18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną"

T3RMINATOR • 2019-03-24, 11:48


Kult Kaczyńskiego i jego wierny wyznawca :idzwch*j:

Gienek86

2019-03-24, 14:38
dobra koniec z mowa nienawisc/ nie ma w reku sfarfona czyli to jest pomnik tego drugiego lepszego nie kawalera bilzniaka

pazuzu

2019-03-24, 14:59
Bez kitu żal mi gościa

brylant1412

2019-03-24, 15:14
ja do boga i jezusa się nie modlę a co dopiero za tego wyp***ka

blade87

2019-03-24, 15:38
Dzisiaj napisał/a:

Pomijajac fakt jak PiS "rzadzi" krajem.... Koles poprostu przyszedl sie pomodlic zapewne za dusze prezydenta.... NIE do niego. Fakt, ze mogl to zrobic wszedzie, nawet w biedronce, ale wybral inny wariant, jakis symboliczny. Przeciez nie pojedzie na grob lub do smolenska... sa wyznawcy kaczynskiego ok, ale zastanawiam sie czy wiekszymi fanatykami nie sa kodziarze itd. a ch*j.... jedni warci drugich jebac ich pretem po jajach...



To może niech pójdzie pomodlić się do kościółka, pojebie?


Rejti

2019-03-24, 15:55
Spoko, jak adamowiczowi postawią monument (plany w drodze) to wyznawcy jego sprawy będą leżeli tam plackiem i szlochali.

Taki to kraj, ta polsza. :kawa:

matkojebca83

2019-03-24, 16:16
Słońce Peru miał większą frekwencję. I to za życia.


MrLu

2019-03-24, 16:46
pie**olnać więc im obu pomnik koło siebie. I oglądać. Rzymianie takie coś praktykowali na arenach :)

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-03-24, 16:59
Żeby sie do ciebie modlili,trzeba nie swoich pieniedzy dac 100mln do torunia.jarek myśli ze wybieraja cie po to żebys,moógł rozpie**alać pieniądze z podatków,bo po to one są,żeby dac tem miliard i temu sto milianów i to zgodne z prawem ,a kiedys sie odwdzieczym.bielecki i kaczuymski maja 5 mld w luxemburgu i pomniki za życia,bo to przeciez jarek jest na pomnikach.Atak na sądy jest nie dlatego,że skazano tych trzech na bezwzględne wiezienie,tylko jarek zrozumiał w przyszłości ktos z zgodnie z prawem wszystko odebrać,że jak są sądy,nie jak w rosjii to pieniądze zLuxemburga polityk musi wyprać,a nie ma jak,bo polityk nie może prowadzić biznesu,więc jak?polityk może prać?wiec jak.Bo mogą mu wszystko zabrać,bo nie może się nimi cieszyć,bo nie może ich wyprać,jak tu prać,jak je wydać bez podkładki w państwie prawa.Trzeba mieć tam swoich,ten kolo o to sie pewnie modli

maddog77

2019-03-24, 19:43
Gerwazy Waligóra@Za to debili Ci u nas dostatek.

skywalker75

2019-03-24, 20:06
Dziadku masz tu piwko , idź tam klęknij , my zrobimy fotkę to dostaniesz drugie . Będzie gównoburza u kodziarzy na pejsbuku

iamthelaw

2019-03-24, 20:12
matkojebca83 napisał/a:

Słońce Peru miał większą frekwencję. I to za życia.



Dlaczego kłamiesz? To słaby fotomontaż. Zdjęcie pochodzi z rasiji. Co widać po pojazdach z tyłu. Gaz (gazela), biała wołga (gaz24) to niecodzienny widok w polszy. A teraz możecie już mi jechać żem z PO.

SirMajkel

2019-03-24, 21:00
tomasz220289 napisał/a:

haha Pisowcy sa dobrzy, wystarczy ze nie jestes z nimi, to jestes juz z peło . a ich stronnictwo amerykansko zydowskie, z polski zrobilo juz ukrainsko pakistansko h*j wie co, sprowadzili im obce wojska na teren naszego kraju, i wmowili ze to dla ich dobra i obrony przez putinem, ale ani slowa nie powiedzieli ze ich najwiekszy sojusznik podpisal ustawe 447 ktora mowi o tym ze beda wywierac naciski i stosowac sankcje na tych ktorzy nie beda chcieli zrealizowac zydowskich uroszczen mienia bezspadkowego (takie rzeczy sie robi wrogom a nie przyjaciolom)
zydowska okupacja polski tuż tuż.
a durny narod spi



taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ty tak na serio?

noir

2019-03-24, 21:24
Ja jako iz wolę żyć i dac żyć innym w spokoju i swoim własnym sp***oleniu i dopóki mnie nikt dupy swoim sp***oleniem nie zawraca, to nie wpie**alam się. Dla mnie może nawet bred densa tam tańczyć. Więc zapytuje. h*j to kogo obchodzi co ten typ tam robi? Zrobil komu krzywde jakąś? Bije, gwałci, napastuje? Sieje zgorszenie publuczne? Jakim dałnem trzeba być aby chcieć robic takie foto? Jak jakiś dres dym sieje w autobusie, to nie ma chetnych, i nagle za oknem cos wazniejszego. Dalej, trzaskajacy we łbje zamiast dotzrzymywac swoich obietnic, w miesiąc sie z wszytich wycofał, a w zamian zabrał sie za pedalenie i upadlanie dzieci, jemu dupnij jakąś fote. I wiele innych osobistości, ciekawszych, ktorych sp***olenie umyslowe gwalci i obraza, innych sp***olenie, i nie pozawala dokończyć zycia w spokoju, i wlasnej nędzy, którym warto dla przyszłych pokoleń nacykac fotek, ku przestrodze... To nie. Nic nikomu nie wadzacy, i nie przeszkadzajacy szaraczek, samotnie, bez tlumu durnej gawiedzi, bez pokazowy i parcia na szklo, na kolanach. Nie potrzeba w Polsce znów komuny, sami się upodlamy...