18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie bądź tym gościem z siłowni

Ag...........ei • 2015-05-17, 22:25
Na pewno każdy z nas nie raz spotkał się z tego typu osobnikami

Dr...........le

2015-05-19, 13:37
kuba1393 napisał/a:

@DrMenegele Dlatego powinienes dalej cwiczyc w piwnicy plebsie ; ) alebo zarob pieniadze poprostu i moze przestaniesz zazdroscic ? ;)



Kubuś, śmieciu!

Jeżeli dla Ciebie Iphone/ Ipad i inne gówna z logo nadgryzionego jabłuszka, para addiasów, kolorowa koszulka nike to szpan to współczuję...

Z telefonów szpanem dla mnie to jest Vertu, o którym zapewne nigdy nie słyszałeś... Uszyłeś coś sobie kiedyś biedaku? Nawet nie bespoke, tylko mtm? Jaki masz zegarek na reku? Widzisz, ja zapie**alam w pracy/po pracy w takich ubraniach, butach i z takim sikorem na ręku, że przez pół roku na to byś nie zarobił frajerzyno. Nie muszę dowartościowywać się znaczkami i seledynowymi bluzkami. Wystarczą mi monogramy na mankietach, na papierośnicy, na zippo, drogi zegarek, pantofle na skórzanej podeszwie itp które mam na co dzień, a na siłownie idę ćwiczyć a nie "pokazywać się", bo k***a nie muszę niczego udowadniać innym. Wystarczą mi stare rozdeptane pumy, sfatygowane spodnie dresowe i koszulka na ramiączkach, żeby widzieć jak wszystko pracuje.