18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasza rodzima motopizda na Zakopiance

Krak • 2018-07-26, 19:48
Wszystko na własne i Wasze życzenie :]

komin321

2018-07-26, 19:50
mandat dostanie osobówka za za pozny kierunkowskaz i nie ustapienie motocykliście :D :D

TT4

2018-07-26, 20:05
Ach jak dobrze...

Salieri16000

2018-07-26, 20:08
.

komin321 napisał/a:

mandat dostanie osobówka za za pozny kierunkowskaz i nie ustapienie motocykliście :D :D





:P

~Velture

2018-07-26, 20:14
W ciemno stawiam dychę, że się k***a niczego nie nauczy.

Dziś miałem z takim dziadem "kolizję". Jebnęliśmy się lusterkami. Jemu rozj***ło i potłukło całkowicie a mi tylko zgięło i bez szkód (działa mechanizm składania, ruszania, szkło nietknięte i bez rys na lakierze).

Wychodzę i mówię mu czy k***a znaków nie widzi, że mam pierwszeństwo a ten się pruje i produkuje.
Mówię mu, że zwężenie i znaki są od jego strony i od mojej kto ma pierwszeństwo a ten debil zapie**alał drogą szeroką na 3 metry dobre 50km/h.
Pytam czy się rozjeżdżamy czy mam dzwonić po policję i aby dostał 500zł mandatu bo już mnie wk***iał.
No i zamiast grzecznie "przepraszam" czy cokolwiek to "jedź już stąd" wk***iony.
Też na bank się ch*j niczego nie nauczył ale przynajmniej nowe lusterko będzie musiał kupić całe łącznie z wkładką bo i obudowę sobie rozj***ł i lustro.

Salieri16000 napisał/a:

.



Obrazek

:P


Jemu chodziło o "za zbyt późny" ale napisał to debilnie po prostu.

komin321

2018-07-26, 20:30
Erutlev napisał/a:

W ciemno stawiam dychę, że się k***a niczego nie nauczy.

Dziś miałem z takim dziadem "kolizję". Jebnęliśmy się lusterkami. Jemu rozj***ło i potłukło całkowicie a mi tylko zgięło i bez szkód (działa mechanizm składania, ruszania, szkło nietknięte i bez rys na lakierze).

Wychodzę i mówię mu czy k***a znaków nie widzi, że mam pierwszeństwo a ten się pruje i produkuje.
Mówię mu, że zwężenie i znaki są od jego strony i od mojej kto ma pierwszeństwo a ten debil zapie**alał drogą szeroką na 3 metry dobre 50km/h.
Pytam czy się rozjeżdżamy czy mam dzwonić po policję i aby dostał 500zł mandatu bo już mnie wk***iał.
No i zamiast grzecznie "przepraszam" czy cokolwiek to "jedź już stąd" wk***iony.
Też na bank się ch*j niczego nie nauczył ale przynajmniej nowe lusterko będzie musiał kupić całe łącznie z wkładką bo i obudowę sobie rozj***ł i lustro.


Jemu chodziło o "za zbyt późny" ale napisał to debilnie po prostu.



bardzo ładnie napisałem

Loaloa

2018-07-26, 20:42
Cebula po asfalcie toczona.

mygyry

2018-07-26, 20:58
Skoro mówimy motocyklista to forma motop*zdzista wydaje się logiczna :krejzi:

Stewie

2018-07-26, 22:14
Może i nieczego sie nie nauczy ale za to szlifiereczka za kilkanaście tysi poszła sie j***ć :D

JebaćLudzi

2018-07-26, 22:15
Za wypadek motop*zdy zawsze piwo

jednoręki-ujeżdżacz

2018-07-26, 22:21
Mam nadzieję, że dzięki temu nagraniu kierowca nie zostanie uznany winnego tego jebnięcia.

piotrj3

2018-07-26, 22:32
Mandatu nie dostanie osobówka ponieważ motocykliście nie wolno minąć tak tego VW passata. Gdyby VW passata nie było lub tamta osobówka na podobnej zasadzie przywaliła w paska to tak, ale motocyklista nie może być pośrodku 2 pasów, może być za passatem i go poprostu wyminąć i wtedy jest za osobówką i nie dostosował się motocyklista do tego co się wydarzyło, albo motocyklista nigdy nie znalazł się na pasie lewym co oznacza że był za Passatem i audi miało prawo go nie widzieć przy takim manewrze minięcia.

Krzaktak

2018-07-26, 23:37
piotrj3 napisał/a:

Mandatu nie dostanie osobówka ponieważ motocykliście nie wolno minąć tak tego VW passata. Gdyby VW passata nie było lub tamta osobówka na podobnej zasadzie przywaliła w paska to tak, ale motocyklista nie może być pośrodku 2 pasów, może być za passatem i go poprostu wyminąć i wtedy jest za osobówką i nie dostosował się motocyklista do tego co się wydarzyło, albo motocyklista nigdy nie znalazł się na pasie lewym co oznacza że był za Passatem i audi miało prawo go nie widzieć przy takim manewrze minięcia.



Nie pruj się o przepisach, bo nawet k***a nie odróżniasz manewru wymijania od wyprzedzania. Poza tym motocyklista w żadnym momencie nie zmienił pasa ruchu, ani nawet nie najechał na linię. Nie mówiąc o tym że żaden przepis nie zabrania wyprzedzania pojazdu jadącego tym samym pasem, chyba że stoi znak zakazu wyprzedzania.
Składni twojego wyrzygu już nie będę komentował, bo to jak kopanie rudego.

arturo1988

2018-07-26, 23:56
up a motocykl nie musi czasem zmienić pasa ruchu do takiego manewru ? Nie wspominając o prędkości jaką miał bo na pewno 70 nie miał na blacie.