18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

saves

2019-06-27, 18:15
Jeden czarny ma ze dwudziestu niewolników. Świat na głowie. Z drugiej strony... Skoro nowoczesne i postępowe zachodnioeuropejskie pedalstwo życzy sobie czegoś takiego, niech ma. Z Polski wypie**alać z takimi lekcjami.

emperorzbigniew

2019-06-27, 18:18
W Polsce masz też jednego czarnego (lub wielu) sterującego masami. Aczkolwiek u nas mają oni akceptację narodu.

tepad.no

2019-06-27, 18:21
saves napisał/a:

Z Polski wypie**alać z takimi lekcjami.



No i oczywiście z kato-szałem też. W szkole powinno się uczyć czytać, liczyć, rysować etc. a nie jak być dobrym Muzułmaninem/Chrześcijaninem/Pisowcem/Komunistą etc. Każda indoktrynacja jest zła. :swinia:

Szymon86

2019-06-27, 18:21
Niczym się to nie różni od kłamstwa, indoktrynacji, propagandy w kolonii rzymu, czyli polszy.

każda religia to to samo

Po prostu ciapaci robią to samo, co jeszcze niedawno tzw.: "katolicy" (nie mylić z: "chrześcijanami"), czyli mordują tych, których tamci pogardliwie nazywali tzw. : "poganami", czyli: "innowiercami".

religia to opium dla mas, dla mamony przez kontrolę od kołyski aż po grób

Przypominam, że to rzym (watykan) stworzył islam w wiadomym celu, : "wojtyła" całował koran.

ekumena, czyli kłamstwo tzw. "tolerancji"

saves

2019-06-27, 18:24
emperorzbigniew napisał/a:

W Polsce masz też jednego czarnego (lub wielu) sterującego masami. Aczkolwiek u nas mają oni akceptację narodu.



Różnica jest taka, że od polskich czarnych możesz się spokojnie wypisać. Z tamtymi to tak nie działa.

thcthc

2019-06-27, 18:26
uprzejmie proszę o nie promowanie na tym portalu, zj***nej lewackiej ideologi.
Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Szymon86

2019-06-27, 18:53
saves napisał/a:

Różnica jest taka, że od polskich czarnych możesz się spokojnie wypisać. Z tamtymi to tak nie działa.



kłamstwo, nie można się wypisać (apostazja), i tak tam pozostaniesz w papierach do końca swego marnego życia.

I tak będziesz na około indoktrynowany przez rodzinę, w robocie, będziesz obchodził kłamstwa nazwane świętami, bo to tradycja i: "nie wypada".

presja ludzi


aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-27, 19:04
Może oni z tego akbara sobie jaja robią???? Tak optymistycznie pomyślałem ;)

~Angel

2019-06-27, 19:05
Religia w szkole powinna być lekcją nauczania o religiach jakie są na świecie, nauce o kulturze, pokazywaniu podobieństw i różnic w religiach, światopoglądzie a nie skupiać się jedynie na jednej narzuconej wierze. Nie mylić z tym, że dzieci mają się uczyć modlitw czy pieśni różnych religii - mają poznać sposób modlenia. I taki przedmiot może być brany do średniej a nie jak teraz większość ludzi posyła bo 5 lub 6 zawsze średnią podniesie.

Religia w szkole = nauka o religiach

emperorzbigniew

2019-06-27, 19:09
^^ up - dokładnie tak.

Przy okazji polecam taką publikację - do znalezienia w otmętach sieci:

ProVVe

2019-06-27, 20:36
k***a przeciez to jest poj***ne... Wypie**alają kler bo religia i zacofanie, a wpuszczają kolejnych pojebów... Tam to dopiero sk***ienie umysłu się pogłębia

MaciejLubicz

2019-06-27, 21:30
tepad.no napisał/a:

No i oczywiście z kato-szałem też. W szkole powinno się uczyć czytać, liczyć, rysować etc. a nie jak być dobrym Muzułmaninem/Chrześcijaninem/Pisowcem/Komunistą etc. Każda indoktrynacja jest zła.



Lekcje religii nie są przymusowe możesz wysłać dziecko w tym czasie do biblioteki aby wstawiało tematy na sadistic'a . :D

WieprzowinkadlaMuslimka

2019-06-27, 21:47
Chrzanić islam, mahometa i te bajki o strachu i innym zeusie

Chrzanić islam, mahometa i te bajki o allachu i innym zeusie

r061071

2019-06-27, 21:50
pani helga po prawej piekna beczołka ja wypina dupsko