18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

shoe5maker

2019-06-27, 22:34
ProVVe napisał/a:

k***a przeciez to jest poj***ne... Wypie**alają kler bo religia i zacofanie, a wpuszczają kolejnych pojebów... Tam to dopiero sk***ienie umysłu się pogłębia



To jest właśnie lewactwo. Normalna lewica zajmuje się ludźmi pracującymi, a nie polityczną poprawnością.

kubaaaaacki

2019-06-27, 22:49
a tak liczyłem, że łepek w adidasie coś mu zrobi.....

Darkwaterfall

2019-06-27, 23:33
Europo, zobacz co robią Twym dzieciom.

C0C0JUMBO

2019-06-27, 23:41
To jest k***a j***ny dramat.... Lewactwo samo podcina sobie skrzydła... Bo katole może nie tolerują pedalstwa, ale muzole ich rozpie**ola na kolorowo :mrgreen: w sunie to to może być ciekawe :roll:

bodzio667

2019-06-28, 00:18
Nie oglądać, nie jebło. :P

McQurwa

2019-06-28, 00:59
Ty wiesz jak mnie wk***ić wrzucając taki film :oops:

nowynick

2019-06-28, 08:20
mógł jeszcze nauczyć ich jak trzykrotnie się powtarza po arabsku: "Nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem"*



*-jakby ktoś nie znał tematu to wystarczy żeby się oficjalnie konwertować na islam...

poligon6

2019-06-28, 08:37
Szymon86 napisał/a:

kłamstwo, nie można się wypisać (apostazja), i tak tam pozostaniesz w papierach do końca swego marnego życia.

I tak będziesz na około indoktrynowany przez rodzinę, w robocie, będziesz obchodził kłamstwa nazwane świętami, bo to tradycja i: "nie wypada".



Uwielbiam ten bul dupy papierowych ateistów. Wypisac mozesz się spokojnie lub dokonac czynu który wykluczy cie z KK. W Papierach tzn ksiegach parafialnych pozostaje jedynie że byłes chrzczony, przyjety do I komuni itp. Po co wiec powielac te kłamstwa?

A jak ktos się przejmuje swietami czy pieroleniem rodziny to nie jest żadnym ateista, tylko miekka płaczliwa parówą.

PieronJasnySzlag

2019-06-28, 08:59
No wiedziałem że na sadolu pojawi się grono zjebów intelektualnych ze swoimi sztandarowymi hasłami "chrześcijaństwo to to samo" "każda religia jest taka sama"...
Chrześcijaństwo to habitat do najlepszego rozwoju człowieka. Wartości chrześcijańskie pozwoliły nam zbudować najpotężniejszą cywilizacje w tych czasach.
Natomiast islam to rak, sekta, nowotwór nieposiadający siły by ewoluować czy popchnąć ludzkość do przodu.

Jak można być tak zj***nym żeby porównywać te dwie religie? A no można, komunistów, gimboateistów i czerwonych ścierw ci u nas pod dostatkiem.

Wiewór

2019-06-28, 09:10
saves napisał/a:

Różnica jest taka, że od polskich czarnych możesz się spokojnie wypisać. Z tamtymi to tak nie działa.



eeeeee. Nie. Nie możesz. Apostazja to tylko deklaracja, że masz wyj***ne na KK. Nie możesz brać udziału w czary mary, wpie**alać wafelka itp.
W książkach KK figurujesz dalej jako owieczka.
KK jest jak mafia. Od nich nie można odejść.
Mają wyj***ne nawet na RODO

poligon6

2019-06-28, 09:23
Abraxus napisał/a:

W książkach KK figurujesz dalej jako owieczka.



Figurujesz jedynie w ksiegach parafialnych, wypisac się mozesz albo dokonac aktu wykluczającego z KK np aborcji, zabranie chipsa ktory rozdaja podczas mszy i np odprawienie z nim czarnej mszy, głoszenie herezji. Wtedy z automatu wylatujesz.

MrFalken

2019-06-28, 09:49
tepad.no napisał/a:

No i oczywiście z kato-szałem też. W szkole powinno się uczyć czytać, liczyć, rysować etc. a nie jak być dobrym Muzułmaninem/Chrześcijaninem/Pisowcem/Komunistą etc. Każda indoktrynacja jest zła.



Nauka o religiach to też uzupełnianie wiedzy, której nigdy za mało. I ideałem byłyby lekcje z materiałem przerabiającym w sposób neutralny każdą religię/wyznanie, od satanizmu, po makaronowe potwory, żeby światopogląd poszerzyć. Ale żaden taki podręcznik ani program nigdy nie powstanie, bo niestety większość "dużych" religii jest szkodliwa, niebezpieczna, a ich opisane zasady są brutalne i ekstremalne i nie powinny być prawnie dopuszczone ani zarejestrowane. A nawet jak rozumny człowiek przedstawi to w sposób neutralnie rzeczowy, to się podniesie halo, że to nagonka, dyskryminacja itd. Bo w dzisiejszych czasach nie wolno już mówić, że czarne jest czarne...

Wiewór

2019-06-28, 10:06
poligon6 napisał/a:

Figurujesz jedynie w ksiegach parafialnych, wypisac się mozesz albo dokonac aktu wykluczającego z KK np aborcji, zabranie chipsa ktory rozdaja podczas mszy i np odprawienie z nim czarnej mszy, głoszenie herezji. Wtedy z automatu wylatujesz.



Nie wylatujesz bo z KK nie można wylecieć. Jesteś członkiem bez prawa do uczestnictwa w cyrku.

froze_man

2019-06-28, 10:13
jestem za pod warunkiem że osoba która robi prezentacje weźmie udział w podobnej szopce kiedy dotyczyć będzie wiary chrześcijańskiej

Justynka99

2019-06-28, 10:29
Takie czynności religijne zawsze kojarzą mi się z pokazami tresury psów, nieważne z jakiej są religii. Ot, ministrant zadzwoni, to wszyscy klękają. Coś tam ksiądz zaczyna pie**olić, to wszyscy siadają. A potem jeszcze jeszcze idą odebrać nagrodę i merdając ogonkiem dziękują za smakołyk wręczany z ręki przy zaniedbaniu jakichkolwiek zasad higieny.