18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasi "bracia" Ukro-bandery.

Ba...........yk • 2017-02-22, 18:53
Ukro-zjeby :hitler:

Taka trochę :kupa: a nie bracia.

jackalski

2017-02-23, 15:46
Nacjonalizm w każdym wydaniu jest równie 'uroczy'…

A co krzyczeli na Majdanie?


Skandowali 'Polska - Polska'…

Media mówią o patoli która niszczy Polskie groby... a widzieliście w Polskich mediach takie obrazki?


Nie mówię, że Polsko-Ukraińska historia jest prosta, ale albo możemy gryźć się po kostkach ku uciesze np. Rosji, albo możemy myśleć o przyszłości.

W............R.

2017-02-23, 16:02
Raczej radykały każdej maści to zjeby. Nieważne, czy radykały narodowościowe, czy lewackie. Każda skrajność prowadzi do rozchwiania...

ZajętyPelikan

2017-02-23, 16:23
A mnie to pie**oli... moi rodzice mają 2 dzieci, mnie i moją siostrę... tak więc jakimi oni braćmi są dla mnie?, ch*j nie bracia... zwykli ludzie, ba jeszcze obcej narodowości...

Więc niech się pie**oli każdy, kto chcę mnie za swojego brata uważać... brata nigdy nie miałem i mieć nie będę...

koxu42

2017-02-23, 16:29
A my zatrudniamy sezonowo ukraińców i zapie**alają,nie ma z nimi problemów. Wiecie dlaczego musimy zatrudniać ukraińców? Bo żuleria nie chce robić.

scartx

2017-02-23, 17:18
"Realizm prosto z Polski - to dla was Ukraina,
lepiej miejcie na oku to co u was się zaczyna. "

Pankracy_Młot

2017-02-23, 18:21
@liana Piłsudzki nienawidził narodowców

kenzol

2017-02-23, 19:10
SztywnyDrąg napisał/a:

Narodowcy każdego kraju to zjeby. Popatrzcie na nasze ONRy, Ruch Narodowy i inne gówna


Potrafisz podać nazwisko chociaż jednego członka tych grup, że tak pie**olisz?

meier

2017-02-23, 20:55
@up nowak, kowalski

Dexterous

2017-02-23, 21:13
Adamko52 napisał/a:

Ukrainy już nie ma.
Więc możemy się tylko pośmiać



Zdecydowanie można się pośmiać, ale z matołków, którzy pie**olą takie farmazony jak Ty :amused:

lokalnywatażka

2017-02-23, 22:39
@up
Balcerek racej..

Ukraińcy to taka swołocz, że lepiej nie zaczynać tematu nawet.
Pomijając banderowców i te takie tematy- historia naszego narodu, wyryta w sercach i duszach naszych przodków mówi jasno [jak Księga Ulicy prawie]- najgorszy sadysta i okrutnik to Ukrainiec.
Rozmawiałem kiedyś ze starymi ludźmi [dwie wdowy] z polskiej wsi. Panie pamiętały zły czas II wojny. I mówiły - przyszedł partyzant- zabrał kury i mąkę, czasem ruchnął jakąś młódkę; przyszedł niemiec - zabił chłopów i spalił wieś. Przyszedł ruski - zabił chłopów, zgwałcił babę, ukradł co się dało. A jak przyszedł Ukrainiec [jakąś nawet specjalną nazwę na nich miały, niestety nie pamiętam już] - zabił chłopów, spalił wieś, wyr*chał baby,wyr*chał i wymęczył dzieci i zwierzęta, spalił i zniszczył, co się dało. Potem to wyr*chane towarzystwo chlastał na kawałki i straszne rzeczy z trupami robił.
Pamiętajcie - to nigdy nie byli i nie będą nasi bracia, w najmniejszym nawet stopniu.

Dexterous

2017-02-24, 20:05
lokalnywatażka napisał/a:

@up
Balcerek racej..

Ukraińcy to taka swołocz, że lepiej nie zaczynać tematu nawet.
Pomijając banderowców i te takie tematy- historia naszego narodu, wyryta w sercach i duszach naszych przodków mówi jasno [jak Księga Ulicy prawie]- najgorszy sadysta i okrutnik to Ukrainiec.
Rozmawiałem kiedyś ze starymi ludźmi [dwie wdowy] z polskiej wsi. Panie pamiętały zły czas II wojny. I mówiły - przyszedł partyzant- zabrał kury i mąkę, czasem ruchnął jakąś młódkę; przyszedł niemiec - zabił chłopów i spalił wieś. Przyszedł ruski - zabił chłopów, zgwałcił babę, ukradł co się dało. A jak przyszedł Ukrainiec [jakąś nawet specjalną nazwę na nich miały, niestety nie pamiętam już] - zabił chłopów, spalił wieś, wyr*chał baby,wyr*chał i wymęczył dzieci i zwierzęta, spalił i zniszczył, co się dało. Potem to wyr*chane towarzystwo chlastał na kawałki i straszne rzeczy z trupami robił.
Pamiętajcie - to nigdy nie byli i nie będą nasi bracia, w najmniejszym nawet stopniu.



Zamiast słuchać starych ludzi i czytać sebixowe portale, polecam przejechać się na Ukrainę i porozmawiać ze zwykłymi ludźmi (nawet po angielsku idzie z młodymi pogadać). Się k***a bardzo mocno zdziwisz, bo to ludzie bardziej uprzejmi i pomocni nawet dla Polaków niż Polacy sami dla siebie. Więc Ty i cała reszta mentalnych zaścianków - pojedźcie, zobaczcie, porozmawiajcie i skończcie pie**olić farmazony.

P.s. Kiedyś jeden Polak ukradł mi rower - ci Polacy to jednak k***y i złodzieje ;)

Ba...........yk

2017-02-28, 22:05
Dexterous napisał/a:


P.s. Kiedyś jeden Polak ukradł mi rower - ci Polacy to jednak k***y i złodzieje ;)

A może ten rower to Ukraina była i sam pojechał do domu?