18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chce mi się z tobą gadać

Flodzia • 2023-05-26, 14:21
więc kończę dyskusje


JanzDukli

2023-05-26, 17:24
ArkSa napisał/a:

O k***a. Ale narrację onuce mają teraz. Zaraz się okaże, że russkie to nasi przyjaciele xD Sama dobroć Jak kogoś to przekona to współczuję logiki.
By nie było argumentu, że jestem proukraiński. j***ć nazistów, banderowców i skrajną cześć polskich narodowców. Jeden pies, A sprawę wołyńską trzeba rozwiązać.
Oczywiście ruskich orków j***ć, bo to największy wrzód w naszej okolicy geograficznej.



Jebie mnie to, że tak łatwo tobą manipulować i powtarzasz wszystko po morawieckich, tuskach, mencenach, kaczorach, glapińskich i innych "sługach narodu ukraińskiego" jak rzecznik MSZ Jasina.
Zapomniałeś tylko dodać, że inflacja nie jest skutkiem działania rządu, sprowadzania 10 milionów ukrów i rozdawania im naszych pieniędzy oraz zadłużania Państwa Polskiego oraz zamordyzmu kowidowego, ale jest winą Putina.

Moje zdanie o banderowcach jest niezmienne od ok. 20 lat, kiedy dowiedziałem się, że wszyscy z rodziny ojca mojego kumpla ze zostali wymordowani przez ukraińców. Uratował się tylko jego 2-letni wówczas ojciec i jego mama. Wyrżnęli wszystkich pozostałych. Oprócz tego czytałem setki świadectw osób, które przeżyły tę gehennę.
Jeszcze 2 lata temu nikt za takie słowa nie próbowałby mnie wyzywać od "onuc" tak jak jedna k***a w sejmie wyzywała Brauna, bo wtedy każdy wiedział, że TAKA JEST PRAWDA.
Ukry mają kompromaty na polskojęzycznych polityków w postaci tysięcy godzin nagrań wideo z burdeli braci rysicz -( Afera Podkarpacka to pewnie też narracja Kremla, co?) to mamy co mamy.
Jak bezprawnie Duda zawiózł do Kijowa miliard euro naszych pieniędzy to nikt nie spytał "dlaczego nas okrada"? Przecież to przestępstwo!
Duda ułaskawił braci rysicz - sutenerów i kryminalistów - no co za przypadek!
A ty myślisz, że dlaczego kuchciński stracił stanowisko Marszałka? Czy tylko dlatego że latał po kilka razy w tygodniu (za nasze pieniądze) na k***y do Rzeszowa? Nie, dlatego że te prostytutki były dziećmi i te nagrania istnieją choć zginęły z depozytu policyjnego jak to zwykłe były robić narkotyki i ważne dowody rzeczowe.

turor

2023-05-26, 17:29
JanzDukli napisał/a:

Jebie mnie to, że tak łatwo tobą manipulować i powtarzasz wszystko po morawieckich, tuskach, mencenach, kaczorach, glapińskich i innych "sługach narodu ukraińskiego" jak rzecznik MSZ Jasina.
Zapomniałeś tylko dodać, że inflacja nie jest skutkiem działania rządu, sprowadzania 10 milionów ukrów i rozdawania im naszych pieniędzy oraz zadłużania Państwa Polskiego oraz zamordyzmu kowidowego, ale jest winą Putina.
Moje zdanie o banderowcach jest niezmienne od ok. 20 lat, kiedy dowiedziałem się, że wszyscy z rodziny ojca mojego kumpla ze zostali wymordowani przez ukraińców. Uratował się tylko jego 2-letni wówczas ojciec i jego mama. Wyrżnęli wszystkich pozostałych. Oprócz tego czytałem setki świadectw osób, które przeżyły tę gehennę.
Jeszcze 2 lata temu nikt za takie słowa nie próbowałby mnie wyzywać od "onuc" tak jak jedna k***a w sejmie wyzywała Brauna, bo wtedy każdy wiedział, że TAKA JEST PRAWDA.
Ukry mają kompromaty na polskojęzycznych polityków w postaci tysięcy godzin nagrań wideo z burdeli braci rysicz -( Afera Podkarpacka to pewnie też narracja Kremla, co?) to mamy co mamy.
Jak bezprawnie Duda zawiózł do Kijowa miliard euro naszych pieniędzy to nikt nie spytał "dlaczego nas okrada"? Przecież to przestępstwo!
Duda ułaskawił braci rysicz - sutenerów i kryminalistów - no co za przypadek!
A ty myślisz, że dlaczego kuchciński stracił stanowisko Marszałka? Czy tylko dlatego że latał po kilka razy w tygodniu (za nasze pieniądze) na k***y do Rzeszowa? Nie, dlatego że te prostytutki były dziećmi i te nagrania istnieją choć zginęły z depozytu policyjnego jak to zwykłe były robić narkotyki i ważne dowody rzeczowe.



Polacy, za swoich złotych czasów, przywiązywali jeńca za jelito do drzewa i kazali mu chodzić dookoła aż padł.
Nie bronie Wołynia, rzeź to rzeź, ale każdy naród jak miał szansę to się "popisał".

SpoconyMariusz

2023-05-26, 17:41
Ale bym jej zdjal tego bucika, skarpetke i zaczal ssac te stópke, kreci mnie to :-P

JanzDukli

2023-05-26, 18:03
turor napisał/a:

Polacy, za swoich złotych czasów, przywiązywali jeńca za jelito do drzewa i kazali mu chodzić dookoła aż padł.
Nie bronie Wołynia, rzeź to rzeź, ale każdy naród jak miał szansę to się "popisał".



No, tak.
Wołyń? Po co to ruszać mord na świerć milionie ludzi, przecież to było 80 lat temu?!
A poza tym 500 lat temu jakiś Polak torturował kogoś więc Rzeź Wołyńska jest usprawiedliwiona.
Nosz k***a, nie ma już dla nas żadnej nadziei.

Dirgo

2023-05-26, 18:11
turor napisał/a:

Polacy, za swoich złotych czasów, przywiązywali jeńca za jelito do drzewa i kazali mu chodzić dookoła aż padł.
Nie bronie Wołynia, rzeź to rzeź, ale każdy naród jak miał szansę to się "popisał".




Debilu dowiedz się najpierw dlaczego była ta kara stosowana, a dopiero potem się wypowiadaj tłuku upaiński. A tak jak by ktoś nie wiedział to rzeczywiście była taka kara w Polsce, że chłop latał ze swoim jelitkiem dookoła słupka. To była kara za zdradę żony, jeszcze przed chrześcijańskim ucywilizowaniem kobieta coś w plemieniu i społeczeństwie pogańskim znaczyła i jak mąż żonę zdradził to dostawał wybór kastracja, albo łażenie z jelitkiem dookoła słupka aż skonał

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-05-26, 18:31
JanzDukli napisał/a:

Jak do 11 lipca tego roku nie będzie przeprosin za Rzeź Wołyńską i potępienia nazistów Bandery, Szuchewycza i Melnyka to będzie znaczyło, że to nie jest "jeden ch*j".
Ruskie za Katyń i 25 tysięcy pomordowanych oficerów przeprosili chociaż była to zbrodnia w 100% żydowska.
Ukraińcy nie przeprosili na 250 tysięcy niezwykle okrutnie torturowanych i pomordowanych Polaków w tym ok. 100 tysięcy polskich dzieci, choć była to zbrodnia w 100% ukraińska.



A kogo k***a obchodzi jakiś tam wołyń. Ja mam na to wyj***ne i ch*ja na to kładę. Zaj***li Polaczka to zaj***li i po ch*j o tym gadać. Było minęło. Liczy się tu i teraz! :wytrysk:

darek1234

2023-05-26, 19:19
JanzDukli napisał/a:

No, tak.
Wołyń? Po co to ruszać mord na świerć milionie ludzi, przecież to było 80 lat temu?!
A poza tym 500 lat temu jakiś Polak torturował kogoś więc Rzeź Wołyńska jest usprawiedliwiona.
Nosz k***a, nie ma już dla nas żadnej nadziei.



Jesteś na maksa zj***ny i zmień nick, bo pasuje do ciebie jak ch*j do brzozy

Ziebaj

2023-05-26, 19:21
zipi napisał/a:

Ci wszyscy co tak bronią ukrainców to te całe bydło co było za wprowadzeniem paszportów covidowych i nakładaniem kar dla antyszczepionkowców, wy j***ne k***y powinniscie dziekować dla Putina bo to wlasnie on uraotwał Europe przed covidem xD banda j***nych zmanipulowanych szmat które myślą że coś wiedzą bo im kolega powiedział, ścierwa.
ja osobiscie sram na obie te nacje, nawet jak nas przeproszą to bym miał to w ch*ju, niech zdychają.


Brawo polać panu dobrze gada


:!:

ArkSa

2023-05-26, 20:46
JanzDukli napisał/a:

Jebie mnie to, że tak łatwo tobą manipulować i powtarzasz wszystko po morawieckich, tuskach, mencenach, kaczorach, glapińskich i innych "sługach narodu ukraińskiego" jak rzecznik MSZ Jasina.
Zapomniałeś tylko dodać, że inflacja nie jest skutkiem działania rządu, sprowadzania 10 milionów ukrów i rozdawania im naszych pieniędzy oraz zadłużania Państwa Polskiego oraz zamordyzmu kowidowego, ale jest winą Putina.
Moje zdanie o banderowcach jest niezmienne od ok. 20 lat, kiedy dowiedziałem się, że wszyscy z rodziny ojca mojego kumpla ze zostali wymordowani przez ukraińców. Uratował się tylko jego 2-letni wówczas ojciec i jego mama. Wyrżnęli wszystkich pozostałych. Oprócz tego czytałem setki świadectw osób, które przeżyły tę gehennę.
Jeszcze 2 lata temu nikt za takie słowa nie próbowałby mnie wyzywać od "onuc" tak jak jedna k***a w sejmie wyzywała Brauna, bo wtedy każdy wiedział, że TAKA JEST PRAWDA.
Ukry mają kompromaty na polskojęzycznych polityków w postaci tysięcy godzin nagrań wideo z burdeli braci rysicz -( Afera Podkarpacka to pewnie też narracja Kremla, co?) to mamy co mamy.
Jak bezprawnie Duda zawiózł do Kijowa miliard euro naszych pieniędzy to nikt nie spytał "dlaczego nas okrada"? Przecież to przestępstwo!
Duda ułaskawił braci rysicz - sutenerów i kryminalistów - no co za przypadek!
A ty myślisz, że dlaczego kuchciński stracił stanowisko Marszałka? Czy tylko dlatego że latał po kilka razy w tygodniu (za nasze pieniądze) na k***y do Rzeszowa? Nie, dlatego że te prostytutki były dziećmi i te nagrania istnieją choć zginęły z depozytu policyjnego jak to zwykłe były robić narkotyki i ważne dowody rzeczowe.



Jaki sens ma z tobą dyskusja skoro nawet czytać nie umiesz. Ja mu piszę, że w dupie mam ukraińców i ruskich a ten mi robi wykład o polityce, wmawiająć mi coś czego nie napisałem :D Szkoda, że nie kazałeś mi wyłączyć TV i właczyć myślenia? To ci od razu powiem, że TV służy mi tylko do konsoli, nie mam żadnych programów podłączonych. Lepiej? a argument o twojej rodzinie do mnie nie przemawia, bo ze strony mojej matki też była taka sytuacja, nawet można znaleźć wypowiedź mego pradziadka odnośnie tych wydarzeń. Ale nie latam po necie i czytam ze zrozumienie. A nie piszę co mi ślina na język przyniesie.
ale idola żeś znalazł xd brauna mi to przywołuje. Nie po to człowieczeństwo się rozwija by wracać do katolibanu i czasów średniowiecza :D że jeszcze są ludzie w niego wpatrzeni to nie mogę uwierzyć :D
a ty od brauna? :D o czym my gadamy xD

Małpkiskaczą

2023-05-26, 20:52
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

jeden ch*j



k***y onuckie zniszczą ten portal jak moderacja dalej będzie trzepać kapucyna do trupów w prosektorium zamiast banować tę dzicz

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-26, 23:01
Małpkiskaczą napisał/a:

k***y onuckie zniszczą ten portal jak moderacja dalej będzie trzepać kapucyna do trupów w prosektorium zamiast banować tę dzicz



Ładnie ci ten tępy beret propaganda proukrowska wyprała.Kazdy kto jedzie po śmieciach banderowskich jest twoim zdaniem onucą czy ruskim trolem haha

Nemrod90

2023-05-26, 23:03
JanzDukli napisał/a:

No, tak.
Wołyń? Po co to ruszać mord na świerć milionie ludzi, przecież to było 80 lat temu?!
A poza tym 500 lat temu jakiś Polak torturował kogoś więc Rzeź Wołyńska jest usprawiedliwiona.
Nosz k***a, nie ma już dla nas żadnej nadziei.



Dokładnie tak jak piszesz - nie ma już żadnej nadziei. Polakom odj***ło pod wpływem medialnej propagandy. Najpierw wirus o śmiertelności 0.02% i związany z nim ostracyzm społeczny jeśli miałeś zdanie odmienne od oficjalnej narracji, potem przedstawianie ludzi, których przodkowie z zimną krwią mordowali Polaków, jako naszych przyjaciół. To jest tragedia. Do tego spójrz na obecne zlewaczenie Sadola - trudno tu już o w miarę normalnych ludzi. Dla nich życie kury czy psa jest warte więcej niż życie człowieka.

Moca172

2023-05-26, 23:30
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

A kogo k***a obchodzi jakiś tam wołyń. Ja mam na to wyj***ne i ch*ja na to kładę. Zaj***li Polaczka to zaj***li i po ch*j o tym gadać. Było minęło. Liczy się tu i teraz!



Ale Ty jesteś tępy

:-|

Pit

2023-05-26, 23:52
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

jeden ch*j



Jeden zwykły ch*j to ty jesteś tak jak ta zj***na p*zda co kopie jak murzyn.

kocur

2023-05-27, 00:13
mwaski napisał/a:

e mają teraz. Zaraz się okaże, że russkie to nasi przyjaciele xD Sama dobroć Jak kogoś to przekona to współczuję logiki.



jak i twojej babce, czy matce. j***ć całe kurestwo na wschód od Buga.

Małpkiskaczą napisał/a:

k***y onuckie zniszczą ten portal jak moderacja dalej będzie trzepać kapucyna do trupów w prosektorium zamiast banować tę dzicz



Kot dał ci głos ? Teraz biedne k***y banderowskie. Rojava? Palestyna ? Koptowie w Egipcie? No tak za daleko.