18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną"

~T3RMINATOR • 2019-03-24, 11:48


Kult Kaczyńskiego i jego wierny wyznawca :idzwch*j:

CzarnyAdolf

2019-03-24, 21:27
Dzisiaj napisał/a:

Pomijajac fakt jak PiS "rzadzi" krajem.... Koles poprostu przyszedl sie pomodlic zapewne za dusze prezydenta.... NIE do niego. Fakt, ze mogl to zrobic wszedzie, nawet w biedronce, ale wybral inny wariant, jakis symboliczny. Przeciez nie pojedzie na grob lub do smolenska... sa wyznawcy kaczynskiego ok, ale zastanawiam sie czy wiekszymi fanatykami nie sa kodziarze itd. a ch*j.... jedni warci drugich jebac ich pretem po jajach...Jajebe gosciu! Idziesz na cmentarz, zapalasz znicz, stoisz nad grobem i mruczysz cos pod nosem. A nie klekasz i robisz z siebie debila! W tym kraju zj***nym przez czarna stonke nawet robienie laski przez swinie jest postrzegane za modlenie sie za dusze klients

masonski-cyklista

2019-03-24, 21:32
A może to jakiś lewak którym sam sobie zrobił to zdjęcie żeby ośmieszyć drugą stronę barykady, nie można bez krytyczne przyjmować wszystkiego co zobaczycie w sieci.

TB303

2019-03-24, 22:46
masonski-cyklista napisał/a:

A może to jakiś lewak którym sam sobie zrobił to zdjęcie żeby ośmieszyć drugą stronę barykady


Że niby czym PiS jest? :lol:

Wiewór

2019-03-24, 23:55
Spiderowski napisał/a:

Czy któryś z sadolowych gimbo-ateistow czy innych postępowców potrafi mi wytłumaczyć co jest wielce niestosownego w tym zdjęciu?Jak robisz podjazd do ateistów i analizujemy to zdjęcie pod kątem religijnym to bawochwalstwo.
10 przykazań zna? Nie, bo byś nie zadawał debilnych pytań.
Wielki k***a katoliku. Jako ateista znam lepiej zasady twojej religi. :roll:

PS. Prawdziwy Polak. Przecież nie będzie się do jakiegoś Żyda modlił. :amused:

weltmajster

2019-03-25, 01:02
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Fajny ten kraj, taki nie za mądry i nie za bogaty....po prostu ubogi w mądrość.

masonski-cyklista

2019-03-25, 08:24
TB303 napisał/a:

Że niby czym PiS jest?Dlatego napisałem "druga strona barykady" a nie PIS, który oczywiście nią nie jest.

Odisok

2019-03-25, 08:47
Oj biedny narodzie.... Polacy to mądry i dumny naród ale to co się dzieje to już gruba przesada...

Szlugas

2019-03-25, 16:01
Może stracił kogoś bliskiego podczas katastrofy samolotu, każdemu naśmiewająccemu się życzę by stracił kogoś bliskiego...

TB303

2019-03-25, 16:07
Szlugas napisał/a:

Może stracił kogoś bliskiego podczas katastrofy samolotu, każdemu naśmiewająccemu się życzę by stracił kogoś bliskiego...


Co znaczy, że jesteś moralnie niżej :kawa:

PieronJasnySzlag

2019-03-25, 22:38
Abraxus napisał/a:


10 przykazań zna? Nie, bo byś nie zadawał debilnych pytań.
Wielki k***a katoliku. Jako ateista znam lepiej zasady twojej religi.


Już nie rób z siebie błazna. Pomodlić się można wszędzie. Każda okazja jest dobra żeby porozmawiać z Bogiem.

Natomiast wciąż uważam że jak komuś przeszkadza nasza kultura to albo jest idiotą z mózgiem przerobionym przez gw albo jest pomiotem bolszewickiego scierwa, albo zwykłym tęczowym pedałem jak trebor71.

Znam paru ateistów. Zawsze wyrażają się przynajmniej z minimalnym szacunkiem do wiary czy kościola. Znam też wielu gimbo-ateistów, poziom sebixa połączonego z antifowcem. czyli niewarty dyskusji.

A tu macie dobry tekst w którym ktoś to kiedyś ładnie opisał. Może do ćwierćgłówków tutaj się udzielających coś dotrze:

"Do ateizmu trzeba dorosnąć (intelektualnie i emocjonalnie). Żeby być Ateistą najpierw trzeba być człowiekiem myślącym, przepracować przez kilka lat różne kody moralne i rozważyć wiele zagadnień filozoficznych. To, że nie chciało ci się chodzić do kościoła i nie byłeś w stanie ogarnąć wiary, bo rzekomy bóg nie strzelił w ciebie piorunem, nie czyni z ciebie ateisty. Jesteś wyznawcą ideologii, która jest obecnie promowana i na topie, bo dobrze wpisuje się w wizje społeczeństw multikulturowych, do tego jest niezwykle komfortowa dla swoich wyznawców, bo nic od nich nie wymaga, jednocześnie dając im poczucie wyższości. Do tego jesteś fanatycznym i zagorzałym wyznawcą tej ideologii, bo obrażasz innych ludzi, tylko na podstawie tego, że nie są w twoim klubie. Twoje zachowanie nie prezentuje żadnych wartości, ty masz po prostu pseudointelektualne "barwy", których bronisz z zaciekłością godną kibola. Do tego klub, któremu kibicujesz jest najpopularniejszym klubem, który od swoich kibiców nie wymaga nawet chodzenia na mecze."

Cara_Al_Sol

2019-03-29, 09:30
Fajnie. Nie dość, że gadasz do wymyślonego przyjaciela, to na dodatek możesz ubrudzić sobie spodnie.sa...........os

2019-04-04, 02:49

Wiewór

2019-04-04, 08:26
Spiderowski napisał/a:

Natomiast wciąż uważam że jak komuś przeszkadza nasza kultura to albo jest idiotą z mózgiem przerobionym przez gw albo jest pomiotem bolszewickiego scierwa, albo zwykłym tęczowym pedałem jak trebor71.To nie jest nasz kultura debilu!
To jest żydowska religia z bliskiego wschodu!
Nasza kultura to wierzenia słowiańskie!

Spiderowski napisał/a:

Znam paru ateistów. Zawsze wyrażają się przynajmniej z minimalnym szacunkiem do wiary czy kościola.Wyj***ne mam kogo znasz. Gardzę ludźmi wierzącymi i nie mam dla nich żadnego szacunku ponieważ są żałośni. Dorośli ludzie wierzą w baśnie.

:roll:

Spiderowski napisał/a:

"Do ateizmu trzeba dorosnąć (intelektualnie i emocjonalnie). Żeby być Ateistą najpierw trzeba być człowiekiem myślącym, przepracować przez kilka lat różne kody moralne i rozważyć wiele zagadnień filozoficznych. To, że nie chciało ci się chodzić do kościoła i nie byłeś w stanie ogarnąć wiary, bo rzekomy bóg nie strzelił w ciebie piorunem, nie czyni z ciebie ateisty. Jesteś wyznawcą ideologii, która jest obecnie promowana i na topie, bo dobrze wpisuje się w wizje społeczeństw multikulturowych, do tego jest niezwykle komfortowa dla swoich wyznawców, bo nic od nich nie wymaga, jednocześnie dając im poczucie wyższości. Do tego jesteś fanatycznym i zagorzałym wyznawcą tej ideologii, bo obrażasz innych ludzi, tylko na podstawie tego, że nie są w twoim klubie. Twoje zachowanie nie prezentuje żadnych wartości, ty masz po prostu pseudointelektualne "barwy", których bronisz z zaciekłością godną kibola. Do tego klub, któremu kibicujesz jest najpopularniejszym klubem, który od swoich kibiców nie wymaga nawet chodzenia na mecze."Nie rozśmieszaj mnie. Każdy człowiek rodzi się ateistą i jest zarażany wirusem religii przez swoich bliskich.
Z religii można się wyleczyć. Niestety tylko garstka ludzi ma tyle wewnętrznej siły i inteligencji, żeby zrozumieć, że to zbiorowa halucynacja.
Każdy wierzący to debil, który poddaje się indoktrynacji bez zadawania pytań.

PieronJasnySzlag

2019-04-06, 10:02
Abraxus napisał/a:

To nie jest nasz kultura debilu!
To jest żydowska religia z bliskiego wschodu!
Nasza kultura to wierzenia słowiańskie!


Od tysiąca lat nasza kultura nierozerwalnie jest związana z wiarą chrześcijańską. To pozwoliło nam się rozwinąć do takiego stopnia że patrzac na filmiki z innymi rasami/religiami widzimy swołocz i zwierzęta.
Abraxus napisał/a:


Nie rozśmieszaj mnie. Każdy człowiek rodzi się ateistą i jest zarażany wirusem religii przez swoich bliskich..


Wiara to człowieczeństwo. Człowiek nierozerwalnie związany jest z wiarą i nie zmienią tego osiągnięcia w fizyce kwantowej ani w podbojach kosmosu. Wiare mamy wpisaną w naszą nature. Wierzyliśmy, wierzymy i będziemy wierzyć.
Teraz jest czas wymiany wiary z chrześcijaństwa na tolerancje i równość. A to że zawsze znajdą się jednostki potrzebujące swojej odrębności od reszty i silnie podkreślające swoją odmienność jak Ty to jest normalna sprawa.