18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną"

T3RMINATOR • 2019-03-24, 11:48


Kult Kaczyńskiego i jego wierny wyznawca :idzwch*j:

SirMajkel

2019-03-24, 12:07
Na pewno kraj się wzbogaci jak władzę wybiorą zasiłkowcy i na pewno będzie to kompetentna władza. :lol: :lol: :lol:

tomasz220289

2019-03-24, 12:11
haha Pisowcy sa dobrzy, wystarczy ze nie jestes z nimi, to jestes juz z peło . a ich stronnictwo amerykansko zydowskie, z polski zrobilo juz ukrainsko pakistansko h*j wie co, sprowadzili im obce wojska na teren naszego kraju, i wmowili ze to dla ich dobra i obrony przez putinem, ale ani slowa nie powiedzieli ze ich najwiekszy sojusznik podpisal ustawe 447 ktora mowi o tym ze beda wywierac naciski i stosowac sankcje na tych ktorzy nie beda chcieli zrealizowac zydowskich uroszczen mienia bezspadkowego (takie rzeczy sie robi wrogom a nie przyjaciolom)


zydowska okupacja polski tuż tuż.

a durny narod spi

PieronJasnySzlag

2019-03-24, 12:28
Czy któryś z sadolowych gimbo-ateistow czy innych postępowców potrafi mi wytłumaczyć co jest wielce niestosownego w tym zdjęciu?

Gienek86

2019-03-24, 12:29
sk***ienie umyslowe za wypracowane piniundze przez gorszy sort /lech przeciez to mityczy wladca wolakow pochowany w grodzie kraka polegl zaciukany w lesie po udanym ladowaniu/ pozdrawiam ruch narodowo katolicki antona trotyla i marte zawsze dziewice z trzecim mezem i inne sebixy i jesiki chwala wlelkiej polszcze

Budrys2000

2019-03-24, 12:29
Spiderowski napisał/a:




oni sami tego nie wiedzą

KlinikaAborcyjna

2019-03-24, 12:35
On się nie modli "DO" niego a "ZA" niego, bo póki co kaczyńskiego jeszcze kościół nie mianował świętym :kawa:

Ca...........on

2019-03-24, 13:07
Zbliża się wysyp obskuranckich komentarzy zaczynających się od:

- "Osobiście nie jestem za..."
- "Nie interesuję się polityką, ale..."
- "Gardzę X, ale..."

@tomasz220289 Ja wkrótce zrobię sobie taką infografikę z rozkładem tego, jak działa ten zasrany świat i dlaczego. Krótko mówiąc - muszę jeszcze tylko wczytać się dokładnie w Marksa, żeby ogarnąć, w jakim stopniu był "wizjonerem" obecnego porządku, w jakim - wnikliwym analitykiem demokracji ateńskiej i starożytnego Rzymu, a w jakim był sterowany przez tytułowy kapitał i czyj.

PieronJasnySzlag

2019-03-24, 13:10
trebor71 napisał/a:

pozdrawiam ruch narodowo katolicki antona trotyla i marte zawsze dziewice z trzecim mezem i inne sebixy i jesiki chwala wlelkiej polszcze


Ty równiez bądź pozdrowiony teczowy europejczyku.

~Velture

2019-03-24, 13:26
Osobiście nie jestem za... nie interesuję się polityką, ale... gardzę X, ale...

Dzisiaj

2019-03-24, 13:31
Pomijajac fakt jak PiS "rzadzi" krajem.... Koles poprostu przyszedl sie pomodlic zapewne za dusze prezydenta.... NIE do niego. Fakt, ze mogl to zrobic wszedzie, nawet w biedronce, ale wybral inny wariant, jakis symboliczny. Przeciez nie pojedzie na grob lub do smolenska... sa wyznawcy kaczynskiego ok, ale zastanawiam sie czy wiekszymi fanatykami nie sa kodziarze itd. a ch*j.... jedni warci drugich jebac ich pretem po jajach...

petru23

2019-03-24, 13:36
Nie ma obrączki, także to pomnik żyjącego Jarka.
Tak sobie to wykombinowali.

r061071

2019-03-24, 14:09
sp***zielowski teczowa to jest moze twoja dupa co dawala u biskupa bolszewicki partyjoto/ bez obrazy zgaduje tylko

htp

2019-03-24, 14:14
KlinikaAborcyjna napisał/a:

On się nie modli "DO" niego a "ZA" niego, bo póki co kaczyńskiego jeszcze kościół nie mianował świętym



Nie znam się na tych waszych wyznaniach i obrzędach, ale jeśli modli się za niego, do do czego? Budynku?