18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natanek mówi, jak jest

Znawca_Cipek • 2021-04-07, 19:49
I jak sie czujecie, probówkowi Sadole i Tatusie zezwierzęconych dzieci?




Zaprawdę powiadam wam, nie wk***iajcie się!

kamillo16

2021-04-07, 19:57
Hmmm... Interesująca teoria

suchysongoful

2021-04-07, 20:03
podobnie rzecz sie ma z tymi z surogatek

Rozjebie

2021-04-07, 20:08
A czego można oczekiwać od tępaka który z własnej woli rezygnuje z kobiet, żeby czarodziejskimi znakami krzyża jak murzyński szaman odganiać złe duchy

Lololoney

2021-04-07, 20:12
"Jest produktem, a nie bytem, nie istotą, jest zwierzęciem"
Demagogia na poziomie podstawówki...
"Nie rozumie" definicji bytu, poza tym wszystko co żyje jest istotą, w tym zwierzęta, którym tak nawiasem też jest człowiek...
Zawsze nurtuje mnie co ludzie mają w głowach idąc za takimi jednostkami... Osobiście znam pewne małżeństwo, które jeździło tam do niego, a są to mili, wykształceni i niegłupi ludzie...

janlew

2021-04-07, 20:25
Czyli produkt żydowskich zabiegów (jak ci sprowadzeni do Ameryki dawniej, a do Europy dziś), nie są ludzmi. Hmm, no nie do końca mnie przekonał... Ale nie wiem czy BLM i ISIS mnie nie przekonał...

nowynick

2021-04-07, 20:38
Chory sk***ysyn, który się przebił do mainstreamu. Coś jak Kononowicz tylko bardziej szkodliwy...

Immortality9

2021-04-07, 20:38
hmm jeżeli zajebie go produkt z probowki to nie pojdzie siedziec bo przeciez do wiezienia moga isc tylko ludzie :)

C0C0JUMBO

2021-04-07, 20:46
Ach te kwiatki Polskiego Kościoła katolickiego :-D

Demoty

2021-04-07, 21:36
Musiałbym się drugi raz urodzić, żeby popierać Natanka i mówcie co chcecie, ale ludzie z in vitro to nadal eksperyment naukowy, który trwa już blisko 50 lat. Polecam poczytać jakie są konsekwencje takich zabaw genetycznych od najbardziej pospolitej bezpłodności takich "żywych eksperymentów" po liczne choroby genetyczne i zgony włącznie. Najlepsze jest szczekanie( bo głosem tego nie można nazwać) żeby takie eksperymenty finansować z publicznych pieniędzy. Ha tfu

NiemiecWaszPan

2021-04-07, 21:48
Głodzia już wypie**olili. Teraz czas na Szatanka.

mygyry

2021-04-07, 21:52
Rozjebie napisał/a:

A czego można oczekiwać od tępaka który z własnej woli rezygnuje z kobiet, żeby czarodziejskimi znakami krzyża jak murzyński szaman odganiać złe duchy



Jak z własnej woli? Przecież to typowy lgbt który jest zaburzony umysłowo ale skoro WHO powiedziało, że to wcale nie jest zaburzenie to na pewno tak jest...

Raider

2021-04-07, 21:58
pie**olony pedofil

dżonyłojlker

2021-04-07, 22:13
Demoty napisał/a:

Musiałbym się drugi raz urodzić, żeby popierać Natanka i mówcie co chcecie, ale ludzie z in vitro to nadal eksperyment naukowy, który trwa już blisko 50 lat. Polecam poczytać jakie są konsekwencje takich zabaw genetycznych od najbardziej pospolitej bezpłodności takich "żywych eksperymentów" po liczne choroby genetyczne i zgony włącznie. Najlepsze jest szczekanie( bo głosem tego nie można nazwać) żeby takie eksperymenty finansować z publicznych pieniędzy. Ha tfu



Jeśli para nie może zajść w ciążę, to oznacza, że natura im na to nie pozwala, bo któreś ma zj***ne geny i nie powinny one być przekazywane.
Znam z widzenia taką parę, która bardzo chciała mieć dziecko, a nie mogła (oboje bardzo wierzący). Próbowali in vitro kilka razy, nie wychodziło, przej***li kupę kasy, w końcu za którymś razem się udało. Urodził im się mocno uszkodzony niedorozwój. Teraz uważają, że to bóg ich pokarał za praktyki niezgodne z nauczaniem kościoła.