18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natanek mówi, jak jest

Znawca_Cipek • 2021-04-07, 19:49
I jak sie czujecie, probówkowi Sadole i Tatusie zezwierzęconych dzieci?




Zaprawdę powiadam wam, nie wk***iajcie się!

SlimShady

2021-04-07, 22:13
Ciekawe kim on k***a będzie jak wyląduje pod respiratorem gdy go covidek dopadnie. Będzie mówił że jest zwierzęciem? Czy trupem? Tak to zawsze było że sobie k***a cwaniaki dopisują ideologię pod to co im pasuje. Tak Jak polityk ma immunitet tak i w kościele ręka rękę myje, durny naród ogłupia, a hajs się zgadza.

Konfedernacja

2021-04-07, 22:33
Rozjebie napisał/a:

A czego można oczekiwać od tępaka który z własnej woli rezygnuje z kobiet, żeby czarodziejskimi znakami krzyża jak murzyński szaman odganiać złe duchy



Ten "tępak" ma zrobiony doktorat, a ty jakim stopniem naukowym się pochwalisz?


Nie lubię Natanka i nie zgadzam się z nim.
Ponieważ jednak nagonkę na niego znów robi OZRIK z oszustem Gawłem, nie zamierzam "krakać" jak mi syjoniści zagrają i przymknę oko na bredzenie tego staruszka w sutannie.

marcino_zly

2021-04-07, 22:56
Rozjebie napisał/a:

A czego można oczekiwać od tępaka który z własnej woli rezygnuje z kobiet, żeby czarodziejskimi znakami krzyża jak murzyński szaman odganiać złe duchy



Pajac. To jest pajac.

michal257

2021-04-07, 23:03
A ja się z tym zgodzę, że jest to produkt, który ma wady genetyczne pojawiające się od razu lub w wieku dojrzewania i potem są non stop problemy zdrowotne aż do końca.

Olashenco

2021-04-07, 23:08
Nie wiem jebie mnie to

Cezar87

2021-04-07, 23:33
Ale pie**olicie az szkoda czytac. 7 chlopczykow jakas patola urodzila ze swoim chlopem alkoholikiem, z tego 3 pewnie nie jego i to jest ok a potem sie boicie wyjsc w nocy na ulice bo te boby jak podrosna wam kose do ryja przystawia.. A czy zaplodnione normalnie czy inaczej licza sie rodzicie bo to oni wychowuja bobo. A co do wad wrodzonych wszystko zalezy od rodzicow.

Heliar

2021-04-07, 23:33
A tak z ciekawości zajrzałem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Natanek

Piotr Natanek (ur. 11 grudnia[1] 1960 w Makowie Podhalańskim) – polski prezbiter rzymskokatolicki archidiecezji krakowskiej, kaznodzieja, doktor nauk teologicznych, doktor habilitowany nauk humanistycznych. Nauczyciel akademicki, od 1986 był wykładowcą Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Od 2011 objęty suspensą nałożoną przez metropolitę krakowskiego Stanisława Dziwisza, nie zaprzestał jednak działalności kapłańskiej.

Rzeczywiście "śp" mu tylko jeszcze brakuje w tytule. 10 lat temu go wyj***li, ale on się nie dał, że też kościół w swoim miłosierdziu nie zamyka takich w "celach" u mnichów klauzurowych.

Spajdi

2021-04-07, 23:36
ja tylko chciałbym zaznaczyć że ten pał był w psychiatryku... (z moich okolic wszyscy go tu znają.....)

morten

2021-04-07, 23:47
logika sadysty ( debila ) . piwo ( idąc jego logiką możemy mieć niewolników i ludzkie bydło na części zamienne ) :lol: ;-)

WooQash

2021-04-08, 00:31
A dziecko poczęte normalnie przez kogoś kto był poczęty z probówki kim jest? Istotą czy k***a jak?

OpenStreetMaps

2021-04-08, 01:47
Zwierzę poczęte bez Boga z próbówki ubić i do gara a potem na księżowski stół i niech wpie**ala.

GrochTNT

2021-04-08, 05:46
Oczywiście, trafne określenie tej nie etycznej procedury.
Jeśli mówimy o definicji człowieka, w najbardziej naukowej formie człowieka definiuje się na podstawie DNA, wygląd zewnętrzny ulega zmianie, bywa całkiem różny ze względu na wady rozwojowe, urazy czy dymorfizm płciowy, świadomość też nie jest czynnikiem definiującym człowieka, ponieważ nie odbiera się człowieczeństwa niemowlętom, osobom śpiącym czy w śpiączce.
Każdy człowiek posiada własny unikalny kod DNA i to za jego pomocą można określić czy ktoś jest prawdziwie człowiekiem nie zależnie od stanu rozwoju czy świadomości.
Kod DNA powstaje w chwili połączenia się komórki jajowej z plemnikiem, czyli zgodnie z naukową definicją człowieka w momencie zapłodnienia mamy już do czynienia z człowiekiem, nowym bytem.
Dlaczego metoda zapładniania In Vitro jest wysoce nie etyczna?
Ponieważ podczas całego procesu i zabiegu tworzy się kilka zarodków (zarodek komórka jajowa połączona z plemnikiem), z tego co mi wiadomo.. około 7, a tylko jeden jest ostatecznie wybierany i umieszczany w łonie matki, pozostałe 6 osób (osób zgodnie z powyższą definicją) we wczesnym stanie rozwoju jest trzymana w lodówce, rodzice tych zarodków zrzekają się do nich praw, przez co stają się własnością kliniki.
Zarodki, ludzie są trzymani w lodówce jak przedmioty, mogą zostać sprzedane w lepszym przypadku kobiecie, która będzie chciała takiego człowieka urodzić i w gorszym przypadku do firmy chcącej użyć je jako tak zwane komórki macierzyste.. produkcja kosmetyków.
Stąd nieetyczność:
- pozbawienie wolności
- handel ludźmi
- morderstwo
- bezczeszczenie zwłok

Emilian89

2021-04-08, 05:51
Serio dopiero teraz od kryliście ojca Natanka? On tak juz bardzo długo pie**oli :) nawet gościnnie wystąpił u Popka w teledysku.

brylant1412

2021-04-08, 06:17
zawsze mnie po co ludzie chodza do kościoła

Marcin360360

2021-04-08, 06:56
Rozjebie napisał/a:

A czego można oczekiwać od tępaka który z własnej woli rezygnuje z kobiet, żeby czarodziejskimi znakami krzyża jak murzyński szaman odganiać złe duchy



Mieszasz wszystkich w jednym kotle. Ten czlowiek z filmu jest ewidetnie uosledzony i nie powinien w ogóle głosić zadnego słowa. Jestem za tym by w Polsce normalnie proboszczami mogli być pastorzy. Oglądam filmy z akcji łapania pedofili i jakoś nie ma tam tych księży jak to mówią w tvn tylko ludzie ktorzy oglądają tvn i myślą ze wolno im wszystko. I w zaden sposób nie bronie tu jakiego kolwiek księdza pedofila bo dla mnie pedofil nawet jeśli był by prezydentem,księdzem czy zwykłym piekarzem to tylko pedofil i ma wylądować w celi lub być wykastrowany.