takim razie nauczy również rowerzystów hamować i taki mamy finał, frustrat w aucie i zawalidrogi na rowerze.
Haha twój wywód co masz, co zarabiasz i jaki jesteś zajebisty jest wystarczającym dowodem jakim nadętym bucem jesteś, nawet nie widząc cię na rowerze można to wywnioskować



Widać wyraźnie, że pierwszy po heblach dał ten przed Scenicem i to na wysokości rowerzystów. Być może nawet się wdał z nimi w pogawędkę. Co do drugiej kwestii, to pewnie ma tak po tych wciągniętych gwoździach.

Kawus

2020-06-15, 15:16
Ci co wyzywają od pedalarzy to przykre grubasy, które na rowerze nie siedziały. Takie ścierwa co chcą się dowartościować w internecie.