18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chce mi się z tobą gadać

Flodzia • 2023-05-26, 14:21
więc kończę dyskusje


smc

2023-05-27, 01:15
zipi napisał/a:

dziekować dla Putina .




Mocno ze wschodu? Białystok, czy już poza granicą?

JebacPiSForever

2023-05-27, 05:48
k***a onuce podniecone teraz w internetach, bo stary z frontu w kawałkach nie wrócił, bo pewnie sprzedał swój oddział za butle birolu , używany kibel,wieżę stereo i pralkę teraz całą wiochą wąchają klej walą się w dupsko po mordach i próbóją a nawet mają czelność zakłucać, umoralniać i wdawać się w dyskusję w internetach próbując nawiązać jakiś kontakt z ludźmi myślącymi. j***ł was lokalny pop rozdając kiłe, dżumę i koklusz za dostęp do internetu. Nauczcie się dbania o higienę i podcierania dupy po sraniu oraz kopulacji między sobą i zwierzętami. Pałki Jołki.

zotrix

2023-05-27, 06:32
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

A kogo k***a obchodzi jakiś tam wołyń. Ja mam na to wyj***ne i ch*ja na to kładę. Zaj***li Polaczka to zaj***li i po ch*j o tym gadać. Było minęło. Liczy się tu i teraz!



a kogo k***a obchodzą twoje pedalskie wypociny, zdechniesz i ch*j ci w dupe do trumny

Małpkiskaczą

2023-05-27, 10:04
BarmanInternetu napisał/a:

Ładnie ci ten tępy beret propaganda proukrowska wyprała.Kazdy kto jedzie po śmieciach banderowskich jest twoim zdaniem onucą czy ruskim trolem haha



Spójrz w kalendarz i zobacz który mamy rok i zdejmij plakat zbrodniarzy ak bo matka sie ciebie wstydzi.


kocur napisał/a:

jak i twojej babce, czy matce. j***ć całe kurestwo na wschód od Buga.
Kot dał ci głos ? Teraz biedne k***y banderowskie. Rojava? Palestyna ? Koptowie w Egipcie? No tak za daleko.



Zobacz maps.google.pl i z całej siły wysil ten orzeszek który masz w tym pustym garnku i zastanów się obok kogo chcesz postawić swój dom.

habiTEK

2023-05-27, 12:44
zipi napisał/a:

wy j***ne k***y powinniscie dziekować DLAla Putina bo to wlasnie on uraotwał Europe



A jak sie juz nauczysz pisac poprawnie po polsku, to idz i jebnij ruskiego samogonu szklane i jebnij sie w łeb.
hahaha jaka skladnia zdania :)

MartweMurzyńskiePłody

2023-05-27, 18:24
Pit napisał/a:

Jeden zwykły ch*j to ty jesteś tak jak ta zj***na p*zda co kopie jak murzyn.



morda tam wschodnia k***o :)

chrisziihmed5

2023-05-27, 22:03
Szangti napisał/a:

UPAdlinskie k***y czy ruskie?



UA czy RUS , pierwszy byś poleciał na nie jakby Ci chciały dać

User66

2023-05-27, 23:32
I ukrainskie i ruskie to k***y. Kazdy wie ale nikt otwarcie nie mowi.

cz4rnuchy_to_sludzy

2023-05-28, 01:55
Brawurowy but na ryj! headshot!

chrisziihmed5 napisał/a:

UA czy RUS , pierwszy byś poleciał na nie jakby Ci chciały dać



oczywiście bo do tego i tylko tego się nadają

darek1234

2023-05-28, 15:47
zipi napisał/a:

Ci wszyscy co tak bronią ukrainców to te całe bydło co było za wprowadzeniem paszportów covidowych i nakładaniem kar dla antyszczepionkowców, wy j***ne k***y powinniscie dziekować dla Putina bo to wlasnie on uraotwał Europe przed covidem xD banda j***nych zmanipulowanych szmat które myślą że coś wiedzą bo im kolega powiedział, ścierwa.
ja osobiscie sram na obie te nacje, nawet jak nas przeproszą to bym miał to w ch*ju, niech zdychają.



Tylko się nie zesraj, chwaląc putlera jest zwykły ruSSki głupek. Nie szczepiłem się, nie chodziłem w maseczce, pukałem się w głowę, gdy mówiono o szczepieniach, ale wiem jak wyglądają małe dzieci na granicy, które zimą muszą uciekać przed ruSSką swołoczą