18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

poligon6

2019-06-28, 10:40
Abraxus napisał/a:

Nie wylatujesz bo z KK nie można wylecieć. Jesteś członkiem bez prawa do uczestnictwa w cyrku.



Ekskomunika i apostazja ozbnacza wykluczenie.

fdx

2019-06-28, 12:36
Słowa naukowca:

"wyniki doświadczeń nie mają sensu jeśli są wyrwane z kontekstu moich badań"

Słowa dziennikarza:

"naukowiec powiedział że wyniki jego doświadczeń nie mają sensu"


Co ten krótki filmik pokazuje? konwertowanie uczniów na islam? narzucanie im religii? jest to codzienna praktyka? czy np. dzień kultury arabskiej w wielonarodowościowej szkole? czy wcześniej katoliczka pokazuwała jak klęczy do modlitwy a po nim pastafarianin będzie pokazywał rytualny durszlak który zakłada na głowę? - tego nie wiemy. ale to wysstarczy żeby udostępniać filmik i ujadać na islamizację europy...

Lepiej popatrzcie przez okno jak się klimat zmienia. niektórzy z nas będą mieli szansę zobaczyć wymieranie gatunku ludzkiego... ale co to tak naprawdę kogo obchodzi... ważne jest klękanie na dywaniku.

- w tym kontekscie polecam film "Childrens of man" - dzieci się nie rodzą, ludzkość wymiera ale w UK największym problemem są nielegalni imigranci... Ważny jest temat zastępczy , niech motłoch nie kłopocze się myśleniem... Oni zrobią to za niego.

Gerwazy Waligóra

2019-06-28, 12:47
Super, przecież to coś zupełnie coś innego od miłowania żydowskiego zombie i komunii świetnej w wieku 9 lat z łapciami przyklejonymi razem i sukience jak do ślubu...

Religia to kretyństwo dla prostaków.

bryndzu

2019-06-28, 13:56
Na następnych zajęciach będzie uczył jak bajerować kozy

zipi

2019-06-28, 14:03
najbardziej mnie smieszy jak te scierwa Po-wskie bo zazwyczaj takimi są czy innymi zwierzakami z nowoczesnej , porównują wyprawy krzyżowe do tego co teraz robią muzłumanie i tłumaczą BO CHRZEŚCIJANIE ROBILI TO SAMO ! noż k***a nie zdzierże, porónywać coś co się robiło 1000 -500 lat temu do tego co mamy teraz, trzeba być totalnym j***nym debilem zeby z taką widzą i nauką i nie widzieć ze JEDNAK k***A JEST MAŁA RÓŻNICA j***nE TŁUMOKI. Pis - Po jedno zło, j***ć mohameda i córkę myryję.

Wiewór

2019-06-28, 14:06
zipi napisał/a:

najbardziej mnie smieszy jak te scierwa Po-wskie bo zazwyczaj takimi są czy innymi zwierzakami z nowoczesnej , porównują wyprawy krzyżowe do tego co teraz robią muzłumanie i tłumaczą BO CHRZEŚCIJANIE ROBILI TO SAMO ! noż k***a nie zdzierże, porónywać coś co się robiło 1000 -500 lat temu do tego co mamy teraz, trzeba być totalnym j***nym debilem zeby z taką widzą i nauką i nie widzieć ze JEDNAK k***A JEST MAŁA RÓŻNICA j***nE TŁUMOKI. Pis - Po jedno zło, j***ć mohameda i córkę myryję.



No masz rację przecież w waszej śmiesznej religii jak się wyspowiadasz, rzucisz piątaka na tacę i opie**olisz magicznego wafelka to bilans grzechów się zeruje i można napie**alać od zera więc jak sk***ysyny mogą przypominać ludobójstwo krzyżowców na skalę przemysłową skoro oni się wyspowiadali!

Catchcart

2019-06-28, 14:08
W mordę łomem cepem w łeb j***ć huliganów

polakwrocek

2019-06-28, 16:14
Abraxus napisał/a:

eeeeee. Nie. Nie możesz. Apostazja to tylko deklaracja, że masz wyj***ne na KK. Nie możesz brać udziału w czary mary, wpie**alać wafelka itp.
W książkach KK figurujesz dalej jako owieczka.
KK jest jak mafia. Od nich nie można odejść.
Mają wyj***ne nawet na RODO



Tak tak. Ale nie musi się martwić że ojciec weźmie maczetę i łeb ujebie w honorowym zabójstwie , jak u muzlimów.

poligon6

2019-06-28, 17:15
polakwrocek napisał/a:

Abraxus napisał/a:
eeeeee. Nie. Nie możesz. Apostazja to tylko deklaracja, że masz wyj***ne na KK. Nie możesz brać udziału w czary mary, wpie**alać wafelka itp.
W książkach KK figurujesz dalej jako owieczka.
KK jest jak mafia. Od nich nie można odejść.
Mają wyj***ne nawet na RODO


Tak tak. Ale nie musi się martwić że ojciec weźmie maczetę i łeb ujebie w honorowym zabójstwie , jak u muzlimów.
Post ID: 5453381
PIWO



Problemy pierwszego swiata, wypisałem się z kościoła a niedobry ksiądz nie chce mnie wymazać gumka z ksiąg parafialnych i bul dupy gimbo ateistów.

Szymon86

2019-06-28, 18:32
poligon6 napisał/a:

Uwielbiam ten bul dupy papierowych ateistów. Wypisac mozesz się spokojnie lub dokonac czynu który wykluczy cie z KK. W Papierach tzn ksiegach parafialnych pozostaje jedynie że byłes chrzczony, przyjety do I komuni itp. Po co wiec powielac te kłamstwa?
A jak ktos się przejmuje swietami czy pieroleniem rodziny to nie jest żadnym ateista, tylko miekka płaczliwa parówą.



A ty kim jesteś?! Sądząc po słownictwie to typowym katolem.

Osądziłeś mnie i to niesprawiedliwie.

zipi napisał/a:

najbardziej mnie smieszy jak te scierwa Po-wskie bo zazwyczaj takimi są czy innymi zwierzakami z nowoczesnej , porównują wyprawy krzyżowe do tego co teraz robią muzłumanie i tłumaczą BO CHRZEŚCIJANIE ROBILI TO SAMO ! noż k***a nie zdzierże, porónywać coś co się robiło 1000 -500 lat temu do tego co mamy teraz, trzeba być totalnym j***nym debilem zeby z taką widzą i nauką i nie widzieć ze JEDNAK k***A JEST MAŁA RÓŻNICA j***nE TŁUMOKI. Pis - Po jedno zło, j***ć mohameda i córkę myryję.



śmierć to śmierć, nie ma różnicy kiedy

rzym (watykan) założył islam

katolicyzm, chrześcijaństwo, judaizm, islam to to samo, tzw. religie mojżeszowe

krzysiek0909

2019-06-29, 00:32
Ja pie**ole, przeklęta tolerancja. Niech się ciapaty modli jeśli chce, ale po co robić z dziećmi takie szopki. Bo nie rozumieją? Wg mnie wystarczyłoby wytłumaczyć a nie wołać akbara.

Rozjebie

2019-06-29, 15:05
Spiderowski napisał/a:

Chrześcijaństwo to habitat do najlepszego rozwoju człowieka. Wartości chrześcijańskie pozwoliły nam zbudować najpotężniejszą cywilizacje w tych czasach.



A jakie to niby są te mistyczne wartości chrześcijańskie? Każda religia przecież głosi to samo: Nie ma innego boga poza naszym i kochaj bliźniego swego - i tyle. Chcesz wmówić, ze to zbudowało najpotężniejszą białą cywilizacje? Biały człowiek zdobył świat inteligencją i techniką wojskową, religia była tylko narzędziem wykorzystywanym do przekonania motłochu o słuszności działań

poligon6

2019-06-30, 11:02
Coordinator napisał/a:

A jakie to niby są te mistyczne wartości chrześcijańskie? Każda religia przecież głosi to samo: Nie ma innego boga poza naszym i kochaj bliźniego swego - i tyle. Chcesz wmówić, ze to zbudowało najpotężniejszą białą cywilizacje? Biały człowiek zdobył świat inteligencją i techniką wojskową, religia była tylko narzędziem wykorzystywanym do przekonania motłochu o słuszności działań



Nie o tym mowa, ta zj***na religia brała czynny udział w podboju ponad połowy świata. Wyprawy krzyzowe, kolonizacja miały czesto konotacje religijną. Myślisz że koś wybrałby się do Jerozolimy biorac pod uwage logiczne argumenty, albo do Ameryki?

Sam protestantyzm to kult pracy i nauki. Katolicyzm to ekspansja. Religia była istotnym a niekiedy nawet dominujacym bodźcem, jak każda ideologia.

Szymon86 napisał/a:

A ty kim jesteś?! Sądząc po słownictwie to typowym katolem.



Wiem jedno nie jestem płaczliwym gimbo ateista juz od liceum, jak przestałem wierzyć w pustynne bożki, socjalizm i inne zj***ne wynalazki.