18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie chce mi się z tobą gadać

Flodzia • 2023-05-26, 14:21
więc kończę dyskusje


JanJankowski

2023-05-26, 14:29
Źle siedziała mimo ze sygnał dostała. Papec był blisko mordy

Szangti

2023-05-26, 15:18
UPAdlinskie k***y czy ruskie?

darek1234

2023-05-26, 15:40
Szangti napisał/a:

UPAdlinskie k***y czy ruskie?



ruSSkie szmaty

to...........10

2023-05-26, 16:01
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

jeden ch*j



ch*j to Władimir Władimirowicz ci wpakował :D

JanzDukli

2023-05-26, 16:09
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

jeden ch*j



Jak do 11 lipca tego roku nie będzie przeprosin za Rzeź Wołyńską i potępienia nazistów Bandery, Szuchewycza i Melnyka to będzie znaczyło, że to nie jest "jeden ch*j".
Ruskie za Katyń i 25 tysięcy pomordowanych oficerów przeprosili chociaż była to zbrodnia w 100% żydowska.
Ukraińcy nie przeprosili na 250 tysięcy niezwykle okrutnie torturowanych i pomordowanych Polaków w tym ok. 100 tysięcy polskich dzieci, choć była to zbrodnia w 100% ukraińska.

smc

2023-05-26, 16:34
Przeproście i sp***alajcie


PiS

ArkSa

2023-05-26, 16:35
JanzDukli napisał/a:

Jak do 11 lipca tego nie będzie przeprosin za Rzeź Wołyńską i potępienia nazistów Bandery, Szuchewycza i Melnyka to będzie znaczyło, że to nie jest "jeden ch*j".
Ruskie za Katyń i 25 tysięcy pomordowanych oficerów przeprosili chociaż była to zbrodnia w 100% żydowska.
Ukraińcy nie przeprosili na 250 tysięcy niezwykle okrutnie torturowanych i pomordowanych Polaków w tym ok. 100 tysięcy polskich dzieci, choć była to zbrodnia w 100% ukraińska.



O k***a. Ale narrację onuce mają teraz. Zaraz się okaże, że russkie to nasi przyjaciele xD Sama dobroć :D Jak kogoś to przekona to współczuję logiki.

By nie było argumentu, że jestem proukraiński. j***ć nazistów, banderowców i skrajną cześć polskich narodowców. Jeden pies, A sprawę wołyńską trzeba rozwiązać.
Oczywiście ruskich orków j***ć, bo to największy wrzód w naszej okolicy geograficznej.

Antoni79

2023-05-26, 16:44
Całe NKWD a po wojnie polskie służby to byli Żydzi. Mścili się okrutnie na ostatnich prawdziwych Polakach.

Baronessa

2023-05-26, 16:47
Kacapsko-ukropińskie ścierwa, tfu! Kopał by po mordzie każdą szmate!

zipi

2023-05-26, 16:57
Ci wszyscy co tak bronią ukrainców to te całe bydło co było za wprowadzeniem paszportów covidowych i nakładaniem kar dla antyszczepionkowców, wy j***ne k***y powinniscie dziekować dla Putina bo to wlasnie on uraotwał Europe przed covidem xD banda j***nych zmanipulowanych szmat które myślą że coś wiedzą bo im kolega powiedział, ścierwa.

ja osobiscie sram na obie te nacje, nawet jak nas przeproszą to bym miał to w ch*ju, niech zdychają.

damian15snk

2023-05-26, 17:03
zipi napisał/a:

Ci wszyscy co tak bronią ukrainców to te całe bydło co było za wprowadzeniem paszportów covidowych i nakładaniem kar dla antyszczepionkowców, wy j***ne k***y powinniscie dziekować dla Putina bo to wlasnie on uraotwał Europe przed covidem xD banda j***nych zmanipulowanych szmat które myślą że coś wiedzą bo im kolega powiedział, ścierwa.
ja osobiscie sram na obie te nacje, nawet jak nas przeproszą to bym miał to w ch*ju, niech zdychają.



Rudy Dhałnman sie poplacze jak zobaczy wasze komentarze