18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasza rodzima motopizda na Zakopiance

Krak • 2018-07-26, 19:48
Wszystko na własne i Wasze życzenie :]

ValvePlsFix

2018-07-29, 18:36
Nie wyprzedza się z prawej strony i tyle. Motop*zdeczka to p*zdeczka i zapie**alał zdecydowanie więcej niż te 70 km/h. Te motory są nieprzewidywalne i nie pie**olcie mi, że ktoś nie patrzy w lusterka, bo w lusterkach o wiele trudniej zauważyć motor, a samochód można widzieć nawet kątem oka.

Ostatnio jak mnie motor wyprzedzał w korku to prawie zawału dostałem, bo się w ogóle go nie spodziewałem. Gdyby jechał wolniej to by nie było tego problemu. A wystarczyłoby, żebym minimalnie skręcił kierownicą w lewo i miałbym idiotę na sumieniu i samochód w warsztacie.

Hitmen155

2018-07-29, 23:09
Kierowca w aucie z kamerą zj***ł po całości. Powinien dobić motocyklistę, bez motoru już nie jest taki cwany.

marcinsud

2018-07-30, 13:08
HiHtitmamnan, Przepisy dopuszczają wyprzedzanie z prawej strony na takiej drodze.
Winny jest Audi, ale wypadku by nie było, gdyby nie to że kierownik motocykla to idiota i swoim zachowaniem prowokuje takie sytuacje. Motocyklem trzeba jeździć tak jakby na drodze każdy chciał cie zaj***ć, a nie jakbyś był nieśmiertelny. O ile w ogóle kierownik Audi spojrzał w lusterko to był to ułamek sekundy. Patrząc po znajomych jak wracają na swój pas prawie nigdy nie patrzą w prawe lustro, większość by nawet nie zauważyła, że go nie ma.

Ciekawe czy kolega motocyklista z przodu się zreflektuje i pomyśli, że swoim stylem jazdy sprowokował tego drugiego to takiego poj***nego działania. Żeby kogoś gonić zawsze trzeba dawać mocniej w p*zde od uciekającego, a k***a droga publiczna to nie miejsce na zabawy w berka.

@któryś tam up
W życiu nie jechał szybciej niż 30 km/h więcej od audi, więc to 150 to sobie chyba z p*zdy wytrzepałeś, albo audi jechało 120.
Fakt jechał za szybko, ale jak słyszę takie pie**olenie, że ktoś wszędzie zapie**ala na moto 200 km/h to ten ktoś jest pie**olnięty. Przy 150 to by mu z tej niebieskiej koszuleczki pęd powietrza plandekę na żuka zrobił. I wiem co piszę, bo sam jeżdżę. Fizycznie nie da się zapie**alać 150 w takim stroju.

mlekozklasa

2018-07-31, 16:47
Cytat:

Fizycznie nie da się zapie**alać 150 w takim stroju.



Widocznie cienias jesteś i nigdy nie jechałeś. Nie przeceniaj możliwości "kolegów" idiotów.